Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: КЕШОВИЦИ, ГОТОВИ ЛИ СТЕ ЗА ИНВЕСТИЦИИ?

Публикувано от Servel 
Re: Анкета: КЕШОВИЦИ, ГОТОВИ ЛИ СТЕ ЗА ИНВЕСТИЦИИ?
02-06-2009 - 23:17:50
Билдър , трябва да са хора от един и същи град , за да се обсъжда даден квартал....
Тук повечето май са софиянци , а аз не знам дори къде се намира например Подуяне или Обеля и др.
А жени е имало и ще има.... *beer*
Re: Анкета: КЕШОВИЦИ, ГОТОВИ ЛИ СТЕ ЗА ИНВЕСТИЦИИ?
02-06-2009 - 23:27:52
joro varna Написал:
-------------------------------------------------------
> Билдър , трябва да са хора от един и същи град ,
> за да се обсъжда даден квартал....
> Тук повечето май са софиянци , а аз не знам дори
> къде се намира например Подуяне или Обеля и др.
> А жени е имало и ще има....


кои казваш са софиянци :}

момчета пазара замръзна на купувачите им е все тая -те знаят че времето работи в тяхна полза
по-горе написах 200-299 не уточних обаче че вероятно в провинцията ще са такива цените
в столицата си мисля че 400-500 евро би било разумно
отделно от това Варна мисля че също си заслужава някакви по високи цени
Re: Анкета: КЕШОВИЦИ, ГОТОВИ ЛИ СТЕ ЗА ИНВЕСТИЦИИ?
02-06-2009 - 23:53:12
Мене лично като патенциялен купувач ме поспират някои неща като увеличаването на текущите разходи по даден имот , както и съмнителната доходност от отдаване.....
Затова само апартамент в център на голям град или нива в Добруджа(в богата кооперация)....
Re: Анкета: КЕШОВИЦИ, ГОТОВИ ЛИ СТЕ ЗА ИНВЕСТИЦИИ?
03-06-2009 - 00:06:36
А случайно да ви прави впечетление, че по различните теми в този форум купувачите са повече от продавачите. winking smiley
Re: Анкета: КЕШОВИЦИ, ГОТОВИ ЛИ СТЕ ЗА ИНВЕСТИЦИИ?
03-06-2009 - 00:12:54
avatar
dragula Написал:
-------------------------------------------------------
> А случайно да ви прави впечетление, че по
> различните теми в този форум купувачите са повече
> от продавачите.


То тва е щото тук преобладават много сериозни инвеститори


Анонимен потребител
Re: Анкета: КЕШОВИЦИ, ГОТОВИ ЛИ СТЕ ЗА ИНВЕСТИЦИИ?
03-06-2009 - 08:38:44
Quote

Ако люсна едни 75 000 евра на масата и ти заявя, че не купувам, как ще реагираш?

Тази тактика с парите на масата и некупуването се ползваше едно време за покупка на парцели с много наследници. Там винаги има по някой несъгласен да продава, друг иска повече пари и т.н.

Та, събираш ги, слагаш парите на масата, на наследниците им потичат лигите, след което казваш, няма пък да купя и тръгваш да излизаш. После какво става мисля на всеки е ясно.
Анонимен потребител
Re: Анкета: КЕШОВИЦИ, ГОТОВИ ЛИ СТЕ ЗА ИНВЕСТИЦИИ?
03-06-2009 - 08:49:38
А на теб да ти прави впечатление, че обявите продава (на този сайт им скриха броката), ама в другия са 270 00 са повече от обявите купува тука [forum.imoti.net]

Re: Анкета: КЕШОВИЦИ, ГОТОВИ ЛИ СТЕ ЗА ИНВЕСТИЦИИ?
03-06-2009 - 09:37:05
avatar
Отговорилите 800-1000 са трима на брой: Скутер, Пунди и др. иВАНОВ smiling smiley Трябваше да има в анкетата 10 - 20 евро / кв.м аз искам да си купя само един апартамент, не целия блок :]
Re: Анкета: КЕШОВИЦИ, ГОТОВИ ЛИ СТЕ ЗА ИНВЕСТИЦИИ?
03-06-2009 - 09:45:08
avatar
Може би за следващата подобна анкета ще е по-добре да се посочат конкретни локации, за да не се чудим кои са тия купувачи на нива 50 - 99 eur/m2 ?
Няма да се учудя и на тях, но в близките две години за градове като София са невъзможни, освен ако не говорим за изкупуване на дупки в земята от фалирали строители. *write*
Re: Анкета: КЕШОВИЦИ, ГОТОВИ ЛИ СТЕ ЗА ИНВЕСТИЦИИ?
03-06-2009 - 09:51:45
Близките 5 год.Нямам никакво намерение да влизам в пазара на кочури. confused smiley
Виж в земя да инвестираш/земеделска/ вече е друго *yes*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход