Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

кво правим ще я патиме ли ?

Публикувано от bate dimo 
Re: кво правим ще я патиме ли ?
28-05-2009 - 09:27:29
Момчета и момичета, надейте така, сега ПУНДИ ще се обади от някъде и е ви обясни как криза няма и всичко е наред. Само по себе си наблюдението не е проблем, прави се почти всяка година и е рутинно. Проблема е колко бързо банката-майка ще се справи със ситуацията. За съжаление най-често срещаната фатка е връщането на свободните, ако изобщо има такива, пари обратно в банката-майка. В 90 % от случаите това удря кредитите и насърчава влоговете. Така че пийте ракийката, засега.

*drink2*
Re: кво правим ще я патиме ли ?
28-05-2009 - 22:12:48
Я, да пльокна тук една позабравена анкета, докато не се е изгубила из архивите.

АНКЕТА
na
Re: кво правим ще я патиме ли ?
30-05-2009 - 01:17:00
Калфин поиска споразумение с МВФ
По БТА - 29 Май 2009, 17:06

Препоръчвам да започнем предварителни преговори с Международния валутен фонд, не защото са необходими финанси, а за да има достатъчно сигурност. Това съобщи по време на среща с ръководителите на големите промишлени предприятия в Девня министърът на външните работи Ивайло Калфин. В срещата участва и министърът на икономиката Петър Димитров. Според Калфин подобно споразумение би било предпазно и ще поддържа доверието в България и ще покаже, че страната има освен собствени и допълнителни ресурси. Сегашното правителство до избирането на ново има намерение да води разумна икономическа политика, категоричен бе Калфин. По думите му това ще стане с поддържане на финансова стабилност с фискалната си политика. Държавата има конкретни стъпки за подпомагане на бизнеса, посочи той.
На първо място това е продължаване на инвестициите в инфраструктурата, в частност и на пътната. Втората мярка е свързана със специалната програма на социалното министерство за подпомагане на фирмите да не освобождават работници, дори при намаляване на работното време.
Третата антикризисна мярка е ориентирана към експортно ориентираните фирми и малките и средни предприятия, обясни Калфин
*sos*
Re: кво правим ще я патиме ли ?
30-05-2009 - 02:44:32
Антикакво? Чакайте бе другари, хем стигнахме дъното, хем го подминахме неусетно, хем от утре само ъп, а вие за накакви антикризисни мерки бръщолевите. Вие не знаете ли, че българската икономика назад не знае какво е? Напред, напред, кръгом и пак напред!
Re: кво правим ще я патиме ли ?
30-05-2009 - 08:20:33
genadieves Написал:
-------------------------------------------------------
> Момчета и момичета, надейте така, сега ПУНДИ ще се
> обади от някъде и е ви обясни как криза няма и
> всичко е наред. Само по себе си наблюдението не е
> проблем, прави се почти всяка година и е рутинно.
> Проблема е колко бързо банката-майка ще се справи
> със ситуацията. За съжаление най-често срещаната
> фатка е връщането на свободните, ако изобщо има
> такива, пари обратно в банката-майка. В 90 % от
> случаите това удря кредитите и насърчава
> влоговете. Така че пийте ракийката, засега.
---------------------------------------------
Здраво трябва да съм те настъпил......щом ме споменаваш с "добронамереност"
няма да ти казвам,че не създаваш съпротивление , т.е.............
ако обаче не си купила и чакаш чудеса...........ще имаш възможност да се убедиш в противното
-----------------
аз не обръщам вимание на незначимите/непречещите - пропускам мненията им :loveu:
вниманието ти не ме ласкае , грешките ти не ми вършат работа , просто си права,но ти трябва корекция на посоката.
иначе може и да си готина,нищо че не ти личи

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: кво правим ще я патиме ли ?
30-05-2009 - 09:49:08
[vbox7.com]

номера с банките ......банките са наи-точните, с банките няма проблем , с банките тънга мънга няма ......
малко ми заприлича на историята за бат Жоро - цъкни върху линка
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход