Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Есен/Зима 09 - ще стане ли страшно?

Публикувано от klara2009 
Re: Анкета: Есен/Зима 09 - ще стане ли страшно?
14-09-2009 - 23:46:32
avatar
На мен пък ми допада.

Освен това съм убеден, че в близко бъдеще човечеството ще стигне масово до това положение и цивилизацията ни ще западне. Мога да начертая и графика за доказателство :}

Ей на:


Който вижда балон в броя на човеците, да вдигне ръка smiling smiley





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-09-15 00:02 от dodo2.
Re: Анкета: Есен/Зима 09 - ще стане ли страшно?
15-09-2009 - 00:05:47
Е какво му е лошото на отрицателния прираст тогава?
Re: Анкета: Есен/Зима 09 - ще стане ли страшно?
15-09-2009 - 00:14:34
avatar
Лошо е за икономиката, защото пък тя се гради на повишаващото се потребление (май).
Re: Анкета: Есен/Зима 09 - ще стане ли страшно?
15-09-2009 - 00:16:21
optimistko Написал:
-------------------------------------------------------
> Е какво му е лошото на отрицателния прираст
> тогава?


С една дума - мангалите.
С повече думи - мангалите се увеличават, а българите - намаляват.
След няколко години, българите ще сме малцинство и ще трябва да ни защитават правата по специални програми. Ще ударя една черта по пундюфски.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Болшинството в БГ ще са мангали, от чиито политически решения ще зависи нашата съдба.
Те т`ва му е лошото.
Re: Анкета: Есен/Зима 09 - ще стане ли страшно?
15-09-2009 - 00:25:10
Въх, нямаше как да се сетя сам :]

тенк ю


Въпросът ми бе породен от споменаването на Торо.
Каква икономика, кВи пет лева.
На Додо му допада, Додо ще си е самодостатъчен, каквото и да значи това. :]

Шегувам се, бре хора.
Понеже спомена Торо , та се замислих...
Ми който няма средства, може да се пробва...но пък ако има деца...иди обяснявай на социалните, че нямат нужда от училище, защото цял живот ще са скаути...

Предполагам, че човечеството ще се развие в тази посока, но с помощта на ... цивилизацията.

Пасивни къщи, произвеждаш си електричество, събираш дъждовна вода, не караш често кола, защото работиш от дома, ако професията ти го позволява, генномодифицирани зеленчуци, може и домати с вкус на прасешко... знае ли човек


пп. Скъпа, ще набереш ли две пържоли за вечеря? eye popping smiley От пилешките.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-09-15 00:31 от optimistko.
Re: Анкета: Есен/Зима 09 - ще стане ли страшно?
15-09-2009 - 00:32:15
avatar
Ооо ти си нямаш представа какви хора има!

Един приятел, който и друг път съм споменавал, изтрещя и се пресели да живее на село "природосъобразно" мисля че малко в стил Торо - жена му ражда вкъщи без никакви други хора, само двамата, на другия ден отишли в болницата за да прережат пъпната връв, там са ги гледали като извънземни сигурно и разни такива. Имат си двор и се хранят от него.

Подобни простотии хем са романтични, хем аз лично никога не бих ги правил, но ако се наложи - welcome, поне няма да е скучно smiling smiley


optimistko Написал:
-------------------------------------------------------
> Ми който няма средства, може да се пробва...но пък
> ако има деца...иди обяснявай на социалните, че
> нямат нужда от училище, защото цял живот ще са
> скаути...

Re: Анкета: Есен/Зима 09 - ще стане ли страшно?
15-09-2009 - 01:28:32
Бе и да не се беше сетил сам, като ти национализират мангалите агнешкото зеле, щеше да се сетиш... Ай *beer*
Re: Анкета: Есен/Зима 09 - ще стане ли страшно?
15-09-2009 - 01:46:20
avatar
Scyther между другото това, което си написал, практически е невъзможно "Болшинството в БГ ще са мангали, от чиито политически решения ще зависи нашата съдба."

Има една критична точка на брой неработещи (освен циганите, мързеливците, неграмотните, тук попадат и невинните пенсионери и инвалидите), над която изработеното, и без това малко, от работещите няма да стига за елементарни неща. Та около тази точка във времето трябва да се случи нещо, което да промени драстично ситуацията. Какво ли може да е то?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход