Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Есен/Зима 09 - ще стане ли страшно?

Публикувано от klara2009 
Re: Анкета: Есен/Зима 09 - ще стане ли страшно?
27-05-2009 - 17:57:59
Аз предлагам да направим една класация..."Апокалиптик на сезона"... :loveu:
Re: Анкета: Есен/Зима 09 - ще стане ли страшно?
27-05-2009 - 18:11:36
Зимата ще е мнооого страшно ...очаква се рецесия ..на цялото човечество ..ще има застрашени от гладна смърт...всички брокери и АЗ ще станат сомалийски пирати ...ще отвличат собственици на имоти ,защото няма да има сделки..Инвеститорите строителите ще се включат, но в средата на зимата!!!Тези които до скоро се наричаха купувачи ..ще са изхарчили парите лятото и ще го закъсат страшно и те..Ще им липсва кеша и ще сформират улични банди ..Всички отрасли на икономиката ще гръмнат..Очаква се купонна система...По "проверена" информация от "сигурен"източник се очакват и земетресения със следните епицентри ..София ,Варна,Бургас,Пловдив,Русе,Видин,Свищов,Берковица НЕ СЪМ СИГУРЕН ,но може и в Казанлък..В същото това време няма да има газ,защото няма да има добив...и трансвер..Изчерпват се всички количества до края на месец Август..ЩЕ има много премръзнали ..Трябва да се създаде кризистен и евакуационен щаб...за преселение на Луната.. *sos* *sos* *sos* .......................................................
Да ,да ,ама не ...Всяко чудо за три дни .. *beer*
ven
Re: Анкета: Есен/Зима 09 - ще стане ли страшно?
27-05-2009 - 18:14:07
Подкрепям Salvador smiling smiley

Апокалиптик лято 2009
Черна станция за всички времена

Така като ги чете човек, освен после да легне да мре преди да са дошли катастрофите, май друго не остава.
Re: Анкета: Есен/Зима 09 - ще стане ли страшно?
27-05-2009 - 18:25:14
avatar
turbozol smiling smiley единственият печеливш бизнес ще е на производителите на портативни метанови станции, които ще произвеждат газ от продукцията на посраните брокери, ипотекари и собственици на имоти "с инвестиционна цел".
Re: Анкета: Есен/Зима 09 - ще стане ли страшно?
27-05-2009 - 18:26:31
Остава някой да дойде да ги светне,че отраслите,дето не са свързани с НИ,ще си преживеят кризата.С проблеми,но определено ще я преживеят.Е имотите не са 90% от икономиката...колкото и да им се иска.Тук не е САЩ.И Джо като спре да си плаща ипотеката,от това няма да фалира цялата държава,понеже междувременно някой е измислил 1050 безумни инструмента за оборот на парите,само и само да си стои цял ден зд бюрото и да не работи нищо,което в по-голямата част от света би могло да се нарече "работа".
Re: Анкета: Есен/Зима 09 - ще стане ли страшно?
27-05-2009 - 20:14:09
Аха , батко ви нали ви каза - земеделие и туризъм !!!
Реколтата е Божа работа
Туризъм тази година .....хм..... говорих с един познат които има склад на едро и захранва морските курорти със стока .....каза човека - пълна скръб е този сезон .....
Каза още че търговците почти не отваряли обектите си защото няма туристи и не могат да си избият дори дневните разходи .....
ДО ТУК С МЕЧТИТЕ ЗА СЪБУЖДАНЕ НА ИМОТНИЯ ПАЗАР !!!
Re: Анкета: Есен/Зима 09 - ще стане ли страшно?
27-05-2009 - 20:26:42
avatar
Както пилците се броят наесен, така и след 6 месеца ще се види, кой е бил крив и кой прав.
Искрено се надявам, аз да съм кривият, защото в противен случай няма да имаме спечелили.

Само ще помоля тази тема да не се трие, както и мненита до момента в нея.
Re: Анкета: Есен/Зима 09 - ще стане ли страшно?
27-05-2009 - 21:34:03
Само мога за сега да ви кажа че реколтата ще е отлична (дано да няма градушки)
Говоря за това което виждам
Re: Анкета: Есен/Зима 09 - ще стане ли страшно?
28-05-2009 - 11:27:14
Гого -От всяко л...но ..газ не става...А и аз за едната газ няма да ...с...ра .Казах ставам Сомалийски пират... :} :} Ти се присъедини към уличните банди докато му е времето се ориентирай..Направи си своя ..!!! spinning smiley sticking its tongue out *xxx*
Re: Анкета: Есен/Зима 09 - ще стане ли страшно?
14-09-2009 - 12:53:09
avatar
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход