Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Апартамент

Публикувано от alex_dilan 
Re: Апартамент
16-05-2009 - 19:46:49
za 15K..az ste ti go kupia:} winking smiley
Re: Апартамент
17-05-2009 - 10:05:48
Приятелю,
За 10 000 не можеш да станеш собственик на апартамент ……….. дори в деградирал и девалвирал курорт като Сънито. Вие , те и ти де, се лъжете взаимно и си вярвате. Доколкото знам , това може да се дължи на безобидно психозаболяване. Диагнозата е “представително мислене”, т.е приемане на желаните неща за изпълними. Ти се самонавиваш че срещу 10 000 ще плакнеш , както казваше Ванката, погледа по шведските монокини- в Трънско ги наричат “нянки”, а твойте приятели си вярват че няма да те подведат и ще ти върнат парите след като се измъкнат от затруднението. Така е максималното , на което можеш да разчиташ , да си получиш парите обратно, но това няма да зависи само от теб, а и от тяхното желание, т.е опираме до човека. . На твое място бих погледнал задържа ли се черничко под маникюра на дамата, смее ли се на място или се провиква като селски разсилен по повод и без повод, обгрижва ли те с поглед , докато й говориш, или през това време чете рекламите на прашки и сутиени на отсрещната фасада, а също обърни внимание и на джентълмена- кара ли скъпа кола, купена със заеми, държи ли всеки ден симвилично да погълне 2-3 водки в лукс заведение в компанията на “баровци” след което в къщи да се прави че не чува звънеца когато минават да събират пари за портиер.. Такива ми ти работи приятелю..
И тогава решавай...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-17 10:46 от Спиридон Тепавичаров.
Re: Апартамент
18-05-2009 - 12:25:50
Засрами се, Тепавичаров! Как не те е срам!

:} :}
Re: Апартамент
18-05-2009 - 12:33:38
Видях апартамента. Намира се между пътя за Варна и централната улица на Сл.бряг.Поло ризорт.Близо е до стадиона. На 6ти етаж. Реални 40кв.м. - спалня, холче с кухня, баня и голяма тераса.Обзаведен.
Обаче има транспаранти , че се продават апартаменти на 350евро ! В моя случай това означава 20к евро. Както видях купувачи няма, а банките не дават лев. За другите неща- тежести си имам адвокати.
НЕщата май много се влошават и май повече от 5к евро е опасно ?
Re: Апартамент
18-05-2009 - 12:56:25
alex_dilan Написал:
-------------------------------------------------------
> Видях апартамента. Намира се между пътя за Варна и
> централната улица на Сл.бряг.Поло ризорт.Близо е
> до стадиона. На 6ти етаж. Реални 40кв.м. - спалня,
> холче с кухня, баня и голяма тераса.Обзаведен.
> Обаче има транспаранти , че се продават
> апартаменти на 350евро ! В моя случай това
> означава 20к евро. Както видях купувачи няма, а
> банките не дават лев. За другите неща- тежести си
> имам адвокати.
> НЕщата май много се влошават и май повече от 5к
> евро е опасно ?


Не се продават апартаменти по 350, а БЪДЕЩИ вещи. Едното може да го пипнеш, другото да го мечтаеш...
И ква е тая сметка-20 000 : 40 кв.м. е 500, а не 350 eye popping smiley
Прозрачно, колега ! smoking smiley
Re: Апартамент
18-05-2009 - 17:04:02
Апартамента се води 60кв.м. Моята преценка е за около 40 . на око. Затова ги смятам 350 по 60 20к евро.
Продават се съвсем истински апартаменти, готови и полуобзаведени. Видях ги с очите си. Но купувачи не видях. Затова се притеснявам. Ако не вярвате , разходете се и вижте с очите си.
Re: Апартамент
18-05-2009 - 17:24:40
Ти сериозно ли мислиш че за 5000 евро можеш да се сдобиеш с апартамент, пък дори и на Сл.бряг?


Интересно колко ще струва колата ти тогава?
А доматето пак ще е по 5 ст.???????????????
А бозата от 6 ст. ?


Да почакам да не купувам нов диван, че с тез пари ще мога да си купя цял хол и то на морето?





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-05-18 17:28 от optimistko.
Re: Апартамент
18-05-2009 - 17:28:36
Още има луди , един местен е баламосал някъкви руснаци да му построят къщата на отстъпено право е местото и да я ползват 10 години . Значи и гъза да си одерат повече от 5% от стойноста на сградата за лято не може да се извади . 10 години по 5% не е ли 50 % от стойноста - те дори половината пари няма да си върнат камоли да спечелят *xxx* .
Re: Апартамент
18-05-2009 - 18:01:43
Хич и не ми трябва апартамент в Сл.бряг. Вече казах , че при 40лв за двойна стая през август, не виждам логика в притежаването на апартамент. Годишната такса за поддръжка е 552 евро. Отделно са данъците.
Искам да знам , дали може да послужи , като обезпечение и за колко максимум ?
Re: Апартамент
18-05-2009 - 20:14:49
alex_dilan Написал:
-------------------------------------------------------
> Хич и не ми трябва апартамент в Сл.бряг. Вече
> казах , че при 40лв за двойна стая през август, не
> виждам логика в притежаването на апартамент.
> Годишната такса за поддръжка е 552 евро. Отделно
> са данъците.
> Искам да знам , дали може да послужи , като
> обезпечение и за колко максимум ?


да добавя, че плюс това си волна птичка и не си ангажиран с нищо !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход