Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ДОБРИ НОВИНИ идат за ИМОТИТЕ , ЦЕНИТЕ пак НАГОРЕ !!!(тъпаронът/менте на ника ми да пасува)

Публикувано от пунди 
Re: ДОБРИ НОВИНИ идат за ИМОТИТЕ , ЦЕНИТЕ пак НАГОРЕ !!!(тъпаронът/менте на ника ми да пасува)
10-05-2009 - 19:18:39
avatar
Много правилно го беше написал някой от съфорумците в една друга тема:

Гладен брокер дъно сънува
Re: ДОБРИ НОВИНИ идат за ИМОТИТЕ , ЦЕНИТЕ пак НАГОРЕ !!!(тъпаронът/менте на ника ми да пасува)
10-05-2009 - 20:02:30
Кои цени ще тръгнат пак на горе :} на морските апартаменти ли :] жив зян са - саните се веят , ръждите текнаха по фасадите , пари няма в общината за инфраструктора , очите на хората се отвориха eye popping smiley може да има опит за виртуален застой или покачване с 5% но после с 50% надолу *yes*
Re: ДОБРИ НОВИНИ идат за ИМОТИТЕ , ЦЕНИТЕ пак НАГОРЕ !!!(тъпаронът/менте на ника ми да пасува)
10-05-2009 - 20:20:26
Дайте аргоментиран фактор който ще накара цените на имотите да тръгнат нагоре . Те в офертите може и да се променят , ама кой ше купува.
Re: ДОБРИ НОВИНИ идат за ИМОТИТЕ , ЦЕНИТЕ пак НАГОРЕ !!!(тъпаронът/менте на ника ми да пасува)
10-05-2009 - 20:46:36
За нагоре няма кой да налива бензин *sos* ,дай за надолу нещо да мислим . winking smiley
Re: ДОБРИ НОВИНИ идат за ИМОТИТЕ , ЦЕНИТЕ пак НАГОРЕ !!!(тъпаронът/менте на ника ми да пасува)
10-05-2009 - 21:02:04
пунди, "имотти" ще тръгнат нагоре, когато банките отпуснат кредити с по 5 % лихви, без валутна клауза и за "па-па-па", нали ме разбираш?...
Re: ДОБРИ НОВИНИ идат за ИМОТИТЕ , ЦЕНИТЕ пак НАГОРЕ !!!(тъпаронът/менте на ника ми да пасува)
10-05-2009 - 21:49:00
zlostyr , filmatoplo , detonator , Scyther
--------
нито имам възможност ,още по-малко желание да ви убеждавам в обратното !
ако някой проумее този линк / новина ,може да стопли за какво говоря !

[www.imoti.net]
---------------------------------
гатанка:

БББ - що е то ???
--------
отговор (защото няма да се сетите)
Банка брои балъци !

гатанка :
докога ще има БББ ???
отговор : докато има (третото Б)

и така.............кръговрата е вечен , това е единствения перпетуум мобиле / ако щете МАХАЛОТО..........процеса е по-стар от Стария завет
-----------
понеже не ви знам като досетливци, опростявам,като за вас !

най-добре е със:
----------
парите на банката (никога не свършват,за разлика от това което са ви казали)
к...у...р...а на магарето
годините на орела




...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-10 21:57 от пунди.
Re: ДОБРИ НОВИНИ идат за ИМОТИТЕ , ЦЕНИТЕ пак НАГОРЕ !!!(тъпаронът/менте на ника ми да пасува)
10-05-2009 - 21:58:08
avatar
Лошото е, че Балъците ще надживеят банките, дето ги броят.Защото балъците са по-необходими на едни други хора от банките, те ще пожертват по-рано банките.Конспирацията е голяма- тройни агенти, който уж са двойни, а всъщност играят само за себе си и отвремем навреме за господарите си, и много по-рядко за едни други силни за деня.
Ако сте умнички поне малко-ще проумеете някой ден за какво иде реч и защо имотите са бита карта.
новия балон е при храните, съвсем скоро почна да се надува, има още много мегдан за надуване и пари за къртене.
Re: ДОБРИ НОВИНИ идат за ИМОТИТЕ , ЦЕНИТЕ пак НАГОРЕ !!!(тъпаронът/менте на ника ми да пасува)
10-05-2009 - 22:01:07
Линка ти е грешен,цените вече и аз взех да се плаша колко са надолу...(при нас от 22 на 10 евро),падането на борда за сега се отлага,но не и рецесията...И на фона на всички тия лоши новини ти пускаш теми за покаване на цената на ...нещо си там.. *bow*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-10 23:30 от Тинки Уинки.
Re: ДОБРИ НОВИНИ идат за ИМОТИТЕ , ЦЕНИТЕ пак НАГОРЕ !!!(тъпаронът/менте на ника ми да пасува)
10-05-2009 - 22:14:14
avatar
filmatoplo Написал:
-------------------------------------------------------
> Дайте аргоментиран фактор който ще накара цените
> на имотите да тръгнат нагоре . Те в офертите може
> и да се променят , ама кой ше купува.


1. Презастрояване, хиляди непродадени апартаменти.
2. Ниско качество на строежите, цени с общи части, мазета, стени и т.н.
3. Никаква инфраструктура - липса на пътища, градинки, паркоместа и т.н.
4. Застаряващо население
5. Емиграция - всеки който има малко акъл в главата отива да учи или да работи на запад и повече не се връща - децата му стават небългари и изтегля и цялото си семейство и рода.
6. за сметка на това броя на мангалите и турците се увеличава.
7. спукване на имотния балон, мога да давам примери за Германия, където цените са подобни като в Сф, а качеството и стандарта на живот е в пъти по-висок.
8. финансова криза, фалити, безработица, частни фалити, голяма част от хората са с непосилни ипотеки, тези имоти е въпрос на време да излезнат на пазара за кой колкото даде.
9. предстоящ фалит и дългогодишна депресия в държавата (рецесията е вече факт ! )
10. досега - 300%-500% печалби на строителните фирми и силно изкривен и балониран от медии, банки и брокери пазар.
11. Сега идва дългото изтрезняване и плащане на сметката !
12. За какво възтановяване на пазара говорите? Първо предстои свободното му падане.
Re: ДОБРИ НОВИНИ идат за ИМОТИТЕ , ЦЕНИТЕ пак НАГОРЕ !!!(тъпаронът/менте на ника ми да пасува)
11-05-2009 - 09:31:27
това е "БИРАТА "
другто е за вас :]

[news.expert.bg] :]

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход