Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пичове не разбрахте ли че над 300 е/м2 нема кой да купи?

Публикувано от tao 
Re: Пичове не разбрахте ли че над 300 е/м2 нема кой да купи?
01-05-2009 - 11:27:54




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-03 11:03 от Julius.
Re: Пичове не разбрахте ли че над 300 е/м2 нема кой да купи?
01-05-2009 - 11:30:52




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-03 11:03 от Julius.
Re: Пичове не разбрахте ли че над 300 е/м2 нема кой да купи?
01-05-2009 - 11:37:19
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> Cepcem Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Не е хубаво темата да се превръща на "Всички
> срещу
> > Джулиъс", защото той е ценен кадър и има
> > стойностни мнения.
> Аз нямам нищо против!
>
> Даже на моменти точно това търся... защото на мен
> се дразнят най-много!
>
> > Но все пак, Джулиъс, голямо ЕГО, голямо
> чудо.
>
> Не виждаш ли че умишлено ги дразня, дори и с тона
> си... и те се връзват като рибоци!
>
> Даже вече нямам нужда и от стръв... на гола
> кукичка кълват!

Ти си знаеш. Следя изявите ти и в Инвестора. Това да дразниш някой, че и умишлено - какво ти носи? Защо смяташ, че като говоря за Его - визирам нещо друго. Те са свързани нещата. Че Асен е Егоцентрик - видно е, приемаме го такъв, но като го дразниш и предизвикваш - ти не си по-различен. Вярно, че се получава диалог между вас, и ние научаваме нови факти и обяснения, но това може да се случва и по доста по-градивен и изискан начин. А триенето на мнения и теми е признак на слабост и лош вкус - човек трябва да стои зад думите си.

Аз винаги съм смятал мненията ти за меродавни и стойностни - не го разваляй с детски заяждания.
Re: Пичове не разбрахте ли че над 300 е/м2 нема кой да купи?
01-05-2009 - 11:50:55




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-03 11:03 от Julius.
Re: Пичове не разбрахте ли че над 300 е/м2 нема кой да купи?
01-05-2009 - 12:02:05
Извинявам се че за малко ще се отклоня от темата за 300 евро
Не ми се иска да чета нападки срещу Джулис защото тои има достатъчно точни мнения във форума .Разбира се че има и спорове с Асен и Куку , но ако четете внимателно ще разберете че мненията му в повечето случаи са много добре обосновани
Бих защитил всеки от участниците които е полезен на форума !
Re: Пичове не разбрахте ли че над 300 е/м2 нема кой да купи?
01-05-2009 - 12:02:34
Оценяваш, остойностяваш, предсказваш, дразниш и угасяш.
Re: Пичове не разбрахте ли че над 300 е/м2 нема кой да купи?
01-05-2009 - 12:32:41
Форума от моя гледна точка е като един писмен "футболен мач". За да е интересен мача, трябва да има стойностни опоненти и в двата отбора. "Добрите играчи" се предизвикват от други "добри играчи", останалите сме публика, която пише от време на време за да подкрепи единия или другия отбор, а също така да споделя лични мнения. Ако Джулиъс не пише, малко хора биха предизвикали Куку или Асен, освен с някоя дебелашка изцепка или с опит за манипулация, както и обратното. "Добрите играчи" не се изчерпват с тези тримата изобщо, като цяло всеки внася малко или много полза в дискусиите.

За "чуждото мнение" аз лично отдавна съм си изградил навика да следя различни мнения, да ги съпоставям с факти, с мнението ми за изказващите се и в крайна сметка да си вземам собственни решения. Асен и Куку даже и да се окажат крайни в прогнозите си, за момента са прави за тенденциите (мое лично мнение), което никак не е малко, а и прогнозите им не се базират просто на някъкво вътрешно тяхно желание да стане точно както те искат. Джулиъс също се обосновава. За мен и на Иванов постовете са интересни (даже предизвикателни), той също е представител на определена прослойка в БГ обществото, с която аз нямам лични контакти и ми е интересно как мисли и разсъждава.

@Джулиъс - да си модератот във форум си е отговорност. Не съм следил какви и чии постове и теми си трил. Според мен би трябвало да се трият само сериозно обидни и цинични постове, противоречащи на общоприетата етика.



Re: Пичове не разбрахте ли че над 300 е/м2 нема кой да купи?
01-05-2009 - 12:45:36
А, сетих се и за изказвания от типа на "не всявайте паника, не викайте дявола" предимно използвани при коментари на банки. Куку и Асен са напълно прави, че една healthy финансова институция не може да се събори с клюки и паника. Ако това може да притесни определени банки в БГ - значи наистина има основания за притеснения и е добре вложителите да знаят това.

Същото важи и за икономиката и НИ, те си вървят по определени закони, ако с приказки може да се влоши положението значи не стоят стабилно и тогава тежко и горко на БГ икономиката и имотите.
Re: Пичове не разбрахте ли че над 300 е/м2 нема кой да купи?
01-05-2009 - 13:39:29
BulCan Написал:
-------------------------------------------------------
> А, сетих се и за изказвания от типа на "не
> всявайте паника, не викайте дявола" предимно
> използвани при коментари на банки. Куку и Асен са
> напълно прави, че една healthy финансова
> институция не може да се събори с клюки и паника.
> Ако това може да притесни определени банки в БГ -
> значи наистина има основания за притеснения и е
> добре вложителите да знаят това.
>
> Същото важи и за икономиката и НИ, те си вървят по
> определени закони, ако с приказки може да се влоши
> положението значи не стоят стабилно и тогава тежко
> и горко на БГ икономиката и имотите.

Няма система за масово обслужване, която да може да поеме по всяко време 100% от нуждите на 100% потенциални клиенти.
Така е и в системите за транспорт, комуникации, електричество, и т.н.
Ако "дяволът" накара всички софиянци едновременно да се качат на метрото, то метрото очевидно няма да може да ги обслужи.
Същото би се случило и в Париж, Москва и т.н.

Re: Пичове не разбрахте ли че над 300 е/м2 нема кой да купи?
01-05-2009 - 13:40:57

Браво Булкан,както винаги си точен в мненията си,както и премерен в отношението

си към хората,аз също много рядко пиша защото не смятам,че има какво ново да

кажа то всичко вече е казано,но и се дразня от необосновани напатки.

Така,че те поздравявам и се присъединявам към твоето мнение.


clap: clap: clap: clap: clap:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход