Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2
11-05-2009 - 23:59:31
Така мисля и аз 10-12 години не криза по скоро стегнация докато се върнат старите нива на търсене и предлагане.Важно е през този период да се внимава да не са тръгне надолу защото става лошо.Да се надяваме че засега излизаме от дъното но според мен е рано да се каже.
Re: Преглед на печата 2
12-05-2009 - 00:18:10
morski Написал:
-------------------------------------------------------
Да се надяваме че засега излизаме от дъното
> но според мен е рано да се каже.


Аз такива надежди не храня. Ще започнем да излизаме от дъното, когато Китай стане световен лидер, но това няма да стане нито без конфликти, нито без яка депресия, нито без яка работа, нито с пундюфски прогнози. Време е да се осъзнае, че само онзи, който произвежда блага заслужава да им се радва. Останалото е спекулация, която няма бъдеще. Сорос си го каза преди няколко месеца: - "Учете китайски!"...
Re: Преглед на печата 2
12-05-2009 - 09:09:18
Пол Кругман: САЩ се нуждаят от нов план за борба с кризата


САЩ са изправени пред реален риск за растежа на икономиката за цяло едно десетилетие напред, в случай че не предприемат агресивни действия за стимулиране на икономиката и изчистване на банковата система, смята Нобеловият лауреат по икономика Пол Кругман.



[www.investor.bg]
Re: Преглед на печата 2
12-05-2009 - 09:12:38
С една трета са се увеличили ипотекирани имоти за продажба

[www.dnevnik.bg]
не така само избирателно го преглаждахте този печат де smiling smiley)))
12-05-2009 - 10:13:05
avatar
Падат цените предимно за панелките

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
обективно да следим пресата моля winking smiley
12-05-2009 - 10:14:33
avatar
Брокери: Оживление на пазара на имоти

winking smiley smoking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Преглед на печата 2
12-05-2009 - 10:23:13
Eй така, без връзка днес се сетих, как един от вас навремето имаше следния подпис:

"Разберете, че криза на пазара на недвижими имоти няма, няма и да има."

Ски'иш кво нещо е живота!
smiling smiley
Re: Преглед на печата 2
12-05-2009 - 10:27:47
avatar
И кой беше този "един от вас" или не се сещаш :] :] :] :] :]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-12 10:34 от Продавач.
Re: Преглед на печата 2
12-05-2009 - 10:35:38
"Разберете, че криза на пазара на недвижими имоти няма, няма и да има."
:} :} :}
па-па-па-па .....
:} :} :}
Re: Преглед на печата 2
12-05-2009 - 12:20:35
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход