Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2
09-01-2010 - 10:59:57
ситиком - големи яйца:]
Re: Преглед на печата 2
09-01-2010 - 11:13:15
българския Гауди
Re: Преглед на печата 2
09-01-2010 - 12:08:03
avatar
И българският барон Мюнхаузен:

link
Re: Преглед на печата 2
09-01-2010 - 12:50:25
Цитат::
> ....на петте етажа на охлюва стърчат рога-гръмоотводи..<

По моему над петте етажа на охлюва стърчат два еректирали пени......., ах , пардон, щях да се изложа ..... стърчат два еректирали саксофона....
Re: Преглед на печата 2
09-01-2010 - 14:19:57
Абсурд е, че е достигнато дъното, до този момент България влиза в криза [business.actualno.com]
Re: Преглед на печата 2
10-01-2010 - 18:31:20
Нещо за развеселяване в края на уикенда:
Пазарът търси нов баланс

Май двата коментара са по-ценни от самата статия.
Re: Преглед на печата 2
11-01-2010 - 09:43:27
Re: Преглед на печата 2
11-01-2010 - 10:22:53
Quote
Servel

Mission Impossible


Има няколко невъзможни да се случат неща в София:

1. Да се премахнат хилядите бетонни клетки - гаражи дето са тропнати на общинска земя, тротоари, а дори и в чужди частни терени.

2. Да се спре безконтролното усвояване на тераси и остъклявания.

3. Естествено и това - да се спре индивидуалното саниране.

1. Да се премахнат хилядите бетонни клетки - може и още как, виновниците дори ще платят разходите по премахването им, ако не си ги премахнат сами.

2. Да се спре безконтролното усвояване на тераси и остъклявания - може в комбинация с 3

3. Естествено и това - да се спре индивидуалното саниране - индивидуално саниране - глоба, не пренахнеш ли санирането - глоба, не платиш ли глобата, нова глоба, не платиш ли двете, полиция + съдия изпълнител.

И не ми говорете за бунтове и революции. Българинът е курназ на маса, ама тръгне ли вълната, всеки ще гледа да се спасява по единично. Въпреки всички песимистични мнения, аз съм оптимист и винаги съм казавал, че имотния балон ще се пръсне. Сега като оптимист заявявам, че някой ден България ще влезе в Европейския съюз и подобни безумия ще останат в миналото. Снимайте сега за да има какво да показвате на внуците, като ви попитат що е то имотно-кредитен балон и наистина ли хората на времето са се поробвали за 30 години за да притежават шарена кутийка в провинциална София.
Re: Преглед на печата 2
11-01-2010 - 15:01:05
Re: Преглед на печата 2
11-01-2010 - 15:05:55
Безработицата пълзи нагоре [www.standartnews.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход