Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2
23-10-2009 - 15:20:19
Scyther Написал:
-------------------------------------------------------
> Не с проценти, а в пъти са намалели сделките с
> имоти във Варна

Скитъре,

Пламен Андреев си разбира много от работата. Планекс за мен строи най-добре във Варна, ако не и в България, липсват недомислиците при повечето от новото строителство, а освен това са и много точни. Аз живея в комлекс, построен от тях, много ми харесва, по време на строежа почти не съм имал проблеми с фирмата, а някои дребни такива бяха решени веднага. Едни от малкото строители, които си държат на репутацията.
Re: Преглед на печата 2
23-10-2009 - 15:28:01
Naskata Написал:
-------------------------------------------------------
> И още по темата:
>
> Кредитирането на банките се възстановява с
> по-сериозни темпове през септември


Наска, специално потребителските кредити голяма част от хората ги теглят за да оцеляват, да си плащат ток, вода и пр. което си е обезпокоително. Ипотечните - ако отговарят на завишените изисквания на банките и са платежоспособни с години напред - много добре. Да си четат добре договорите само. После да няма "ти ли ме бутна или аз сам паднах".
Re: Преглед на печата 2
23-10-2009 - 16:30:19
Скръбни вести за сривльовците. Нищо, на вашата улица няма да изгрее слънце!
Re: Преглед на печата 2
23-10-2009 - 16:41:45
BulCan Написал:
> ... Не само те са увредени, ами даже и тези, които се раждат в момента, защото все още имат живи родители, баби и дядовци и от тях пак научават вредни навици.
> в началото на прехода. КГБ са посъветвали колегите си от БГ службите да създават фирми и раздават пари на техни хора.
> Това всички го знаят, но често го омаловажаваме, а то е фундаментално важно ...

Досега пишеше умно, и сега изтърси тази глупост !?! Точно тези родители, баби и дядовци (ако не са били от "техните хора"winking smiley, никак не го омаловажават това разграбване и разрушаване на България, която бяха построили eye popping smiley
Re: Преглед на печата 2
23-10-2009 - 16:43:28
avatar
BulCan Написал:
-------------------------------------------------------
> камелия Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
>
> > О, да! Всичките тези хорица по селата, са
> > увредените от комунизма- те са озлобените и
> > гледащите всичко да имат.
> > Тези, които през 1989г. са навършили
> пълнолетие,
> > сега вече са на 37г. Дали те не движат
> всичко? Или
> > ще кажеш, че точно тях ги е увредил........
>
>
> Не само те са увредени, ами даже и тези, които се
> раждат в момента, защото все още имат живи
> родители, баби и дядовци и от тях пак научават
> вредни навици.
>
>

Извинявай, но не съм съгласна. Във всички страни в преход се забелязваше същото- мутри, забогатяване за един ден.............т.е., класическо първоначално натрупване на капитала. За силата и степента на явлението не говоря- зависи от куп фактори още, но в основата си е едно и също.
И да обявиш, че и неродените имали вредни навици от родителите си и дядовците си, значи просто да обвиниш или в мутризъм и базпардонно забогатяване 7 милиона българи, или в мързел и нежелание за работа.
Всъщност, въпросът беше за озлоблението и мерака да имаш всичко, без оглед на цената........
Re: Преглед на печата 2
23-10-2009 - 17:11:45
BulCan Написал:
-------------------------------------------------------
> > Наска, специално потребителските кредити голяма
> част от хората ги теглят за да оцеляват, да си
> плащат ток, вода и пр. което си е обезпокоително.

Това не знам, кой ти го е казал, но е откровена лъжа. Толкова закъсали домакинства, уверявам те-няма !
Само таксите по отпускане на кредите са по-големи от нормална месечна лятна сметка за ток, топла и студена вода.

Ти си сериозен човек, не вярвай на такива неща.
Re: Преглед на печата 2
23-10-2009 - 23:43:23
barbaron Написал:
-------------------------------------------------------

> Досега пишеше умно, и сега изтърси тази глупост
> !?! Точно тези родители, баби и дядовци (ако не са
> били от "техните хора"winking smiley, никак не го омаловажават
> това разграбване и разрушаване на България, която
> бяха построили

Барба, имах предвид, че даже и да измрат след време партизаните, ятаците, "слушалките - агенти" и ком-номенклатурата, те са си отгледали деца и внуци, които са възпитали в същия дух, а и не само възпитали, а на някои са им оставили да управляват възлови бизнеси в държавата, други са ги сложили на високи държавни и/или политически постове и пр.
Re: Преглед на печата 2
24-10-2009 - 00:13:40
avatar
BulCan Написал:
-------------------------------------------------------

> Барба, имах предвид, че даже и да измрат след
> време партизаните, ятаците, "слушалките - агенти"
> и ком-номенклатурата, те са си отгледали деца и
> внуци, които са възпитали в същия дух, а и не само
> възпитали, а на някои са им оставили да управляват
> възлови бизнеси в държавата, други са ги сложили
> на високи държавни и/или политически постове и пр.
>
>


Булкане, партизаните и ятаците де факто са аут. Защото най- младите, останали живи, са по над 80г. Ти, възпитан ли си в духа, който приписваш на целокупния български народ? Щото, по логиката ти, всички сме деца и внуци на партизани, ятаци и техните производни.
Кой, според теб, даде властта на СДС с пълно мнозинство при избирателна активност 70-80%? ? Дали децата и внуците на комунистите? Или агентите- слушалки?
За съжаление, всички които сте напуснали страната веднага след обръщането на палачинката, сте се закотвили в съответната година. А вече минаха 20, без да забележите. И без да се придвижите нито на йота.
Все повече заприличвате на царя, когато дойде за пръв път в България- с архаичния си български език. При вас, понятията са като при него- замръзнали в момента, в който сте напуснали страната. И риториката ви е отпреди 20г., но не можете да го разберете, защото просто не сте част от действителността ни.........вече.
Re: Преглед на печата 2
24-10-2009 - 00:22:20
ками,

ами че той булкан си е в България....

от доста време... (години)
Re: Преглед на печата 2
24-10-2009 - 00:28:04
avatar
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> ками,
>
> ами че той булкан си е в България....
>
> от доста време... (години)


Да, знам, но е тук по принуда. И явно, се е закотвил в историческия музей пред витрината на 1989г.......
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход