Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Съвет за апартамент в Овча купел

Публикувано от gogo84 
Re: Съвет за апартамент в Овча купел
01-04-2009 - 15:06:13
оВЧА КУПЕЛ Е ХИПЕР МЕГА ГАДЕН КВАРТАЛ С ПОСТОЯННИ РОМСКИ НАБЕЗИ И КРАЖБИ ОТ РОМСКИТЕ ГЕТА КОИТО СЕ НАМИРАТ ОТ ДВЕТЕ МУ СТРАНИ АКО ЩЕ ХОДИШ ПО ПРЕДГРАДИЯТА ПО-ДОБРЕ СЕ ОГЛЕДАЙ ИЗ ГОРНА БАНЯ ИЛИ ЧАСТА НА КНЯЖЕВО ОТ СТРАНАТА НА ВИТОША ИМАМ ВПРЕДВИД ОТ ЛЯВАТА СТРАНА НА БУЛЕВАРДА!!А ЗА ЦЕНА НАМИСЛИ СИ ЕДНА КОЯТО ТИ Е ИЗГОДНА И СИ ХОДИ ПО ОГЛЕДИ КОГАТО СИ НАМЕРИШ ГОТИНО АПАРТАМЕНТЧЕ ЩЕ УСЕТИШ ЧЕ ТОВА Е ТВОЕТО КОЕТО ТЪРСИШ И ЗА ЦЕНАТА ЩЕ СЕ СПОРАЗУМЕЕТЕ АЗ СЪМ КУПИЛ НЯКОЛКО АПАРТАМЕНТА И С ПО МАЛКО ОТ 200 ОГЛЕДА НЕ СЪМ ИЗБРАЛ. clap: clap:
Re: Съвет за апартамент в Овча купел
01-04-2009 - 16:40:42
emiliano - ти направо ми уби ентусиазма smiling smiley
Ако няма да е овча купел ще трябва да чакам в Бели брези или Красно село цените да паднат до 600 - 650 Е
Re: Съвет за апартамент в Овча купел
01-04-2009 - 16:55:51
Гого ,нали купуваше парцел в Манастирски ...с тези кинти..парцел и апартамент..Но за да става разговор кво да ти кажа ..Има на 600е ,но..провери ги внимателно...и строители и правен анализ и така...
Re: Съвет за апартамент в Овча купел
01-04-2009 - 17:25:37
avatar
Ти ни бъркаш бе smiling smiley аз търся парцел..
Re: Съвет за апартамент в Овча купел
01-04-2009 - 17:55:59
Гого, покрай моето търсене гледах и разни нови кооперацийки в Овча купел. Ама 2-стайните ново строителство, ми се виждат едни малки, ръмбести, с малки балкони и като цяло-много глупави. А и самите блокчета се намират на някакви безумни места. Само общите части са сносни, ама тотално се отказах от новото строителство, след като обиколих няколко такива предложения. Виждат ми се толкова малки, смотани, а толкова скъпи, че не мисля, че си струва някой да купува такова жилище, за което дефакто плаща 40 хил евро, но дава още поне 20 хил, за да го приведе в годен за живеене вид.
Re: Съвет за апартамент в Овча купел
01-04-2009 - 19:55:46
avatar
gogo84 Написал:
-------------------------------------------------------
А и маломерен 2-стаен дори с
> неудобствто, че кухнята ти е в хола поне ще си има
> спалня и отделно хол.


По нормите на новото строителство, НОРМАЛЕН двустаен означава около 20кв.м. хол, в който ти е кухнята и стайче- 10-12кв.м., което ти е спалнята. Това, за което говориш ти- вече се обажда на тристаен.
Re: Съвет за апартамент в Овча купел
01-04-2009 - 20:52:16
камелия Написал:
-------------------------------------------------------

> По нормите на новото строителство, НОРМАЛЕН
> двустаен означава ....

а НОРМАЛЕН човек не трябва да има 2 деца, щото или трябва да е*е жената пред очите на отрочето или на поляната. А ако децата са разнополови....


Много НОРМАЛНИ неща стават....

Re: Съвет за апартамент в Овча купел
01-04-2009 - 21:07:21
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> По нормите на новото строителство, НОРМАЛЕН
> двустаен означава около 20кв.м. хол, в който ти е
> кухнята и стайче- 10-12кв.м., което ти е спалнята.
> Това, за което говориш ти- вече се обажда на
> тристаен.

Аз съм се примирил, че ако искам нещо евтино, то ще е само хол + спалня. Но това в никакъв случай не е нормален двустаен. По-скоро този тип апартаменти са в резултат на некадърността и алчността на строители, инвеститори, архитекти и брокери през последните години.
Re: Съвет за апартамент в Овча купел
01-04-2009 - 21:25:16
Е някои от брокерите силно препоръчват старо строителство.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Съвет за апартамент в Овча купел
01-04-2009 - 21:28:23
dragula - съгласен съм, че има изключения. Разбира се има и ново строителство с кухня, но по мои наблюдения апартаментите ново строителство с кухня спрямо тези без са 1:100.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход