Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Алтернативна цена на имота

Публикувано от tao 
Re: Алтернативна цена на имота
23-03-2009 - 16:02:13
200 евро на квадрат е много - може би най - справедливата цена сега е подарък на който се нуждае и почерпка от съдия изпълнителя че се е отървал и е намалил с един списъка си апартаменти - защото ще се хабиме за търгове - просто подарък на първия явил се иначе апартамента седи самотен и му е скучно, а съдия изпълнителя прави разходи да обявява търгове - КЪМ ПОДАРЪЦИ НАТАМ ВЪРВИ ПАЗАРА СПОРЕД ПОЕТИТЕ В ТОЗИ ФОРУМ, А БЕШЕ ИНТЕРЕСЕН ФОРУМ НЯКОГА СЕГА Е ПЪЛНА ТЪПОТИЯ И ЗАЯЖДАНЕ МЕЖДУ УЧАСТНИЦИТЕ clap: clap:
tao
Re: Алтернативна цена на имота
23-03-2009 - 16:45:57
Не разбирам кой е казал че апартаменти от горен сегмент ще вървят по 200е???

За мен най ниската възможна цена може да бъде 280е/м2 като имайте предвид че говорим за апартаменти от 120+м2 нагоре и то на свръхтъпо и кално място.

Това е алтернативната цена.
Може да не се харесва но е факт.
А никой не коментира че модела дава и алтернативна оценка от 1000е/м2.
Това защо не го коментирате?

Ами пак Ви казвам, човек който има над 200к евра в джоба , той вече е инвеститор с единия крак , в сегашната ситуация даже и с двата.

А ако Данске банк познаят, ( пази боже!) тогава ще стане страшно.
Re: Алтернативна цена на имота
23-03-2009 - 16:56:36
avatar
Не ме карай да се смея на глас, че пак ще ме гледат учудено колегите !
Само едно "Хау - Аз казах" ти липсва на финала на изреченията ! :}

Сега, ако си решил да му правиш вуду-магийка на пазара да не мърда по-ниско , от колкото на теб биха ти издържали нервите си е друг въпрос - ще ти вляза в положението.

Ама, при положение, че сега сме в началото на пързалката, да се отсича със сигурност къде ще спре спускането по нея, ми се вижда меко казано наивен опит за прогноза...

Не е луд тоя който яде зелника, а тоя който му го дава - това бих ти казал за лелеяните 1000 евро на м2 - подобни имоти, които да си заслужават такава цена у нас , едва ли са повече от 1% на фона на предлаганите.
Re: Алтернативна цена на имота
23-03-2009 - 17:06:03
Една национална банка 70 млн лева оправят ли я?

tao
Re: Алтернативна цена на имота
23-03-2009 - 17:42:38
Безразлично ми е дали пазара ще поскъпва или поевтинява, интересува ме когато аз направя сделка да е максмално добра и изгодна за мен според пазарните условия в тоз момент.
Незнам що си мислиш че аз не искам пазара да мърда по-ниско, напротив-искам!
Нали оглеждам парцел за строеж, аз да не съм мазохист да искам да плащам повече??
Колкото по-малко толкоз по-добре.
Но, се опитвам да правя обективна оценка на ситуацията доколкото ми се удава.
А относно това че, да, наистина една национална банка 70млн.лева наистина не я оправят.
Обаче има 2 хипотези:
1. Или Данске изпълнява поръчка на свой клиент.
2. Или Данске опипва почвата за нещо по-мащабно.
Та , ..дане не е втората хипотеза.
Както и да е, това е офтопик не по темата
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход