Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дайте да дадем 700 е/м2

Публикувано от teoteo 
Re: Дайте да дадем 700 е/м2
10-03-2009 - 04:02:13
Варна си е за столица



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-03-10 16:06 от teoteo.
Re: Дайте да дадем 700 е/м2
10-03-2009 - 06:03:48
avatar
Тео с туй последното малко се поизложи май...? :g: :g:



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-10 06:04 от кратункьо.
Re: Дайте да дадем 700 е/м2
10-03-2009 - 07:55:01
avatar
Теотео, издой офсете и не се нерви.Не можеш да се надскочиш.Пълни кюмбето и чакай бъдещето.
Re: Дайте да дадем 700 е/м2
10-03-2009 - 08:21:52
@teoteo, ако Варна или някой друг град в БГ стане нова столица, ще бъде засран за най-много година. Наистина ли искаш това за Варна?
Re: Дайте да дадем 700 е/м2
10-03-2009 - 09:38:16
teoteo - е не така де. Не е хубаво така да се плюе по софянци. И аз не ги харесвам много много най-вече за това, че "все са дяволи" където и да тодат и че стеклите се обстоятелства им поднесоха на тепсия високи цени за имотите си и високи заплати. Но всичко това се плаща - столицата на нищо не прилича. И най-скапаното село в БГ сигурно е по-добро за живеене отколкото в София. И по-зле ще става и живеенето в София ще се превърне в още по-голям кошмар.
В този ред на мисли - провинциалистите могат да се радват, че има къде да се приберат като им пишне от простотията в столицата.
Re: Дайте да дадем 700 е/м2
10-03-2009 - 10:04:38
teoteo ..чух,че в аптеката днеска са получили от по-силните розови хапчета и вече могат да изпълнят рецептата.Шашнали са се като гледат какво става по форумите...

Сега по ред:
1.Честно казано изобщо не ми дреме къде е столицата.Всъщност...до 50-те години някъде София е представлявала просто едно по-голямо село.Шопи в София...няма!Отдавна са изчезнали.Последните шопи реално се срещат някъде около Божурище,а ако искаш да видиш истинския "шоплук" ще трябва да отидеш доста на запад от София.Тук всичко това...отдавна е изчезнало.

2.За образованието...няма да се съглася...Самият аз изкарах половината гимназия и висшето в чужбина,но като гледам колко университети са в София в момента...никак не ми се вярва да е ниско нивото.Така или иначе май 7-8 от всеки десет с дипломи за висше са завършили в София.

3.Варна-столица...това е лоша идея...ходил съм няколко пъти,хубав град е.Ако стане столица,за половин година езаприличал на кочина.
Re: Дайте да дадем 700 е/м2
10-03-2009 - 10:28:26
Ако Варна стане столица, направо не ми се мисли до какъв дисбаланс ще доведе. Но не мисля, че градчето има възможностите да поеме 'столичното' бреме.
@Салвадор
Тя и в момента си е заприличала на умалено копие на Софийската кочина. Няма да е така драстична еветуалната промяна
Re: Дайте да дадем 700 е/м2
10-03-2009 - 11:08:36
Варна действително е едно много приятно място .......... докато не дойдат туристите ! Ето ви столица ! И за всички варненци е радост , че е столица само за 3 месеца !
Радвайте се , че Варна не е столица - нямате вода , нямате пречиствателни станции , хайде другото да кажем че го има !
Столица , за мен е диагноза , а не привилегия !
За какво на една Варна и трябва да е столица ?
Заради комплекса " Ние не сме столица" ли ? ? ?
Ами както се казва - Внимавай какво си пожелаваш ! winking smiley winking smiley winking smiley
Re: Дайте да дадем 700 е/м2
10-03-2009 - 12:16:58
шшшт, такива еретични мисли никога не ги споменавайте! нека софето да си е столица, пък че шопите се надували, дреме ми spinning smiley sticking its tongue out някой дет' живее в кочина като почне да ми се пъне че е столичанин ми е много забавно. Варна си е мн хубав град и така, даже е попренаселен през лятото. трябва да се вдигнат квартирите на 80-100лв на легло лятоска, че от тоя наплив на шопи не може човек да покара колело в морската вече... :g:
Re: Дайте да дадем 700 е/м2
10-03-2009 - 12:19:42
Какво се надуваме , бе пич ! Тука е такова гадно място за живеене , че не знам дали има по-гадно от него в БГ .
Аре сега да не разваляме темата с расистки изказвания на регионален принцип ! :] :] :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход