Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

шефа на БНБ определено не е в час.

Публикувано от kuku987 
Re: шефа на БНБ определено не е в час.
11-03-2009 - 12:06:10
avatar
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> Супер данни ! Браво Imotenbalon, така можем да
> видим с какви темпове се развива пазара ! Грийнбул
> много пъти го е казвал че прибалтийските републики
> са една година преди нас. Прогнозите на куку за
> 300 евро започват, бавно да се материализират.
> Забелязвате ли че тези които отричаха спада (за
> сега скоро и срив) птдавна изчезнаха, сега въпроса
> е къде ще е дъното.


Ааааа не са изчезнали, просто вече е смешно да говорим едно и също а вие да не чувате.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: шефа на БНБ определено не е в час.
11-03-2009 - 12:08:05
Те данните са супер, но това е свързано и с фалити, безработица, повишена престъпност ... но "когато ядохме кифтетата не ривахме"
Re: шефа на БНБ определено не е в час.
11-03-2009 - 12:09:07
avatar
OwnerBG Написал:
-------------------------------------------------------

> Ааааа не са изчезнали, просто вече е смешно да
> говорим едно и също а вие да не чувате.
>
> Лакомията за ефтиния излиза скъпичко, но е нужно
> време да го усетиш
Re: шефа на БНБ определено не е в час.
11-03-2009 - 12:22:24
avatar
@Ками кво се кефиш ? Да ти припомня ли преди 3-4 месеца, как смело съветваше тук хората да купуват панелки в гетата на София за над 1000 евро/квадрат? Ако съм на твое място бих бил по-нисък и от тревата. Ама ти срам нямаш, дори имам чувството, че се кефиш на собствената си некомпетентност.

@Imotenbalon, да очакват ни (ви) години на безработица, ниски доходи, мизерия и глад. В такива условия ще има бум на престъпността тя ще засегне и обикновенните хора, не както досега богатите.

@Оунърчо, с колко са се качили цените бе мойто момче? Аз от пика виждам над 50% спад. И това е само началото, гледай графиката за Естония, за да знаеш какво предстои. Комунягите ще крепят що годе положението до изборите... На следващите управляващи не им завиждам...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-11 12:23 от gekko.
Re: шефа на БНБ определено не е в час.
11-03-2009 - 12:34:32
avatar
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> @Ками кво се кефиш ? Да ти припомня ли преди 3-4
> месеца, как смело съветваше тук хората да купуват
> панелки в гетата на София за над 1000
> евро/квадрат? Ако съм на твое място бих бил
> по-нисък и от тревата. Ама ти срам нямаш, дори
> имам чувството, че се кефиш на собствената си
> некомпетентност.
>
> @Imotenbalon, да очакват ни (ви) години на
> безработица, ниски доходи, мизерия и глад. В
> такива условия ще има бум на престъпността тя ще
> засегне и обикновенните хора, не както досега
> богатите.
>
> @Оунърчо, с колко са се качили цените бе мойто
> момче? Аз от пика виждам над 50% спад. И това е
> само началото, гледай графиката за Естония, за да
> знаеш какво предстои. Комунягите ще крепят що годе
> положението до изборите... На следващите
> управляващи не им завиждам...

Геконче, нямам нерви и време да споря колко са добре или зле нещата тук.Чети си и се радвай колко сме зле, но се попоглеждай и в огледалото къде си.Ние ще го живеем живота с приятели, чаша вино и добри намерения.А кризи много и преди и сега и в бъдеще.Надежда няма в теб а значи нищо няма.В квартала в който съм израснал на такива като теб им викаха МАМИНИ ЛА_ _ _ _ _ ЧЕТА.Все нещо не им е наред.

Дано пораснеш умственно че такива особи като теб ще ни управляват.Червени внучета.


Re: шефа на БНБ определено не е в час.
11-03-2009 - 12:39:54
avatar
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> @Ками кво се кефиш ? Да ти припомня ли преди 3-4
> месеца, как смело съветваше тук хората да купуват
> панелки в гетата на София за над 1000
> евро/квадрат? Ако съм на твое място бих бил
> по-нисък и от тревата. Ама ти срам нямаш, дори
> имам чувството, че се кефиш на собствената си
> некомпетентност.
>
> @Imotenbalon, да очакват ни (ви) години на
> безработица, ниски доходи, мизерия и глад. В
> такива условия ще има бум на престъпността тя ще
> засегне и обикновенните хора, не както досега
> богатите.
>
> @Оунърчо, с колко са се качили цените бе мойто
> момче? Аз от пика виждам над 50% спад. И това е
> само началото, гледай графиката за Естония, за да
> знаеш какво предстои. Комунягите ще крепят що годе
> положението до изборите... На следващите
> управляващи не им завиждам...

Гечко, и да те съветвам да спреш да се излагаш- полза никаква. Да ти дам линк, за да си припомниш, че давам съвет по конкретно питане за конкретен имот, пак няма полза. Ти си като децата от детската градина- тропаш с краче и си знаеш своето.
За твое сведение- този човек и досега се консултира с мен и е пред договор, защото, за разлика от теб и другите голтаци, има пари и иска да живее човешки със семейството си- тук и сега.
Гледай в твоята паничка, Гечко и се моли мама и тате да не отидат на борсата, щото си за никъде. Ние и на безработица сме издържали, и на престъпност, и на стягане на коланите. Ама у дома и стените помагат. Дано вас не ви стигне, че изплатената на 75% къща също няма да можете да продадете. Или ще стане, ма на 50%.
Какво, Гечко, е по- различно тук от това, което и вас помита? Може би, единствено глаголното време. При нас още е в бъдещо време, което хич не те устройва. Нямам идея защо, освен прословутата реплика на Нане : "Яз не сакам да съм добре, сакам Вуте да е зле"! И на луната да живееш, Гечко, пак ще си останеш от най- кофти породата българи- тия, като Нане.
Ама, нали си си нашенче- ще ти гледаме сеира и ще ти се радваме
Re: шефа на БНБ определено не е в час.
11-03-2009 - 15:04:42
камелия Написал:
-------------------------------------------------------

Ти си като децата от
> детската градина- тропаш с краче и си знаеш
> своето.
> За твое сведение- този човек и досега се
> консултира с мен и е пред договор, защото, за
> разлика от теб и другите голтаци,
има пари и иска
> да живее човешки със семейството си- тук и сега.

Камито не обичала голтаците - щото нямали пари и комисион от тях нема . Обаче те "голтаците" са около 95% от съвкупното население в БГ и значи Камито не обича сънародниците си .Или обича само тези от тях които и доват комисионна -може и да е от заетите от банката пари. Нема що , [цензурирано (barbaron)] !

> Гледай в твоята паничка, Гечко и се моли мама и
> тате да не отидат на борсата, щото си за никъде.

Да го беше прокълнала по-добре - " Родителите ти на борсата да отидат и чумата да ги тръшне " - нали тайничко това му мислиш .

> Ние и на безработица сме издържали, и на
> престъпност, и на стягане на коланите. Ама у дома
> и стените помагат. Дано вас не ви стигне, че
> изплатената на 75% къща също няма да можете да
> продадете. Или ще стане, ма на 50%.

Е те тая специфична българска простотия никога не съм я разбирал. Щото и персонаж като Гюро Михайлов другите народи май си нямат. Ние сме все по-по-най и най-вече на всичко издържаме - глад,бой,е.ан и квот ще да е .И даже сме горди, че и в лайната пак ще направим консерви щото и за това "стените ще ни помагат" и "щото сме социалисти".
Абе Ками непоръбена , заради такава робска и примиренческа психика животът ни ще премине като на хипопотами - до шия в калта но с широко отворена уста.
Сопри се Ками ,то и без друго краят на паразитното "комисионно " живуркане идва неудържимо.


> Какво, Гечко, е по- различно тук от това, което и
> вас помита? Може би, единствено глаголното време.
> При нас още е в бъдещо време, което хич не те
> устройва.

Разликата в "различното" е доста съществена и бъдещето при нас вече е баш настояще.


Нямам идея защо, освен прословутата
> реплика на Нане : "Яз не сакам да съм добре, сакам
> Вуте да е зле"! И на луната да живееш, Гечко, пак
> ще си останеш от най- кофти породата българи- тия,
> като Нане.
> Ама, нали си си нашенче- ще ти гледаме сеира и ще
> ти се радваме

Ти очевадно нямаш идея за много неща и е време да се замислиш дали ти самата не правиш сеир. Иначе Гечко ,ако схващаш нюанса, по никакъв начин не може с коментара си да влияе на една обективно лайняна перспектива в БГ икономиката , финансите и цените на НИ.
А това което те прави злъчна е ясно - като всеки паразитиращ организъм се дразниш когато някой информира/имунизира потенциалните ти жертви-купувачи .
Sorry Ками - животът е сурав и курав и много хора в БГ ще го изстрадат от личен опит.

Брокерите си лаят - кризата си върви !
:] :] :] :]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-11 16:44 от barbaron.
Re: шефа на БНБ определено не е в час.
11-03-2009 - 15:18:12
Джулиус.

точно така, румънците привлякоха много повече инвестиции в икономиката (хай тек, производство) от нас и виж какво им се случи.

всъщност тази криза се разпростира от по-развитите страни към по-неразвитите.
като силата и се засилва в тези по-неразвити страни.
примера с Ръмъния и Унгария го доказва.

ръмънците разкриха хиляди високотехнологични работни места докато ние се хвалехме с един кол център с 10 (десет) оператори.

И както имат криза румънците така заплатите им са поне два пъти по-големи от нашите. и имотите вече крашнаха.

Даа,
А сега представи си нас какво ни чака нас.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-11 15:39 от kuku987.
Re: шефа на БНБ определено не е в час.
11-03-2009 - 15:22:47
Бе оставете го Камито......То в друг свят живее горкото.

Имам /само/ една позната брокерка и тя още ноември се беше хванала за главата.....Сега кара на спестявания, мускул и инат, ама до кога ли? Поне си признава, че няма работа, пък и не и тежи ипотека....
Та те така, не ги обичам аргументите - един познат ми каза. Ама няма как, като са ни фалшиви медиите, експертите, статистиките /добре че го няма Джоанчето/.....
Re: шефа на БНБ определено не е в час.
11-03-2009 - 15:39:09
http://imoti.investor.bg/?id=76953 :
"С понижението в цените на жилищата в цялата страна загубата на над пет процента под формата на комисиона е лукс, който продавачите днес не могат да си позволят."
"Националната асоциация на брокерите на недвижими имоти (NAR) наскоро установи, че хората, които продават жилищата си сами, продават по-бързо и на цена, по-близка до офертната, в сравнение с продавачите, които използват помощта на посредници. "
eye popping smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход