Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

"Съмва се", имотите поевтиняват, но НАГОРЕ, скоро и във вашата лудница...

Публикувано от Pacholv 
Ти не прочете ли , че имам още три ?

Пенчо бре чети , Пенчо пак не ще !!!!

Продадох сега един , за да имам кеш , мисля и акции на борсата да купувам , защото от средата на февруари се изстрелват нагоре (не е препоръка за покупка или продажба , то вие и от препоръки не разбирате иначе да нямаше свободенапартамент в Люлин да купувате когато казвах !!! )

.......................................................................
Има ли НОВИ мнения за АВАТАРА ми ?
а за срива на имотите ?
--------------------------------------------------------
Re: "Съмва се", имотите поевтиняват, но НАГОРЕ, скоро и във вашата лудница...
03-02-2009 - 22:31:13
В люлин ако продадеш в момента на 400евро си постигнал ГОЛЯМ ШЛЕМ и си хванал последния влак ,но се съмнявам да намериш такъв малоумник.
Аз постигнах още по-голям шлем , защото знам как , а и не се поддавам на манипулирани статистики , а знам каква е реалността - 1500 евро на квадрат се купува за 3 дни реклама в интернет !!!!


---------


Плачете , че не купихте преди нова година !! 10 теми пуснах с предупреждения какво ще стане , но вие сте глупци и не вдянахте каквото казвах !!

.......................................................................
Има ли НОВИ мнения за АВАТАРА ми ?
а за срива на имотите ?
--------------------------------------------------------
Re: "Съмва се", имотите поевтиняват, но НАГОРЕ, скоро и във вашата лудница...
03-02-2009 - 22:45:32
Така е Миклухо...Ти си моята пътеводна светлина...ти ми осмисли живота...Добре че се вслушах в съветите ти още преди 5-6 месеца...та купих 3-4 апартамента в люлин за по 1500евро/м2.Те нямат акт14 още ама срока им е 09.2009 и аз вярвам безрезервно на строителите...нищо че са на 2-ра плоча още...те са бързи.И после ще ги продам по 3000евро/м2!!!
Даже сега гледах новините по БТВ.Нали казваш от там да се черпи достоверна информация и прогнози.Та вникнах в репортажа за тотално разбития "Цар Борис 3-ти".
Та в тоя район мисля да купя 2-3 за инвестиция.Сега офертите са около 1000евро/м2...ама аз ще им дам по 1500евро/м2 та да е сигурно...и след 5-6 месеца като закърпят една-две дупки и направо ги пускам по 3500евро/м2...това е страшна далавера!!!
Re: "Съмва се", имотите поевтиняват, но НАГОРЕ, скоро и във вашата лудница...
03-02-2009 - 22:47:19
БТВ то пише първо новините после те се случват.
Re: "Съмва се", имотите поевтиняват, но НАГОРЕ, скоро и във вашата лудница...
03-02-2009 - 22:47:41
На грешна следа сте, момчета. Пунди не е психично болен както си мислите - аз имам друга информация.

Става дума за мащабен екперимент на корпорацията Кибертрон. Злите езици твърдят, че Ахмед Мерчев, създателя на Кибертрон, е инвестирал всичките 273 лв., които баба му даде за рождения ден преди година в неназован АДСИЦ. Виждайки как се стопява инвестиционния портфейл той решава да прибегне към алтернативно финансиране на проекта за изкуствен интелект на неговия андроид. Ето как се ражда Пунди - ранна/работна версия на изкуствен интелект, за чието тестване сме ангажирани всички читатели тук. :]
Re: "Съмва се", имотите поевтиняват, но НАГОРЕ, скоро и във вашата лудница...
03-02-2009 - 22:50:12
някой пак е ял гъби..... spinning smiley sticking its tongue out

пунди андрешков, аз пък преди 4 месеца продадох на 1700 е/м2 в Люлин а предния вторник купих с парите 4 двустайни на 385,392,280, 475 е/м2 + гараж с Мерцедеса на строителя вътре, + запазена 23 годишна мутреса (пак на строителя), + 60 м2 студио в "Pallace Royalle" като бонус. В двустайните вече има наематели, студентчета. средно взимам по 850 евро на апартамент месечно, защото съм ларж и права услуга на студентчетата.

минал си се приятел, минал си сееее......

докато ти създаваш теми и плямпаш ние те прецакахме, и kalashikoff купи, и dival ( той взе около 160 хектара в добруджа първа категория и я рентва сега), и granit знам 4е подписа много изгодно, ...

сори батка, няма за всички, ходи се напий сега от мъка smoking smiley
Re: "Съмва се", имотите поевтиняват, но НАГОРЕ, скоро и във вашата лудница...
03-02-2009 - 22:53:17
мисля и акции на борсата да купувам , защото от средата на февруари се изстрелват нагоре

Много правилно! Поздравявам те! Много добра диверсификация на инвестиционният портфейл акции+имоти! Брилянтно решение, препоръчвам КТБ в момента са на 65 лева, бройката!

This is not recommendation!





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-03 23:11 от hrabar.
Re: "Съмва се", имотите поевтиняват, но НАГОРЕ, скоро и във вашата лудница...
03-02-2009 - 22:53:25
При разкопки е открит ДНК от миклухо от изпражнения на папуас който се използва като съвременно рекламно средство в продажбата на непродаваеми имоти.При разработката има открити странични ефекти но при състоянието на пазара е пуснат в действие с цел неговата стабилизация.
Да не би аз да съм бил този на който си продал , защото и аз купих единия за 1700 ??

--------

Обаче както казах прогнозата е за 10 000 евро на квадрат , така че ти си прецакания , събирай наем а аз ще забогатея като продам на 10 К !!

.......................................................................
Има ли НОВИ мнения за АВАТАРА ми ?
а за срива на имотите ?
--------------------------------------------------------
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход