Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Въпрос за 10 млрд Евро

Публикувано от Naskata 
Re: Въпрос за 10 млрд Евро
15-02-2009 - 19:16:44
avatar
@Naskata & Muza, съгласен съм с вас, въпреки че бетона на Иванов на сънито не е точно мой пробем smiling smiley
Re: Въпрос за 10 млрд Евро
15-02-2009 - 19:36:30
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> @Naskata & Muza, съгласен съм с вас, въпреки
> че бетона на Иванов на сънито не е точно мой
> пробем

smiling smiley



Re: Въпрос за 10 млрд Евро
15-02-2009 - 20:13:53
Отново се виждат отклонения от темата - "Въпрос за 10 млрд Евро". Доколкото разбирам, темата е за дискусия за финансовото състояние на Република България - БВП, търговски дефицит, валутни резерви, валутен борд, вътрешно и външно задлъжняване и пр. Икономистите да разсъждават, останалите (включително и аз) да понаучим нещо и да разберем как стоят нещата в момента и накъде отиват. Иначе "ние" това, "вие" онова няма да промени нищо. Всеки си има свободен избор и си носи последствията от него - добри или лоши за определен момент. Важното е да се обменя информация за истинското финансово състояние на България, като алтернатива на официалните медии в страната.
Re: Въпрос за 10 млрд Евро
15-02-2009 - 20:33:36
avatar
Булкан, аре сега пък и ти не сме роботи, винаги има и ще има отклонения по темата, няма нищо лошо, ето виж ти добре ни напомняш, да се поправим smiling smiley
Re: Въпрос за 10 млрд Евро
15-02-2009 - 20:42:07
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> Булкан, аре сега пък и ти не сме роботи, винаги
> има и ще има отклонения по темата, няма нищо лошо,
> ето виж ти добре ни напомняш, да се поправим

Да бе, то и аз се отклонявам понякога като се ядосам, ама все пак... обмяната на инфо си е важна, съжалявам, че аз не мога да предложа достоверна такава и само чета, но който може да дава. Ако някъде усетя, че мога да допринеса с нещо, което знам, с удоволствие
smiling smiley
Re: Въпрос за 10 млрд Евро
16-02-2009 - 13:58:46
Naskata за какви падежи говориш бе . те голяма част са овернайт което значи че падежа е на следващия ден
Re: Въпрос за 10 млрд Евро
16-02-2009 - 14:12:19
nradev11 Написал:
-------------------------------------------------------
> Naskata за какви падежи говориш бе . те голяма
> част са овернайт което значи че падежа е на
> следващия ден


За друго става дума, г-н Радев.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход