Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

..

Публикувано от zalagania 
Такава инвестиция иска поне 7 месеца сезон...
Може би се разчита на глобалното затопляне на климата или глобалното видиотяване на купувачите.....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-01 11:32 от Спиридон Тепавичаров.
Мъко, мъко,
Хората които купуват такива имоти го правят за имидж, не за да си избиват парите.

Крети,
такъв имот за имидж се купува от хората в Дубай, или във Фолрида, или на Лазурния бряг. В Палма де Майорка не,там няма такива строежи, въпреки че ако има ще се изплатят доста по-бързо от БГ . Глей ти кви тъпанари живеят в Палма, а Крети? Кво ше каеш?
Спиро,
Ти не ги разбираш тези работи, не се обаждай в строя. Палма де Майорка може да е престижно за някой среден бакалин, но не това е въпросът, а че когато го купи тук ще го видят. Ще може да каже в банката, че има апартамент за милион и половива и т.н. Има и скрамни хора, сега един наш предприемач ще си купува апартамент в Рио и му намерих един за толкова на Ипанема. Иска да си води преговорите там човека. Той е от тези закъсалите, дето свалят цените.
Re: Апартаментен хотел “Palazzo Reale”. от 2500 евро за м2 до 3000 евро за м2 и после имало криза няма крима май
01-02-2009 - 11:54:46
Спиридон Тепавичаров Написал:
> Крети, такъв имот за имидж се купува от хората в Дубай, или във Фолрида, или на Лазурния бряг. В Палма де
> Майорка не,там няма такива строежи, въпреки че ако има ще се изплатят доста по-бързо от БГ .

Извинявай, Спиридоне, но ще пледирам в защита на нещастния Иванов.
Сигурно ще се намерят достатъчно Кретита от България, Украина, Русия, за да купят "балкански имидж". И няколко милиона ще изперат за обзавеждането. Питам се само какво ще правят след излизането на закона за "Незаконното забогатяване".
имот за имидж, в ЦАРЕВО!?

ми купи си де, що само плямпаш из бг форуми :]

В началото на годината бяхме в едно градче близо до Дубай, че разгледах тамошните оферти. 2000-4000 долара/м2 се движеха. на изкуствените острови бяха сравнително евтини, има си причина за това, но гугъл мап няма как да ти я каже smiling smiley
но не, ти няма да купиш имот за престиж в световно известна туристическа дестинация, а в ЦАРЕВО!

гений, български Бай Ганю Балкански! :}
Re: Апартаментен хотел “Palazzo Reale”. от 2500 евро за м2 до 3000 евро за м2 и после имало криза няма крима май
01-02-2009 - 12:01:24
vivic ако си някакъв нашенски милионер какво ще дириш в Дубай?
Аз ако имам няколко милиона бих си купил в Царево, а в Дубай и без пари да ги раздават - какво ще търся там? *huh*
gogo84 Написал:
-------------------------------------------------------
> vivic ако си някакъв нашенски милионер какво ще
> дириш в Дубай?
> Аз ако имам няколко милиона бих си купил в Царево,
> а в Дубай и без пари да ги раздават - какво ще
> търся там?


А в царево какво ще дириш?
Абе - тия юнаци с комплескния комплекс здраво трябва да са загазили, след като стратегията им за интернет-реклама вече включва и изявите на псевдо-идиот, коментирани от натурален психопат.....

:]
Вивик, тутълски глупчо,
В кое точно малко градче до Дубай беше? И правилно са те питали, какво ще правиш там, ако си богат и трябва да си движиш бизнеса? Ще ходиш 3-4 пъти в годината за но 3-4 дена? Ще загробиш и една скъпа кола да седи там? И ще плащаш на 3-4 човека прислуга?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход