Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

МО купува 16 000 апартамента - наред е МВР

Публикувано от 3.14 
Re: МО купува 16 000 апартамента - наред е МВР
23-01-2009 - 23:58:08
dival,прав си, и аз така мисля.
но не е темата ЗА и ПРОТИВ военнослужещите.
от омраза полза няма.
има хора, които цял живот ще се оплакват и няма да работят. не само в армията.
то да са само те - да са живи и здрави - 32000 са! ами цялата държавна администрация колко са? ами разните там "държавни служители"? списъка с търтеи в БГ е толкова дълъг, че ако почнем да ги изброяваме само влоба ще се лее във форума. а не е това целта.

иначе мога само да ти пожелая успех и здраве, много уважавам активни и предприемчиви хора. колкото повече такива има, толкова по-бързо ще излезем от ситуацията да сме най-мизерната държава ж ЕС. *beer*
Re: МО купува 16 000 апартамента - наред е МВР
23-01-2009 - 23:58:35
And in the end
the love we make
is equal to the love we take....
Beatles
Re: МО купува 16 000 апартамента - наред е МВР
24-01-2009 - 01:26:03
avatar
tihia Написал:
-------------------------------------------------------
> Бюджет за Булгаристан (Кенефия) за 2009 (в хиляди
> лева.)
>
> Виж какво Геко. Не знам какво мислят другите, но
> аз не позволявам да говорят така за родината ми.
> Ако беше наблизо това нямаше да ти се размине. Щом
> си отписал България като твоя родина,бъди така
> добър да уважаваш чувствата на хората за които
> България не е само географско понятие. Аз съм
> посетил около 35 страни по широкия свят. Никъде и
> от никой чужденец не съм усетил неуважеие към
> страната ми. За жалост се намират хора, които се
> отнасят с неуважение към патритизма на околните.
> Само доброто възпитание не ми позволява да кажа
> какво точно мисля.Нека всеки които прочете тези
> редове да изрази отношението си.


Де е България

Разказ за страната, която се провали като член на ЕС

Няма по-добра метафора за мястото, което си намери България след двегодишното "търсене не себе си" в Европейския съюз: в единия край, покрита с черен чул, под който всички знаят, че се крие… една тъжна държава, управлявана от объркани и много старомодни хора.
След като Русия спря подаването на газ, те обявиха намерение да отворят АЕЦ "Козлодуй" (в разрез с икономическата логика и Договора за членство, на който посветиха едно десетилетие). А след като един артист, оказва се, умело освети най-тайните им комплекси, изригнаха в националистическа обидчивост и вместо самоирония избраха цензурата, в любим стар стил.


Арт инсталацията, която стана въпрос от национална важност за политическия елит в България


Целият текст: Тема на броя, вестник Капитал

Явно не само аз виждам така родната действителност, имаш право да се сърдиш, но това не променя фактите. Извинявам се ако съм те обидил, можеш да поискаш извинение и от вестник Капитал, от склуптура направил колажа и въобще от целия ЕС, това е твое право.



Коментари на български граждани, взети от сайта на вестик Капитал (под старията)

1. "Всъщност, какво има под този черен воал? Не е ли това истинският образ на България? Според мен, от комбинацията на циничния хумор на Черни (характерен за чехите, все пак, да си припомним Швейк) и провинциалния комплекс на българската администрация и народ, се получи най-точния портрет на България днес. Една смърдяща тоалетна, която твърде трудно се вписва в ЕС, но мястото и там бе продукт на компромиси - едно черно покривало за грозната и същност. Гениално!

2. "И вместо да изчистим собствената си действителност от мръсотията, ние я рекламираме smiling smiley "

3. "Европейски дом без тоалетна "НЕ МОЖЕ". "

4. "Има ли негде черен чаршаф, толкова голям, че да покрие мръсотията в София? "

5. "България е точно един, кенеф, много правилно е преставена от чехите. Всеки го знае, но никой не говори за това. По-добре е да си почистим кенефа, вместо да го затворим с капака, защото лайната ще си останат."

Явно доста, хора мислят като мен... но ти извинявай, не съм искал да те обидя, въпреки че истината понякога много боли.



Редактиран 7 път(и).Последна редакция на 2009-01-24 01:42 от gekko.
Re: МО купува 16 000 апартамента - наред е МВР
24-01-2009 - 02:33:15
Геко ходил ли в казарма? Надявам си да си ходил! Аз на въпросната Кенефия "подарих" 1г6м години от живота си! Баща ми ми каза, че така трябва и отидох, щото той бил 2г.3м а дядо ми преди това бил на фронта, другия пък понеже бил най-малък, служил и заради братята си(по Царско време) та му се събираха към 4г или нещо такова. Отделно за АЕЦ-а...там, са плащани пари, и те са плащани от нашите родители. Тези въпросните 3,4 реактор никой не ни ги е подарил! Това е инвестиция, която е направена с парите на народа(колкото и банално да звучи) и този народ има правото да изстиска максимума от своята инвестиция, в случая още няколко години експлоатация на двата рекатора, произвеждащи ток, евтин ток, и този ток ще се изнася, Геко, понеже в момента в Албания и други части на Балканският полуостров има режим на ток. А това са пари! Изнасяме ток, внасяме пари! Много добра идея! Що се отнася до ЕС...всяко нещо на този свят се предоговаря, стига да има силни аргументи, а такива има!

МО изпитва перманентна криза с жилищното обезпечаване, откакто сме се освободили от турско робство. Нито тази, нито другата или по-другата година, или когато и да е в обозримо бъдеще, въпросът ще бъде решен, нито въпросните жилища ще бъдат закупени, най-малкото защото няма необходимите средства за подобно нещо. Има да се плащат корвети, друго въоръжение, жилищният въпрос е последна грижа на МО! Кой и с каква цел е пуснал информацията е отделен въпрос.
Re: МО купува 16 000 апартамента - наред е МВР
24-01-2009 - 13:01:29
avatar
Спиридон Тепавичаров Написал:
-------------------------------------------------------
> > Дивале, още с появяването ми и Камито ме
> захапа....
> Определено чувствата ми към нея ще си останат
> несподелени....... и ще увехнат като пазра на
> НИ....


Ти си не за хапане, а за отвъртане на главата, Тепавичаров. Преизпълнена с любов ти го казвам..........:g:
Дали някой американец ще се изцепи, че Тина Търнър е баба и срещу заплащане са я поканили да пее в зала Олимпия?
Ако можеше да осъзнаеш низостта на тази си злобна реплика, дали нямаше да се позасрамиш?
Re: МО купува 16 000 апартамента - наред е МВР
24-01-2009 - 13:19:03
avatar
hrabar не съм ходил, военните освен да играят карти и да се наливат по цял ден нищо не правят. Ако на тях чакаме да ни защитават ... А сега и жилища искат, ми да си куят, защо да даваме на военните а да не дадем на учителите примерно или на лекарите? Каква е логиката, тези лентяи освен да искат, друго не правят.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-01-24 13:49 от gekko.
Re: МО купува 16 000 апартамента - наред е МВР
24-01-2009 - 13:41:51
avatar
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> hrabar не съм ходил, воените освен да играят карти
> и да се наливат по цял ден нищо не правят. Ако на
> тях чакаме да ни защитават ...

Айде подкара и военните.
Re: МО купува 16 000 апартамента - наред е МВР
24-01-2009 - 13:49:07
hrabar.
а знаеш ли, че става въпрос за отварянето на 3-ти, 4-ти блок, но САМО ЗА ДО КРАЯ НА 2009-та !
Така, че всичко е ДЕМАГОГИЯ
Re: МО купува 16 000 апартамента - наред е МВР
24-01-2009 - 18:07:42
Май накой военен има нужда от пари
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход