Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

МО купува 16 000 апартамента - наред е МВР

Публикувано от 3.14 
Re: МО купува 16 000 апартамента - наред е МВР
23-01-2009 - 21:15:25
Бюджет за Булгаристан (Кенефия) за 2009 (в хиляди лева.)

Виж какво Геко. Не знам какво мислят другите, но аз не позволявам да говорят така за родината ми. Ако беше наблизо това нямаше да ти се размине. Щом си отписал България като твоя родина,бъди така добър да уважаваш чувствата на хората за които България не е само географско понятие. Аз съм посетил около 35 страни по широкия свят. Никъде и от никой чужденец не съм усетил неуважеие към страната ми. За жалост се намират хора, които се отнасят с неуважение към патритизма на околните. Само доброто възпитание не ми позволява да кажа какво точно мисля.Нека всеки които прочете тези редове да изрази отношението си.
Re: МО купува 16 000 апартамента - наред е МВР
23-01-2009 - 21:22:20
Тихия , аз те подкрепям ! Дори хора живеещи по 20 год навън се отнасят по по-добър начин. Т ова че има лоши управлени и неконкурентна икономика не означава звучно да храчим. Има си кусури и ние си ги знаем, но едва ли някои от нас е избирал коя държава да му стане родина.......
Re: МО купува 16 000 апартамента - наред е МВР
23-01-2009 - 21:31:14
avatar
tihia Написал:
-------------------------------------------------------
> Бюджет за Булгаристан (Кенефия) за 2009 (в хиляди
> лева.)
>
> Виж какво Геко. Не знам какво мислят другите, но
> аз не позволявам да говорят така за родината ми.
> Ако беше наблизо това нямаше да ти се размине. Щом
> си отписал България като твоя родина,бъди така
> добър да уважаваш чувствата на хората за които
> България не е само географско понятие. Аз съм
> посетил около 35 страни по широкия свят. Никъде и
> от никой чужденец не съм усетил неуважеие към
> страната ми. За жалост се намират хора, които се
> отнасят с неуважение към патритизма на околните.
> Само доброто възпитание не ми позволява да кажа
> какво точно мисля.Нека всеки които прочете тези
> редове да изрази отношението си.


В съседната тема написах това на Куку и компания:

Просто в прав ред ви казахме- на ибрикчии повече толерантност-йок! На чист български език. Между другото пише се "клакьори".
Ако искате да си комуникирате с нас, в нашия, български форум, ще се държите с нужното уважение към Родината ни и към нас като българи.
Комплексите си ще избивате на друго място............ако намерите кой да ви търпи.


Мисля, че наистина направихме грешката да ги търпим прекалено дълго.........
Re: МО купува 16 000 апартамента - наред е МВР
23-01-2009 - 21:32:59
йок е много българска дума.

ами като не искате да ни търпите, забранете преводите на пари от емигрантите в чужбина към Бг.


Re: МО купува 16 000 апартамента - наред е МВР
23-01-2009 - 21:33:49
avatar
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> Тихия , аз те подкрепям ! Дори хора живеещи по 20
> год навън се отнасят по по-добър начин. Т ова че
> има лоши управлени и неконкурентна икономика не
> означава звучно да храчим. Има си кусури и ние си
> ги знаем, но едва ли някои от нас е избирал коя
> държава да му стане родина.......


Избрали са, Дивале. И няма нищо лошо, щом така са решили. Но, не ние се врем във форумите на новите им родини, за да плюем и да си избиваме комплексите. Те го правят, защото им позволяваме.
Re: МО купува 16 000 апартамента - наред е МВР
23-01-2009 - 21:35:46
ДА СИ ПИЯТ МЛЯКОТО И ДА СИ ЛЯГАТ

Където свършва логиката, започва БЪЛГАРИЯ
Re: МО купува 16 000 апартамента - наред е МВР
23-01-2009 - 21:36:03
тук трябва да разберете Геко правилно, аз съм сигурен че е по-патриот от много дето се бият по гърдите тук по форума и реват булгар,булгар.

амо че то като ви слушам логиката Пенчо Славйков е национален предател а Бай Ганьо - национален герой!

айде по-леко с квалификациите. иска се гътс да критикуваш нещо което ти е мило и свидно.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-23 21:36 от kuku987.
Re: МО купува 16 000 апартамента - наред е МВР
23-01-2009 - 21:38:26
avatar
Окей ще махна квалификацията от постинга ми, както чехите махнаха колажа, където Бг беше представена като турска тоалетна. Но това няма да подобри положението и имиджът на страната !
Re: МО купува 16 000 апартамента - наред е МВР
23-01-2009 - 21:39:09
интересна ми е злобата, хъса и конфронтацията, тук някой хора настина си въобразяват че като те оплюят ще им купиш коптора.

и колкото повече губят почва толкова по-ожесточени стават. много показателно за това накъде вървят работите.

десперейшън......
Re: МО купува 16 000 апартамента - наред е МВР
23-01-2009 - 21:40:11
На мен ми става криво когато професора казва че се наливат пари -може и така да е но на мен никои не налива...бачкам и толкоз, и отговорът ми за метериалното състояние на българина не се покрива с мненията тук ...но какво ...да взема да се дразня ли ?
ето лек пример - всички зават че се живее сред боклуци а народа кара 15 годишни брички...
при мен е чисто... и не карам бричка
нали трябва и бачкатори като мен да има ....ааа да и данъци плащам
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход