Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За спада и растежа

Публикувано от Panther1 
За спада и растежа
13-12-2008 - 14:47:34
Значи гложди ме една такава мисъл. Аз лично преди време говорех че цените ще падат. Сега може да съм познал, може да не съм познал - но това беше прогноза така или иначе - за бъдещ (вече настоящ) период. Като прогнозира човек рискува.

Това което не разбирам в момента е хора, които твърдят, че имотите в момента не падат. Даже и несериозната статистика оферти показва, че имотите очевидно падат. Колко ще продължи това е друг въпрос, ама че от 3-4 месеца са надолу е очевидно.
Да твърдиш че растат - на мен ми прилича на психически проблем. По-спокойно го раздавайте хора. Парите не са всичко. Пазете си здравето и здравето на роднините, а имоти ще има. В България 90% от населението си има имоти и не е останало без покрив над главата, така че поне тази грижа ни е спестена.
Това исках да споделя. И Весели празници на всички, независимо от мнението им за движението на цените. *drink1*
Re: За спада и растежа
13-12-2008 - 16:09:06
И нека по празниците,нашите органи работят по-добре от държавните *drink1*
Re: За спада и растежа
13-12-2008 - 19:55:47
90% imat sobstveni imoti,ama kato vseki se buta v Sofia,dali ima sobstven imot tuk? winking smiley
Re: За спада и растежа
13-12-2008 - 21:36:01
avatar
Пунди, ела в тази тема и им обясни, че имотите само се качват smiling smiley
Re: За спада и растежа
13-12-2008 - 21:57:49
avatar
Всеки се бута в София, ама скоро ще се бута на село. Много ми е интересно дали са си продали имотите по родните краища и са теглили заем от банката за да си купят апартамент тук? Щото да не се окаже, че няма къде да се върнат...
Re: За спада и растежа
28-12-2008 - 13:54:41
Aha.Dido si e prav..pri kredit za 100 bona v E...kak ste se vurnesh na selo winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход