Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

"Съмва" се , имотите падат,но НАГОРЕ , скоро и във вашия град !

Публикувано от Осама Бин Ладен 
Re: "Съмва" се , имотите падат,но НАГОРЕ , скоро и във вашия град !
12-12-2008 - 17:58:29
Интересното е че коментирахме с едни приятели в чужбина точно това - 5 ЛЕВА ЗА ЕВРО преди два месеца ! eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Странно съвпадение ми се струва !?
Re: "Съмва" се , имотите падат,но НАГОРЕ , скоро и във вашия град !
12-12-2008 - 17:58:40
тази илюзия за спокойствие и стабилност в Бг се дължи само на прогресивно задлъжняване до нива от който няма измъкване. в дпоълнение си закрихме икономиката че по-лесно се тегли кредит и харчи, защо да произвеждаш?

освен да открием метод за превръщане на екскременти в злато, друга надежда няма.
Re: "Съмва" се , имотите падат,но НАГОРЕ , скоро и във вашия град !
12-12-2008 - 17:59:28
avatar
Ето един действителен случай от миналия месец:

Мой приятел, живеещ в Ню Йорк вижда обява от банка, че продава 4-етажна сграда (за РЗП-то ще излъжа ако ви кажа колко беше) за 480 000$. Отишъл, видял сградата- завършена и все още необитаема (като се чуя тия дни с него ще дам повече детайли, ако искате), върнал се в банката и казал - давам 120 000$. Те му казали - ти си луд. Нашия си излезнал и след около 30 минути му звъннали - ще я вземете ли за 180 000$ ? Той казал ДА и сега е горд собственик на този билдинг. Ще дам инфо и за района, защото не познавам голямата ябълка, пък и не ме интересува да я познавам, т.е. може и района да не е кой знае какво, но като излезнем от частния случай става ясно за какво става въпрос.

Така ще става и тука. Ако предложа на банката сума колкото да влезнат в положителния сектор по тази сделка - ще я захапят, независимо колко е пазарното ниво.
Туй то

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: "Съмва" се , имотите падат,но НАГОРЕ , скоро и във вашия град !
12-12-2008 - 17:59:50
Хехе алхимиците да дойдат на мода казваш ....
Re: "Съмва" се , имотите падат,но НАГОРЕ , скоро и във вашия град !
12-12-2008 - 18:06:47
Колега Николов , примера беше на място и показателен ! Но аз пак се съмнявам , че в БГ ще става по този начин ! Разбирам - банки , стил на работа , но все ми се струва , че тук нещата ще са по на еб.... страна !?
Re: "Съмва" се , имотите падат,но НАГОРЕ , скоро и във вашия град !
12-12-2008 - 18:07:44
Осама е прав. И в наше село цените след нова година също ще са Ъп и само Ъп. Имаме да догонваме: първо цените в града, после тези в областния център, Столицата и накрая цените в ЕС. Селото ни е Топ-локейшън: невероятна природа, екологично чист район и т.н. и т.н.

Така де, може да сме селяни, ама европейски селяни.
Re: "Съмва" се , имотите падат,но НАГОРЕ , скоро и във вашия град !
12-12-2008 - 18:39:27
avatar
n.nikoloff да ако можеш дай инфо мен много ме интересува как е в голямата ябълка. smiling smiley Мерси ти !
Re: "Съмва" се , имотите падат,но НАГОРЕ , скоро и във вашия град !
12-12-2008 - 18:52:01
avatar
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> n.nikoloff да ако можеш дай инфо мен много ме
> интересува как е в голямата ябълка. Мерси ти !


ОК. Тия дни ще се появи на скайпа, а ако не - по Коледа ще си е тука. Ще му поискам и снимки.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: "Съмва" се , имотите падат,но НАГОРЕ , скоро и във вашия град !
12-12-2008 - 18:56:20
avatar
Супер си мерси много. Аз гледам цени на къщи тук http://www.forsalebyowner.com. Защото са уж без посредници и можеш да преговаряш със собственика директно. smiling smiley
Re: "Съмва" се , имотите падат,но НАГОРЕ , скоро и във вашия град !
12-12-2008 - 19:01:13
avatar
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------

> и като започнат да потъват банките като им станат
> 90 процента от кредитите рискови. дледай УС и си
> представи 10 пъти по-черна картинка. съвсем
> сериозен съм.
>


Куку, от твоята сериозност вече се изприщвам! Като развален грамофон си.
Добре, че не си обременяваш мозъка с въпроси от вида- какво и колко общо имат банките в САЩ и тук- като начин на работа. Като осиране с безразборната търговия с ипотеки?
Някой тук да е сключил договор с една банка, а тя да му е продала ипотеката на друга?
Ай стига тъпотии вече..........
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход