Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето как се предлага апартамент за продан

Публикувано от igra4 
Ето как се предлага апартамент за продан
01-12-2008 - 19:29:56
За цените просто е безпредметно да се говори.Моля брокерите да пейстнат обави с апартаменти аналог на тези в линка.

[kalchev.com] *xxx* *xxx* *xxx*
Re: Ето как се предлага апартамент за продан
01-12-2008 - 19:40:48
Абе тея "глупави" германци кво ги гледаш кой ше се засили да си купи там къща.Какво знаят те... друго си е да си ГОРД собственик на панелка :]




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-01 19:42 от kibik.
Re: Ето как се предлага апартамент за продан
01-12-2008 - 19:50:06
Само да уточня,щото ей сега ша рипне Камито от някъде и съм сигурен ,че веднага ще се хване за годината на строеж на някои от сградите.
Лично съм правил ремонт на такава сграда строена от германци по време на втората световна.Става въпрос за една поликлиника в Пловдив
Нямате си на представа за ква здрава сграда става въпрос,понеже се наложи на едно от мазетата да се свали нивото надолу за да има височина за заведение а също така отвън да се изолира с мембрана се оказа ,че основте на сградата са трапецовидно отляти eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Нямаше напукана стена нищо.
Re: Ето как се предлага апартамент за продан
01-12-2008 - 19:51:52
AAAAAA ерес. Не мой тъй, Камелио немси се. Спешно е !!!
Предложи им бързо по един мсърдящ панел, обясни им че са провинция. Те ша додат, вевай ми.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-01 20:18 от greenbul.
Re: Ето как се предлага апартамент за продан
01-12-2008 - 20:52:51
Аз за две войни съжалявам, че са завършили по начина, по който са завършили.
Гражданската война в САЩ и Втората световна война.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Ето как се предлага апартамент за продан
01-12-2008 - 21:49:09
Жилищата сигурно не са лоши и са по-добри от неремонтиран панел, но за съжаление са в много окаяно място. Не може да разчиташ на студенти в два или три западащи университета, които най-вероятно си имат и общежития. Не случайно повечето обяви са за ненаети апартаменти. Ако някой ги наеме и ги държи определен брой години сигурно ще си върнеш парите. Особено ако Германия започне да се оправя или поне тази част. Но как ще си върнеш парите, ако стоят празни както досега?
Re: Ето как се предлага апартамент за продан
01-12-2008 - 21:54:54
Обърках темата.smiling smiley




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-01 21:55 от Muza.
Re: Ето как се предлага апартамент за продан
01-12-2008 - 22:56:18
Muza Написал:
-------------------------------------------------------
> Обърках темата.




*beer* Правилото ти е под сто,ама като повториш и виж резултата! :]
Re: Ето как се предлага апартамент за продан
01-12-2008 - 23:08:09
Re: Ето как се предлага апартамент за продан
01-12-2008 - 23:35:12
avatar
Аз мисля този да си взема ефтинийка smiling smiley От същия сайт е smiling smiley

Апартамент с площ 79,60 кв.м. на пешеходната улица "Княз Борис I" във Варна. Няколко минути от Морската градина и плажа. На трети етаж.



Нова блиндирана входна врата. Нова вградена кухня с електроуреди. Две бани, две спални. Климатици. Обзавеждане. Изба 9 кв.м.



цена ? 240 000

nullЛИНК
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход