Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Последен шанс да продаваме без да сме на загуба

Публикувано от opalaopa 
Re: Последен шанс да продаваме без да сме на загуба
24-10-2008 - 14:02:15
Иванов ,аз кво ти казах за хапчетата на теб бре. winking smiley

Пий ги бре човек
Re: Последен шанс да продаваме без да сме на загуба
24-10-2008 - 14:08:39
Разчитам поне до 80 да не ми трябват хапчета. А другото пробвай да изразиш в цифри.
Re: Последен шанс да продаваме без да сме на загуба
24-10-2008 - 14:11:57
Да ти дам моя номер да ми звъннеш след една година ,да си поговорим .Мисля ,че ще си на друго мнение. spinning smiley sticking its tongue out smoking smiley
Re: Последен шанс да продаваме без да сме на загуба
24-10-2008 - 14:24:33
Уважаеми д-р Иванов, панелът нямате никакво намерение да го продавате сега въпреки че струвал 90-100 хил.долара. Повярвайте ми в момента в който решите да го продадете в бъдеще с голямо учудване ще установите че цената на която ще го продадете няма нищо ама нищо общо с тези 90-100 хил. долара!
Поздрави и лека на всички!
Re: Последен шанс да продаваме без да сме на загуба
24-10-2008 - 14:25:11
Аз съм на едно мнение от много години. И вие сте на едно мнение от много години, от времето, когато панелките станаха 300 долара, а апартамент на "Витошка" -650 долара за квадрат. Аз твърдях, че ще се качват, вие че е балон, който ще се спука.
сега панелките са 1300 долара, а на Витошка 4000 долара. Поради вродената ми скромност няма да коментирам кой е винаги прав. Но на ваше място бих се застрамил и най-малкото щях да използвам обръщение "Учителю", когато говоря с позналият, чието име от скромност ще премълча.
OJ
Re: Последен шанс да продаваме без да сме на загуба
24-10-2008 - 14:43:21
Това че стандартът ни е нисък и мнозинството не разполагат както с налични пари така и с възможност за кредит, не означава че цените ще падат.

Хубаво чуйте, особенно тези които винаги ще лаят срещу "високите" цени има нещо нарчено СЕБЕСТОЙНОСТ. Хубавите имоти ще се строят и продават на мин 15% печалба над себестойността. Което означава че няма да има КАЧЕСТВЕНО НОВО СТРОИТЕЛСТВО ПОД да речем 800евро(най-крайните квартатли) и до 1700-1800 за най-централните. Временно ще намелят строежите, притока към софия близките 15 години ще продължава поне със същите темпове и цените пак казвам на КАЧЕСТВЕНИТЕ (локация, етаж, изложение) имоти винаги ще нараства дори и с по-бавни темпове.

Ако ви изпадне от някои наплашен спекулант с 20 имоти в портфолиото нещо изгодно, изпадне. Тази създала се изкуствена медийна паника допълнително подхранена от непрокопсали философи взе да ми омръзва.

Както и преди бях казал който има нужда и подадне на атрактивен имот да го купува.
Re: Последен шанс да продаваме без да сме на загуба
24-10-2008 - 14:44:55
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Когато говорите за цените питайте хората които се
> занимават с имоти и слушайте тези които разбират
> от имоти.Това са инвеститори,строителни
> компании,ани ,нотариуси..
> Димитър Танев/нотариус/ ви обясни тази сутрин по
> радио Христо Ботев..


Компетентния кретен Турбозол пак се изказал.
Да премахнем тунеядците от пазара и без тях си е достатъчно стагниран.
Да пратим Камелия и Турбозол на пазара на труда :}
Re: Последен шанс да продаваме без да сме на загуба
24-10-2008 - 14:45:30
Ами аз си купих на 630 Евро/м2 апартамент, ново строителство. Сега ако се ръководя от обявите в този сайт например бих го продал за около 1300-1400...е няма такъв филм. След 2-3 години цената пак ще стане 600-700 Евро! От там нагоре е икономически абсурд!
Re: Последен шанс да продаваме без да сме на загуба
24-10-2008 - 14:52:08
Аз и не мисля за продаване, защото родителите ми живеят в него, а и да падне, което няма да стане, ми е все тази, защото ще паднат и останалите. Ако сега му взема 100 хил. ще купя 70 м2 ново некачествено строителство. Ако х деня Х му взема 50 хил с тях ще купя 70 м2 ново некачествено строителство. Ако в деня У го продам за 150 хил. ще взема пак 70 м2 ново некачествено строителство, защо да бързам? Мислих да го заменя за тристаен, но ме мързи да се занимавам и да разкарвам нагоре надолу родителите си. Иначе е разумно.
Re: Последен шанс да продаваме без да сме на загуба
24-10-2008 - 14:52:44
Поправям се! Иванов бил "другарят" а не "доктор" Иванов. Другарят Иванов с панелките по 100 хил долара. ахахахахахахах по-голям майтап няма!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход