Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Балона се спука.

Публикувано от filmatoplo 
Re: Балона се спука.
14-10-2008 - 10:26:56
filmatoplo Написал:
-------------------------------------------------------
> Въпроса е колко и какви игли го прободоха .


Балонът на познаването на елементарни норми в българкия език предлогам?

Ще кажете, че се заяждам, но ми обяснете, как да взимам на сериозно констатацията ви, когато дори псевдонима си не можете да напишете правилно?
Re: Балона се спука.
14-10-2008 - 12:22:47
При покупка на зелено , сградата е още груб строеж без покрив -брокера ми предлага само с дадено капаро 1,3 -та дори да прехвърляме имота на мое име .Това какво е - удавник се хваща за сламка или е много коректен .
Re: Балона се спука.
16-10-2008 - 02:20:01
Казва се ако мине , мине!!!
Re: Балона се спука.
17-10-2008 - 15:23:52
Не виждам реална причина за цените на имотите в момента-спекула и само спекула! Нито стандарта на живот ни е европейски, нито пък инфраструктурата - а цените на имотите ни се конкурират с тези на големите градове в Централна Европа. От известно време наблюдавам как се развива пазара на имоти - не съм специалист, но ми предстои покупка на жилище. Естествено - не сега От година насам се ГОВОРЕШЕ, че по Черноморието се презастроява и неминуемо ще паднат надутите цени на жилищата - е сега това е факт! Просто пазара на имоти е ИНЕРТЕН и се ръководи предимно от СЛУХОВЕ. Така че след една година това, за което говорим сега, ще се случи - както се случи и с морските курорти, и с Банско...
Re: Балона се спука.
17-10-2008 - 16:06:30
avatar
filmatoplo Написал:
-------------------------------------------------------
> При покупка на зелено , сградата е още груб строеж
> без покрив -брокера ми предлага само с дадено
> капаро 1,3 -та дори да прехвърляме имота на мое
> име .Това какво е - удавник се хваща за сламка или
> е много коректен .

Ама и ти обясняваш така, че понякога нищо не схващам. Какво е това 1,3? Когато няма покрив, нищо друго не може да ти прехвърли, освен право на строеж. Разбира се, че е по- коректно, щом си дал капаро, да се направи. smiling smiley
Re: Балона се спука.
17-10-2008 - 16:26:06
filmatoplo, как някой ще иска да ти прехвърли имот , неизплатен на 100 %, това няма как да се случи ?!
Re: Балона се спука.
17-10-2008 - 19:26:41
Брокера ми (понеже съм купувал и друг имот от него ) щеше да приключим сделката с прехвърляне при нотариос и щеше да си отида у дома с наториален акт . При платени една трета от парите - пожела да ме чака 1 година без лихви .
Re: Балона се спука.
20-10-2008 - 13:29:17
Ох,моля те,ако нямаш речник под ръка,може да си инсталираш такъв/безплатно е!/
Re: Балона се спука.
20-10-2008 - 17:08:58
Ти си знаеш ......
Re: Балона се спука.
23-10-2008 - 00:13:26
Какво значи туй: null
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход