Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Балона се спука.

Публикувано от filmatoplo 
Re: Балона се спука.
08-10-2008 - 12:36:56
Естествено. "Прекален светец и богу не е драг". Какви бяха цените и кой ги определяше? Срещу какво насреща? И тъпаците разбраха, че на такива цени могат да си купят имот в нормална държава.
Re: Балона се спука.
08-10-2008 - 14:17:17
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
> Хайде да се пука балона, че ми омръзна да чета от
> три години едно и също във форума.
> То бива натиск бива...аз съм навит да има спад ако
> не друго поне едно 40 човека от форума ще се
> успокоят и може би ще започнат да пишат за нещо
> позитивно...ако изобщо главата им може да роди
> нещо такова

момче,
за теб важи в пълна сила вицът:
"не е риба, не е риба, плувай, плувай!"

ти виждаш само това, което искаш да видиш. чуваш това, което искаш да чуеш, пипаш това, което искаш да пипнеш.

явно много от нас не бяха предвидили, че това, което движи пазарите - доверието и очакванията на агентите ще има толкова силно влияние върху психозата с постоянно повишаващите се цени на НИ в България. аз собствено очаквах задържането и спад на цените да се случи още от миналата есен...

нищо де. сега кризата ще бъде по-дълбока и очаквам Злокучене отново да се изпълни с весели и румени селски физиономии из къра smoking smiley

на теб кви са ти плановете по време на кризата и след това? на полето ли ще работиш? или ще доиш козички? confused smiley
Re: Балона се спука.
08-10-2008 - 16:53:29
Чакъров, ми да си купят, някой спрял ли ги е...

Love is all around
Re: Балона се спука.
08-10-2008 - 17:41:12
Вчера спуках един презерватив....... :} :} :} :}
Re: Балона се спука.
08-10-2008 - 18:41:46
avatar
rage_against Написал:
-------------------------------------------------------
> Продавач Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Хайде да се пука балона, че ми омръзна да
> чета от
> > три години едно и също във форума.
> > То бива натиск бива...аз съм навит да има
> спад ако
> > не друго поне едно 40 човека от форума ще се
> > успокоят и може би ще започнат да пишат за
> нещо
> > позитивно...ако изобщо главата им може да
> роди
> > нещо такова
>
> момче,
> за теб важи в пълна сила вицът:
> "не е риба, не е риба, плувай, плувай!"
>
> ти виждаш само това, което искаш да видиш. чуваш
> това, което искаш да чуеш, пипаш това, което искаш
> да пипнеш.
>
> явно много от нас не бяха предвидили, че това,
> което движи пазарите - доверието и очакванията на
> агентите ще има толкова силно влияние върху
> психозата с постоянно повишаващите се цени на НИ в
> България. аз собствено очаквах задържането и спад
> на цените да се случи още от миналата есен...
>
> нищо де. сега кризата ще бъде по-дълбока и очаквам
> Злокучене отново да се изпълни с весели и румени
> селски физиономии из къра
>
> на теб кви са ти плановете по време на кризата и
> след това? на полето ли ще работиш? или ще доиш
> козички?


Оооооооооооооо Рейдж къде се загуби "позитивно" гледащи приятелю moody smiley:
Незнам к'во става в Злокучене, но ти май си доста запознат к'во ста'аа "из къро" :}
Много скоро илюзиите на всички "позитивно" гледащи ще бъдат зловещо разбити от болезнената истина, че нито на центъРО, нито У Младост в София ще се продават апартаменти на 300 ОЙРО на кв.м нито на 600 ОЙРО и тогава ще продължи живеенето под наем и изливането на негативната енергия по форумите :ami:
Спокойно не е толкова страшно да се живее под наем освен това нали било страшна далавера да се "инвестира в наем" така, че ХЕЙ ЖИВОТ ЗДРАВЕЙ, ЗДРАВЕЙ :} clap:
800 ОЙРО на мъртвешко зелено на кв.м е в момента по крайните квартали незнам, незнам... Дали кризата ще се задълбочи и от 800 ОЙРО на зелено ще стане по 690 ОЙРО незнам - нямам представа, но съм сигурен в едно, че изливащите бълвоч и безмислени коментари във форума това не би им свършило работа winking smiley

Пъ Съ:
И да не забравиш...аз съм навит цените да паднат на 70% от софийските имоти (панели над 20 години, надценени парцели, мезонети по Лозенец, некачествени нови апартаменти с кофти локации и т.н.) ама гледам нещо щатската криза още не ни е помела баш както ти се иска eye popping smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Балона се спука.
08-10-2008 - 20:11:56
търся земя в североизточна БГ нищо че падат цените
парцели над 100 декара ако може - благодаря smoking smiley
Re: Балона се спука.
08-10-2008 - 22:47:11
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> търся земя в североизточна БГ нищо че падат цените
>
> парцели над 100 декара ако може - благодаря


Купи си акции от ElАRG , като им разделиш капитализацията на декарите се получава 260 лв за декар . Ако те слуша човек е голяма далавера



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-10-08 22:53 от Cecoo.
Re: Балона се спука.
09-10-2008 - 10:29:26
Далавера??? Както искаш го приемаи ..
Аз не държа никои да слуша или да се съобразява-нали има свобода на словото и просто изразявам мнение -това е
smiling smiley
Re: Балона се спука.
09-10-2008 - 15:24:17
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
> Оооооооооооооо Рейдж къде се загуби "позитивно"
> гледащи приятелю
> Незнам к'во става в Злокучене, но ти май си доста
> запознат к'во ста'аа "из къро"
> Много скоро илюзиите на всички "позитивно" гледащи
> ще бъдат зловещо разбити от болезнената истина, че
> нито на центъРО, нито У Младост в София ще се
> продават апартаменти на 300 ОЙРО на кв.м нито на
> 600 ОЙРО и тогава ще продължи живеенето под наем и
> изливането на негативната енергия по форумите
> Спокойно не е толкова страшно да се живее под наем
> освен това нали било страшна далавера да се
> "инвестира в наем" така, че ХЕЙ ЖИВОТ ЗДРАВЕЙ,
> ЗДРАВЕЙ
> 800 ОЙРО на мъртвешко зелено на кв.м е в момента
> по крайните квартали незнам, незнам... Дали
> кризата ще се задълбочи и от 800 ОЙРО на зелено ще
> стане по 690 ОЙРО незнам - нямам представа, но съм
> сигурен в едно, че изливащите бълвоч и безмислени
> коментари във форума това не би им свършило работа
>
>
> Пъ Съ:
> И да не забравиш...аз съм навит цените да паднат
> на 70% от софийските имоти (панели над 20 години,
> надценени парцели, мезонети по Лозенец,
> некачествени нови апартаменти с кофти локации и
> т.н.) ама гледам нещо щатската криза още не ни е
> помела баш както ти се иска
>
> Автоматичен подпис: Нещо полезно тук: и нещо за
> коментаторите на подписите ми тук:

привет ;-)
пак говориш прибързано и изказваш като факти собствено мнение, или собствено желание.
това, че аз искам да продам квадратен метър на зелено за 800 ОЙРО в крайните квартали не означава, че това е пазарната цена. smoking smiley

пазарната цена е тази, на която се сключва сделка и при която и продавача и купувача се чувстват еднакво щастливи, че са прецакали другия и са се прецакали съвсем малко те самите...

да, при нас нещата се развиват прекалено бавно. но помни и моята дума, първи ще отидат на къра хората в тоя бизнес, които не знаят какво ще им се случи през следващите 18-20 месеца smoking smiley

ако продължаваш да твърдиш, че не си сигурен какво и кога ще се случи на пазара на НИ в България и в частност в София, не си за тази работа winking smiley

те и мушмороците от фондовата борса не знаеха кво ги чака, щото от пъдар брокер не се става така лесно. американците се нагълтаха с вода от залива на синеморец, та нашите неграмотни копелдаци ли?
те ти булка спасовден и СОФИКС на 666 пункта! хак да им е!
иначе следващите месеци ще четем "достоверни статии и анализи" за това как банките се скъсвали да дават ипотечни кредити с 5% годишна лихва, как цените на НИ продължават да се повишават и т.н. но истината ще е друга. и се надявам да излезе наяве истинската цена на сделките и истинската стойност на имотите.

между другото, аз продължавам да чакам парцелче в регулация до 10-12 км. от околовръстното на софия на цени между 13-20 Ойро/м2 smoking smiley smoking smiley smoking smiley

ще почакам още година и половина - две и ако не се появи, ще си купя някое по-евтинко за 10-12 Ойро/м2 smiling smiley
Re: Балона се спука.
09-10-2008 - 18:11:30
Само,че...на фондовата борса...брокерите имат много по-малка възможност да променят исканото от клиента.Почти нямат личен контакт с него и ако той е решил точно в настоящия момент да се отърве от акциите си,трудно ще го разубедиш...нямаш толкова време просто.
Така,че...сравнението между двата пазара е малко безпредметно.Имотите съществуват тук и сега.И на дупка да ти е строежа,пак имаш някаква схема за разсрочено плащане по етапите на строежа и т.н.На фондовата борса...се работи предимно с предположения за това какво евентуално би се случило утре.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход