Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Балона се спука.

Публикувано от filmatoplo 
Re: Балона се спука.
06-10-2008 - 08:55:00
е малко ли бяха статиите и предаванията от 2001-ва насам????
ХИЛЯДИ бяха!
Ходи в библиотеката и се поразрови из вестниците!

двустаен на цена от 70-80К евро да неби да е подарък?
Re: Балона се спука.
06-10-2008 - 09:06:42
И аз настоявам за незабавно пукане сега и веднага и за продължение на банкета, писна ми и на мен да чакам, само се разконцентрирам тук на този форум, пропускам по-високорафинирани сделки стискайки кеша, много, много бавно, няма динамика. Предлагам продавачите изпреварващо да свалят цените с 50-60 % в услуга на лешоядите, кво ги бърка така или иначе са вътре, така ще се освободят по-бързо, ще имат време да се огледат за някакъв друг вид бизнес адекватен на създалата се затруднена ситуация

P.S. А пък гуруто Хърсев понякога наистина не мога да го разбера - мотика, лопата даже тук там си е направил самокритика в тази статия

дефицита на собствена икономическа мисъл

в любезното отечество. И този остър мисловен дефицит си личи не само в правителствените ведомства, но и в средите на бизнеса, медиите, академичните и частните мозъчни центрове. Защото папагалщината не може да замести липсата на собствен поглед с преразкази на чужди четива. Убеден съм, че последиците от уплахата, насаждана с изобилни кризисни коментари, ще са по-сериозни, отколкото отражението на самата финансова криза в индустриалните страни. Няма съмнение, че кризисните процеси в световните финансови пазари ще наложат

Re: Балона се спука.
06-10-2008 - 22:52:18
До 2006-2007 всеки по виш се отърва от имот ,хотел,кооперация и бизнес сграда -удвоиха си парите и да му мисли последния.
Re: Балона се спука.
07-10-2008 - 09:47:34
Истината е някъде там....
Има финансова криза
Всички ние малко или много следим положението
Какво се случва обаче в БГ -от месеци няма кои знае какво търсене(по думите на познати брокери) цените обаче или си стоят или нещо се бъзикат с някакви промоции-не падат в истинския смисъл на думата , а логиката сочи точно това
Разбира се следващата стъпка е след като паднат , ще има юруш
и после вече по твърдо - цялата дандания (поне според мен ) ше е около една година или може би година и половина
всички казват че цените падат ...но продавачите не мислят така...
Re: Балона се спука.
07-10-2008 - 10:12:00
Точно това е, Продавач, че главите им нищо позитивно не могат да родят. Ти дори и да му предложиш проект или имот, който наистина е качествен, и съответно да му предложиш качествено обслужване, той пак ще каже, че не струва, че не знам си какво и т.н. това са хора, които само плюят и лаят като кучета...

Love is all around
Re: Балона се спука.
07-10-2008 - 10:17:15
Качествените имоти и проекти по цял свят си имат стоиност(не малка)
Мисълта ми е за панелки или къщи в горно уино за по 80 -100 к евро
Re: Балона се спука.
07-10-2008 - 12:34:57
Ако изключим големия сив сектор , който си има начини на самофинансиране, общо взето от Нова Година ще очакваме жестоко свиване на строителния сектор поради липса на финансиране, изкарване на тезгяха на много имоти, съответно падане на цените - на имоти и труд. Ще отпаднат много от играчите в този бизнес, а мутрите ще се върнат да събират кредити с техните си методи....
горе долу това се очаква, по сведения на хора от банковия сектор
Re: Балона се спука.
07-10-2008 - 18:06:55
По морето гледам масово строят , и държат цени от 650 до 750 евро до тапа ,говорих със продавачи-ще падат цените- те викат няма такова нещо .на кой да вярваш.
Re: Балона се спука.
07-10-2008 - 18:13:40
За приморско става въпрос около автогарата не до морето .
Re: Балона се спука.
07-10-2008 - 18:14:13
Е ти какво си очаквал да ти кажат???

Имотите са само на горе!
SOFIX-a също!
Последния днес е 654.42 - като средна цена на квадратен метър.... smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход