Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Брокерите да отговорят моля

Публикувано от poli_pocket 
Re: Брокерите да отговорят моля
19-09-2008 - 15:53:02
Huba-Buba, метафорка драги, метафорка ! Колкото до искането на пари без насреща да се дава нещо - явно ненапразно си избрал името си , искаш да го дъвчем безкрай, докато явно не се съгласим с теб и не започнем да работим по твоите правила. Спокойно, няма да стане. Остани си със злобата, пък ние ще продължим да работим и да печелем.
Re: Брокерите да отговорят моля
19-09-2008 - 15:55:36
dicho Написал:
-------------------------------------------------------
> Не знаех, че ръста е от значение за писането.
>
> <<<<<<<<<<<<&l
> t;<<<<<<<<<<<<
> <<<<<<<<<<<<&l
> t;<<<<<<<<<<<<
> <<<<<<<<<<
>
> Дъвка, стига се излага, всички разбраха, че с
> обявения си ръст исках да ти кажа, че на мен също
> сами големи пръстите, ама пиша без правописни и
> стилни грешки !


smiling smiley
Можеше да кажеш че са ти дебели пръстите а не, че си толкова висок за да ни подсетиш че са ти дебели пръстите smiling smiley
Аз знам, че има високи хора с тънки пръсти.
Но всъщност случая е такъв - когато пиша бързо на БДС без да имам буквите на клавиатурата и обмислям набързо мисълта понякога насредата на думата решавам да променя смисъла и за това така се получава....

Но всъщност пак се задълбаваме във лични характеристики и определения а не върху същественото - трябва ли човек да плаща без да получава услуга?

В България това е прието за нормално - като почнем от държавата която не се отчита с данъците, минем през здравеопазването и образованието, и накрая през ТЕЦ и брокерите на имоти....

Така, че нито сте изключение нито сте от най-фрапантните случаи.
Просто ме подразни дебелоочието и наглостта да се твърди, че така трябвало и било НОРМАЛНО!!!!


Re: Брокерите да отговорят моля
19-09-2008 - 16:13:13
" трябва ли човек да плаща без да получава услуга?"


.
"Просто ме подразни дебелоочието и наглостта да се твърди, че така трябвало и било НОРМАЛНО!!!!"

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.

Huba-Buba , не останаха думи, с които да се обясни на теб злобчото и на още няколко тебеподобни, че услуга се получава. Ако ти си купувач и благодарение на усилията на брокерчето си подписал договор за покупка ? И да знаеш, нормално е когато търсиш или продаваш имот да се обърнеш към агенция, не да го правиш сам, точно както не си слагаш сам плочките в банята, ако не го можеш, сега разбра ли ?
Re: Брокерите да отговорят моля
19-09-2008 - 16:23:47
dicho Написал:
-------------------------------------------------------
> " трябва ли човек да плаща без да получава
> услуга?"
>
>
> .
> "Просто ме подразни дебелоочието и наглостта да се
> твърди, че така трябвало и било НОРМАЛНО!!!!"
>
> >>>>>>>>>>>>&g
> t;>>>>>>>>>>>>
> >>>>>>>>>>>>&g
> t;>>>>>>>>>>>>
> >>>>>>>>>>>>.
>
> Huba-Buba , не останаха думи, с които да се
> обясни на теб злобчото и на още няколко
> тебеподобни, че услуга се получава. Ако ти си
> купувач и благодарение на усилията на брокерчето
> си подписал договор за покупка ? И да знаеш,
> нормално е когато търсиш или продаваш имот да се
> обърнеш към агенция, не да го правиш сам, точно
> както не си слагаш сам плочките в банята, ако не
> го можеш, сега разбра ли ?


Ама как благодарение на брокера съм подписал договор????
Твоите продавачи инвалиди ли са, че на могат да подписват сами???
Все си мислех, че продавача би продал на всеки който може да му даде парите...
Или май не е така? Някой продавачи сигурно те препитват колко бири пиеш на вечер или дали ядеш свинско в неделя! И ако ядеш - няма сделка!
АААА, да клиента не може да подпише защото не се бил съгласил да ти гарантира комисионото ....
Ахаааааа! Ясно, разбрах те! Ти как ще се почувстваш ако те изрекетира някой чиновник, защото от него зависи да получиш разрешение? Гадно нали, на това му се вика корупция. Ноооо, при вас не е.


Ама колко пъти казвам, че няма лошо в услугите ви. Но искайте пари само от този на който ги давате.


Re: Брокерите да отговорят моля
19-09-2008 - 16:27:24
avatar
Huba-Buba Написал:
-------------------------------------------------------
> Ама как благодарение на брокера съм подписал
> договор????
> Твоите продавачи инвалиди ли са, че на могат да
> подписват сами???
> Все си мислех, че продавача би продал на всеки
> който може да му даде парите...
> Или май не е така? Някой продавачи сигурно те
> препитват колко бири пиеш на вечер или дали ядеш
> свинско в неделя! И ако ядеш - няма сделка!
> АААА, да клиента не може да подпише защото не се
> бил съгласил да ти гарантира комисионото ....
> Ахаааааа! Ясно, разбрах те! Ти как ще се
> почувстваш ако те изрекетира някой чиновник,
> защото от него зависи да получиш разрешение? Гадно
> нали, на това му се вика корупция. Ноооо, при вас
> не е.


Re: Брокерите да отговорят моля
19-09-2008 - 16:28:56
камелия Написал:

мила ми камилке, пожали поне стената ....
Все пак не е виновна, че си дебелоока и дебелоглава!


Re: Брокерите да отговорят моля
19-09-2008 - 18:25:01
Чудя се как и след две световни войни са се запазили индивиди,като Николас и Дъфката!? confused smiley eye popping smiley
Re: Брокерите да отговорят моля
19-09-2008 - 19:46:12
Ама как благодарение на брокера съм подписал договор????
Твоите продавачи инвалиди ли са, че на могат да подписват сами???
Все си мислех, че продавача би продал на всеки който може да му даде парите...
Или май не е така? Някой продавачи сигурно те препитват колко бири пиеш на вечер или дали ядеш свинско в неделя! И ако ядеш - няма сделка!
АААА, да клиента не може да подпише защото не се бил съгласил да ти гарантира комисионото ....
Ахаааааа! Ясно, разбрах те! Ти как ще се почувстваш ако те изрекетира някой чиновник, защото от него зависи да получиш разрешение? Гадно нали, на това му се вика корупция. Ноооо, при вас не е.


Ама колко пъти казвам, че няма лошо в услугите ви. Но искайте пари само от този на който ги давате.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Дъвка, ти не си само злобар, ти си и твърде ограничен !
Re: Брокерите да отговорят моля
20-09-2008 - 09:59:17
Чудя се как и след две световни войни са се запазили индивиди,като Николас и Дъфката!?

Ами turbozol, нали знаеш, че при пожар изгаря само добрата реколта, а само плевелите остават. :]
Re: Брокерите да отговорят моля
20-09-2008 - 12:08:50
ЧЕТЕНЕ И ЦЪКАЙТЕ СЪС ЗЪБИ... eye popping smiley
Падаш в дупка, плащаш глоба
Таксиджия получи акт, защото уцелил с колата си улична яма
ШУМЕН. КАТ се изгаври с таксиджия от Шумен.
Ако паднете с колата в улична дупка, не ги викайте, защото ви чака акт. Този съвет дава от вчера 26-годишният Белгин Хасан. Служителят на "Тико Такси" има акт именно защото улучил дупка на ул. "Лозенград" в Шумен. Зеещата яма от години е известна и на жителите на кв. "Тракия", и на шофьорите.
На мястото на дупката би трябвало да има шахта на "Топлофикация", обясниха местните. Капакът й обаче или непрекъснато се краде, или е разместен. Близо до фаталната дупка има баничарница, откъдето Хасан си купил сутринта закуска. Потегляйки с автомобила обаче, се натресъл в огромната яма. При удара дори се отворила и въздушната възглавница на волана. Тъй като възстановяването й струва около 1500 лева, се обадих в КАТ за протокол, разказа Хасан. Пристигналите пътни полицаи Явор Панчев и Любомир Лазаров обаче хванали кочана с актовете и тутакси написали един на шофьора на таксито. Според униформените той не внимавал и затова не видял шахтата, което било нарушение на закона. В горния край на улицата имало ремонти и съответните пътни знаци, затова Хaсан трябвало да внимава повече, заключили полицаите. Ще обжалваме акта и ще си търсим правата по съдебен ред, категорични са от "Тико Такси". От полицията отказаха коментар. Шофьорът има право да обжалва и тогава ще му отговорим писмено, обясниха от ОДП-Шумен.

НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ, ОТКРОВЕННО :ami:
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.