Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Брокерите да отговорят моля

Публикувано от poli_pocket 
Re: Брокерите да отговорят моля
28-10-2008 - 12:37:22
и на мен са ми досадни много работи, но отговарям! въпреки, че продължаваш да питаш и след като съм отговорил! досадно ми е и да питам едно и също нещо докато ми лепите квалификации.
на този въпрос не си отговарял (освен ако квалификациите ни риемаш за отговор)!
а тъпчем на едно място, защото сте като магаре на мост! справка - липса на отговори на въпроси, които може да докажат тезата на противниковия отбор!

истината е, че цялото ви поведение излъчва едно безсилие пред аргументите ни!
но вие едва ли може да го разберете...
Re: Брокерите да отговорят моля
28-10-2008 - 12:43:19
Всъщност на теб какъв ти е проблема, освен, че мечтаеш да се изявяваш като съвестта на нацията ? Какво точно искаш от нас ?
Re: Брокерите да отговорят моля
28-10-2008 - 12:48:56
А ти какво искаш от мен???
И какъв ти е проблема????
ss7
Re: Брокерите да отговорят моля
28-10-2008 - 12:49:39
Бе гледам Huba-Buba ви направила за смях. clap:
Re: Брокерите да отговорят моля
28-10-2008 - 12:50:46
май в този форум има много участници в пирамидата и яко са се набалбукали и сега им се пече яйце на г....а!
познавам една такава женица, преди беше много надута, сега подрипа при всяка възможност да изкара некой леф за да покрива ипотеката!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Дъвка, горното си написал в друга тема. Злорадстваш дъвка, това достойно ли е ? Вероятно тази жена си е купила жилище с кредит, защото не е имала друг начин и ако сега има проблем с изплащането на ипотеката, ти защо се радваш ? Ето защо ти даваме квалификации, добавям ти още една - нечистоплътен си дъвка, от мен да знаеш ! По същият начин се радваш, че ще останат безработни голяма част от работещите в Кремиковци вероятно, ама нищо, то затова си има Господ, не съм аз този, който ще те съди. За разлика от теб нямам усещането, че мога да съдя когото и да било, ти щом смяташ, че имаш това право - прави го.



Re: Брокерите да отговорят моля
28-10-2008 - 12:51:56
сс7
всъщност имат късмет, че нямам красноречието на Евгения ...
че тогава щяха да видят големия зор
Re: Брокерите да отговорят моля
28-10-2008 - 12:57:45
Ти и моето красноречие нямаш.
Re: Брокерите да отговорят моля
28-10-2008 - 13:01:43
dicho Написал:
-------------------------------------------------------
> май в този форум има много участници в пирамидата
> и яко са се набалбукали и сега им се пече яйце на
> г....а!
> познавам една такава женица, преди беше много
> надута, сега подрипа при всяка възможност да
> изкара некой леф за да покрива ипотеката!
> --------------------------------------------------
> --------------------------------------------------
> --------------------------------------------------
> --------------------------------------------------
> ------------------------
> Дъвка, горното си написал в друга тема.
> Злорадстваш дъвка, това достойно ли е ? Вероятно
> тази жена си е купила жилище с кредит, защото не е
> имала друг начин и ако сега има проблем с
> изплащането на ипотеката, ти защо се радваш ? Ето
> защо ти даваме квалификации, добавям ти още една -
> нечистоплътен си дъвка, от мен да знаеш ! По
> същият начин се радваш, че ще останат безработни
> голяма част от работещите в Кремиковци вероятно,
> ама нищо, то затова си има Господ, не съм аз този,
> който ще те съди. За разлика от теб нямам
> усещането, че мога да съдя когото и да било, ти
> щом смяташ, че имаш това право - прави го.
>
>
>
>


не смятам че е злорадстване!
Не аз съм ги убеждавал да теглят кредити. тук преди Куку постоянно набиваше в кратуните ви, че това е пирамида но вие и за него само квалификации раздавахте!

аз се питам теб не те ли стана срам вече като знаеш колко семества си закопал до живот със супергредити???
определение за циник - човек, който има идеали но знае, че никога няма да се осъществят
Определение за Лицемер - човек който няма идеали но държи да прибере комисионото

кой какъв е?
всеки мери според аршина си!
Re: Брокерите да отговорят моля
28-10-2008 - 13:12:04
Huba-Buba, този път наистина за последен път те удостоявам с внимание, макар отдавна да знам, че въобще не заслужаваш такова. Не ме е срам, умнико, злобчо, защото не съм излъгал никого, не съм взимал решения вместо някой друг, аз самият съм си купил жилище с кредит и не смятам, че съм сбъркал, а ако съм - проблемът си е мой, не на брокери, строители и др., сега ясно ли ти е ?! За съжаление, идва време когато тук ще останете само вие с кикитката, фло и останалите неудачници и няма да може да се напише нещо смислено, нещо, от което наистина биха имали полза хората, нуждаещи се от съвет за имотите. Остани си със злобата - най - силното ти качество.
Re: Брокерите да отговорят моля
28-10-2008 - 13:18:07
ти вместо да ми даваш квалификации и да ми обясняваш колко си добричък вземи се обади на клиентите си тези дни и така през месе-два пък после говори колко добри сделки си им предложил и колко щастливи са те от товите съвети!
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.