Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Намаля ли броя на сделките с жилища последните месеци?

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Анкета: Намаля ли броя на сделките с жилища последните месеци?
04-08-2008 - 19:00:27
камелия:Работя само със един брокер.Пари до сега не мие искал,щото има отделна фирми и аз му удрям рамо като се наложи-говоря само за търсене!
За останалoто:адвокат,юрист и нотариoс си ползвам винаги едни и същи хора-естествено си заплащам!




Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-08-04 19:08 от gorje.
na
Re: Анкета: Намаля ли броя на сделките с жилища последните месеци?
04-08-2008 - 19:06:06
не само , че е намалял броят на сделките през полседните месеци, ами и бизнеса на съпътстващи сектори, като продажби на климатици и обурудване на апартменти напр... имам приятел, който се занимава с подобен бизнес във Варна и казва, че има голям спад...
Re: Анкета: Намаля ли броя на сделките с жилища последните месеци?
04-08-2008 - 19:07:04
avatar
Или фирмите за климатици станаха колкото агенциите - под път и над път има го и този фактор.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
na
Re: Анкета: Намаля ли броя на сделките с жилища последните месеци?
04-08-2008 - 19:11:38
аз говоря за сравнително осезаем спад в последните няколко месеца, а те трябваше да са доста силни (лятото уж се купуват повече климатици)



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-04 19:12 от na.
Re: Анкета: Намаля ли броя на сделките с жилища последните месеци?
04-08-2008 - 19:26:35
na:Варна в момента е в ледников период(сделките)!
na
Re: Анкета: Намаля ли броя на сделките с жилища последните месеци?
04-08-2008 - 19:32:53
да.... ама доскоро хората твърдяха, че едва ли не цените ще избията тавана.... щом това се случва във Вн не виждам пречка София да последва...
Re: Анкета: Намаля ли броя на сделките с жилища последните месеци?
04-08-2008 - 19:48:44
Твърденията в БГ са нещо на което трябва да се гледа от всички посоки. И всеки както си прецени! Бг е един цирк!
Re: Анкета: Намаля ли броя на сделките с жилища последните месеци?
04-08-2008 - 20:34:16
Гласувах с да във всички сегменти, но имам преки наблюдения само за жилищните имоти и нямам такива върху останалите сегменти. Миналата година се продаваше средно по един имот на седмица, а тази дори няма и по един оглед на седмица.
Re: Анкета: Намаля ли броя на сделките с жилища последните месеци?
04-08-2008 - 21:02:18
avatar
gorje Написал:
-------------------------------------------------------
> камелия:Работя само със един брокер.Пари до сега
> не мие искал,щото има отделна фирми и аз му удрям
> рамо като се наложи-говоря само за търсене!
> За останалoто:адвокат,юрист и нотариoс си ползвам
> винаги едни и същи хора-естествено си заплащам!

Е, потвърждаваш думите ми- не си работил с АНИ и нямаш впечатления от брокери. Но, имаш изградено безапелационно мнение. При това, работейки с брокер, на когото не плащаш........ smoking smiley

Re: Анкета: Намаля ли броя на сделките с жилища последните месеци?
04-08-2008 - 21:27:25
ако някой случайно се интересува от банови правни норми и абсурди в бг финансово правната система:
[forum.investor.bg]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход