Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата
19-09-2008 - 14:03:45
чета [dom.dir.bg] и се радвам на стабилността...особено в Банско :] confused smiley
Re: Преглед на печата
19-09-2008 - 14:10:02
polo75

Пича ни успокоява, че кризата била в САЩ, не сме били свързани с тях.....
Догодина обаче кризата идва у ЕС-то.....
Re: Преглед на печата
19-09-2008 - 14:29:03
bender Написал:
-------------------------------------------------------
> polo75
>
> Пича ни успокоява, че кризата била в САЩ, не сме
> били свързани с тях.....
> Догодина обаче кризата идва у ЕС-то.....

Най-ми е весело когато чета "нестихващ интерес към Банско"...Този град е станал общежитие за средностатистически виртуален турист...да не говорим за околностите.
Имаме къща там от 1967 година. Баба ми (лека и пръст) си закупи терен на края на града и построи къща да си почива, когато се връща в БГ. Прекарал съм сума ти летни ваканцйи там...Това си беше едно китно и живописно градче с хора възпитани и сърдечни (па макар и проклети по характер)...сега е станало едно голямо НИЩО...добре че все още не са атакували старият град да правят и там хотели. Но по темата- това лято видях 5-6 агенцйи с хлопнати кепенци и надпис "под наем"...поразпитах местните - за цяла година ж града има 10-15 продажби...но ...интереса нестихвал. :] е ще видим с една топла зима - как ще е...
Re: Преглед на печата
19-09-2008 - 19:35:51
една много забавна статия

[money.ibox.bg]
Re: Преглед на печата
19-09-2008 - 22:53:20
да лично тои изпълни всички свои финансови ходове безпогрешно
и аз да бях премиер и аз така щях да говоря за БВП по време на световна финансова криза ...дааааааа
сега, какво разбрахме
лично за човека това е супер политика
разбрахме че има финансова криза-остана да го кажат по битивиту
уж има криза а имотите скъпииии
щели да падат,да падат мамка им
един познат преди две седмици реши и тои да става софиянец-сега реве че само наема му 400 евро
днес се опитаха да повдигнат духа на всички борси -всичко е ала бала...откакто държавата се намеси станаха съединени социалистически щати - нали така
евентуално и един лек виц-руснаците наливат пари и спасяват уса......
но не могат да вземат нищо в замяна -голяма работа сега като изберат цветнокож за президент поне малко маитап да стане.....
объркан словоред кои прочел прочел кои разбрал -разбрал
наи големите кинти се правят по време на криза .....
сега ли е платото на отричане
леле ...сега температурата навън е около 17 градуса -ядва се ......пада с още десет градуса , панела изтива, парното спира,ами сега ......
какво тук значат някакви си 1200 евро на квадрат...а кредита към банката......луда работа....
съдия изпълнители щели да взимат телевизорите на хора които са длъжници на топлофикация...леле
пак при жребия е приготвена късата клечка
господин премиер и президент - скъпи скъпоценни ненагледни (особенно по канал 1 ).......защо и аджаба как го натрупахте оня бюджетен излишък ...с които смятахте да пратите пенсионерите на море -лоша работа -няма циганско лято тази година ...ама като гледам ще има циганска зима .....
къде да държим парите - бате серго каза няма страшно пак ще ги откраднем от банките...
да вземем да купим някои имот за по сигурно а ?????
пак ще изпея моята песен - наи голямата далавера в инвестирането ще е във всякакъв вид земя поне още 5 години,,,,,,,,а правителството ще шибне и един данък там......еи тъи за респектттт....
идиотска ситуация- хем ша фалират строители,хем половината държава я строителство зафанала,я търговия с имоти.....спира баи пешо да строи и оше 20 семеиства гризват дървото , от там нема данъци да пълнят хазната и тн ама шшшшшшшшшштттттттт още не са го казали по тиливизията......


пс тези редове не са мои ...един луд ми диктува аз само чаткам по копчетата
Re: Преглед на печата
20-09-2008 - 00:00:30
avatar
:}


немаше ли некакъв лаф за луди и гении?

И за един обесен Мунчо?
и шутове като хората си немаме.Поне нашите заредиха 10 кубика дърва,2 казана ракия и много трушии.
Само прасенце си немама,ама при нас всеки лов е свински,се нещо че удариме , купил съм бреникета.

Требва да я спра тази Стела Артоа.
Re: Преглед на печата
20-09-2008 - 00:47:26
Дайте да не бъркаме понятията...на AIG помогна Федералния резерв.ФЕД не е "централна банка" в смисъла,който европейските и някои азиатски държави влагат в това понятие.Изключваме тези,дето по принцип си нямат ЦБ.
ФЕД е частна корпорация.Финансирането не е с пари от бюджета.Може да кредитира който и с колкото си поиска без кредитирания да стане собственост на държавата.Просто там правителството е прехвърлило правомощията си в областа на банковата политика на една частна корпорация,собственост на няколко богати еврейски (и не само) фамилии.ФЕД е централна банка по правомощия,не по структура.Историята на това нещо съм я учил-дълга и сложна е.Има известна връзка с държавата,но не е Централна банка в смисъла на БНБ или на Европейската централна банка.
Re: Преглед на печата
20-09-2008 - 08:18:38
Вчера по ЕБФ тв гледах много интересно интервю с хора по улицата.
Въпроса беше:Говори се ,че жилищата ще се обезценят .Вие вярвата ли ,че ще стана така и мислите ли ,че вашето жилище ще се обезцени????

Познайте кви отговори се даваха???

Аааааа,другите може да се обезценят но моето не вярвам confused smiley confused smiley confused smiley

Да ви е честита първа фаза на заблудата.

confused smiley confused smiley eye popping smiley
Тук у БГ-то на всеки жилището му е безценно,само един човек явно с акъла си каза ,че в момента е много по-изгодно да се живее под наем clap: clap: clap:
Re: Преглед на печата
20-09-2008 - 11:25:48
Аааааа,другите може да се обезценят но моето не вярвам

Без коментар!
Re: Преглед на печата
20-09-2008 - 18:28:26
събрахме се... smiling smiley smoking smiley
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.