Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

малко финансови показатели

Публикувано от rage_against 
Re: малко финансови показатели
29-07-2008 - 22:11:58
А това с печелените олимпиади е последното издихание на комунизма. Има малко на брой възрастни преподаватели от едно време, които още държат фронта и изкарват умни деца. И аз съм печелил олимпиади, и аз знам. Но масовката е NO COMMENT.
Re: малко финансови показатели
29-07-2008 - 22:24:07
Джоан,

ами като не им харесва Бг хората ще се изнесат, не се притеснявай.
ще помрънкат, потърпят пък ще си хванат шапката и навънка.

а тебе те съветвам да не мрънкаш като дойде време за пенсия и като се окаже че няма кой да ти я заработва. циганята ще ви оправят всички дето го раздавате мнооооого важно сега.

дано да си спомниш за думите ми след време.

а като се разболееш и се окаже че няма лекари че са се изнесли, обърни се към някоя врачка да те лекува.

Re: малко финансови показатели
29-07-2008 - 22:35:54
и съветвам всички дето го раздават важни и европейци и не им дреме за здравеопазване, инфраструктура и прочее да се замислят за вероятния момент в който да речем ги диагностират с някой неизлечима (в Бг болест).
тогава да си видят фасона в огледалото.
Re: малко финансови показатели
29-07-2008 - 22:58:08
тогава и НДК ще даваш за резиденция на лекари булка.
Re: малко финансови показатели
29-07-2008 - 22:59:05
kuku - директен и жесток, но всичко е точно така както го казваш...
Re: малко финансови показатели
29-07-2008 - 23:06:11
Не е нужно да се разболяваш. В частна клиника след лекарска грешка с упойка вкараха родилка в кома. Тук и да си плащаш пак си умираш...
Досег до българска болница е доста разтърсващо преживяване...
Re: малко финансови показатели
29-07-2008 - 23:08:43
Quote

Изпратено от: kuku987 (IP съхранено)
Дата: July 29, 2008 10:24PM


Джоан,

ами като не им харесва Бг хората ще се изнесат, не се притеснявай.
ще помрънкат, потърпят пък ще си хванат шапката и навънка.

Защо България гони българите
[money.ibox.bg]


Re: малко финансови показатели
29-07-2008 - 23:14:35
Под 1 процент от училите в чужбина се връщат обратно в Бг.
Защо?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-29 23:14 от kuku987.
Re: малко финансови показатели
30-07-2008 - 08:04:57
Quote

Не е нужно да се разболяваш. В частна клиника след лекарска грешка с упойка вкараха родилка в кома. Тук и да си плащаш пак си умираш...
Досег до българска болница е доста разтърсващо преживяване...

Майка ми допреди два месеца работи в реанимация. Та какви неща разправя за работата на болниците, какви неща правят лекарите направо ми настръхва косата. Някои от разказите и приличат на такива от концлагер. Направо изтръпвам, като си помисля че би ми се наложило да ме оперират на такова място. Да не дава господ на никой да ходи по операции, щот могат да те уморат като едното нищо. Още помня как една моя близка приятелка почина 4 дена след операция на коляното от инфекция на кръвта. Как мислите, комисиите в съда дали се изказаха срещу болницата? Дали родителите получиха някакво възмездие за това че им умориха детето? България е уникална страна, можеш да умреш от скъсано колянно сухожилие :g:
Re: малко финансови показатели
30-07-2008 - 08:20:26
Джулиус

Не искам да размивам темата, но кибернетиката изучава общото в социалните системи, електрическите машини и живите организми. Иначе си прав за черните кутии, обратната връзка и т.н. Те са също част от тази наука.

Ето ти и цитат от книжка:
"Названието “кибернетика” символизира метафорично установяването на универсални общи закони и правила. На гръцки думата означавала първоначално изкуство да се управляват кораби... spinning smiley sticking its tongue out "
Толкова по темата...
-------------------------------------------------------------------------------
Добре че имам добър лекар роднина и един от най-добрите ми приятели специализира в момента. Иначе да не дава господ в БГ болница и сега е страшно, а за след 10 години не ми се мисли.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход