Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Кой кой е във форума?

Публикувано от dragula 
Re: Анкета: Кой кой е във форума?
01-08-2008 - 09:04:39
avatar
dragula Написал:
-------------------------------------------------------
> Браво!!!
> Хайде и тук да ги докараме до 100!


Сезона е отпускарски колега, но не е изключено.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Анкета: Кой кой е във форума?
01-08-2008 - 10:54:53
имам едно скромно предложение , понеже далаверата в НИ намалява , хайде да се ориентираме към медиите, пазар на който има раздвижване и ще има пари

Напред към отпуските!

Приятно и весело изкарване на отпуските!
И ако видите някой управляващ да се дави , помогнете му да свърши една работа като хората докрая! smiling smiley
Re: Анкета: Кой кой е във форума?
01-08-2008 - 12:40:35
avatar
Може да има и 20 модератора, а това се налага от зачестилите ругатни, обиди, лични нападки и масово пишене не по темите - това нещо преди го нямаше, защото не се спамеха темите толкова много. Целта на спрения достъп за три дни на този човек е била с цел да спре да обижда и заплашва - ако продължи да си пише "анализи" без да се заяжда, обижда и заплашва други участници няма да има проблем, а ако не може да "анализира" без да нарушава правилата на форума ще бъдат налагани санкции.

Повечето модератори са тук за да се спрат личните препирни, ако ги няма препирните - модераторите ще сме по-малко - едното налага другото, а не обратното...
Нарушаваш правилата - санкция, не ги нарушаваш - всичко е ок.
А и те едни страшни 5-6 правила ум да ти зайде направо...има форуми в които още първия път като нарушиш добрия тон изхвърчаш завинаги тук както виждат всички не е така. А аз искам да те питам има ли форум без модератори където всеки може да си пише каквото си иска? Ако видиш такъв форум покажи ми го да го видя и аз...може би само някой спортен форум където постингите са толкова много, че модераторите едвам смогват. Толкова от мен по този въпрос!

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Анонимен потребител
Re: Анкета: Кой кой е във форума?
01-08-2008 - 12:56:05
Първо прави разлика между модератор и администратор.

Модераторът не може да спре достъпа на някой до сайта. Модераторът може само да трие, редактира, скрива и премества мнения. Блокирането на потребители може да го прави само администраторът.

Тази тема примерно направи си плаче за преместване в "Обща дискусия" и като позатихне малко ще я преместя.
Re: Анкета: Кой кой е във форума?
01-08-2008 - 13:35:45
avatar
Продължавайте да триете поголовно...
А на който не му харесва, да ходи във форума на БГ мама, нали така меджик winking smiley
Re: Анкета: Кой кой е във форума?
01-08-2008 - 13:36:02
avatar
Тинки Уинки Написал:
-------------------------------------------------------
> Това хубаво де ама как 8-те брокера хванали
> продавачите ще пуснат "гювеч" на другите 7 брокера
> дето си нямат продавачи.
>
> Не ти ли се струва че 15 посредника са много на
> клона от 8 продавача и 12 купувача?

Къде видя някой от брокерите да си предлага услугите? confused smiley
А иначе, сметката е проста. Общо клиенти- 20. Разпределени на 15 брокера- късметлиите ще се облажат с двойна сделка......... winking smiley
Re: Анкета: Кой кой е във форума?
01-08-2008 - 15:20:01
Тинки,
Тази тема беше местена веднъж в общата дискусия и беше върната тук.
Смятам, че тук и е мястото. Защото се прави анкета измежду обсъждащите цените на имотите. И колкото и да не, всеки дава мнение от гледна точка на собствения си интерес.
На купувачите им е скъпо, на продавачите им е евтино. И понеже има повече купувачи е нормално във форума да преобладават мненията, че цените са високи.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-01 16:20 от dragula.
Re: Анкета: Кой кой е във форума?
01-08-2008 - 23:27:22
Quote

МНОГО ВИ МОЛЯ НЕ МИ ТРИЙТЕ ПОСТОВЕТЕ
Продължавайте да триете поголовно...

Тя ми изглежда проста работа.Не пишете и няма да ви трият,както се усеща усилена тенденция от някои сафорумци.А и не пропускайте да се осведомите с новите правила:

Re: Общи правила на форума
Изпратено от: magic (IP съхранено)
Дата: August 1, 2008 01:24PM


Мненията, които не отговарят на правилата ще бъдат изтривани.

Мнения в стил "защо ми изтрихте мнението" ще бъдат изтривани.

Потребители, които системно не спазват правилата ще бъдат временно спирани и ако след това продължават да не успяват да ги спазват ще бъдат блокирани.

Който не го устройват тези правила да отиде ако иска във форумите на Бг-Мама...

и съответните напътствия,към Бг Мама или Татко по ваш избор разбира се.Лека и за последно,моля започвайте и задължително завършвайте с \"МОЛЯ НЕ МЕ ТРИЙТЕ ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО\"
clap:
Re: Анкета: Кой кой е във форума?
04-08-2008 - 02:05:53
avatar
dragula Написал:
-------------------------------------------------------

> На купувачите им е скъпо, на продавачите им е
> евтино. И понеже има повече купувачи е нормално
> във форума да преобладават мненията, че цените са
> високи.
>
> КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА
> ТЕРЕНА.
>
> Стара военна аксиома
>

clap: clap: clap:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Анкета: Кой кой е във форума?
04-08-2008 - 09:20:45
avatar
Според някои по-големи АНИ напоследък продавачите са с 50% повече от купувачите smoking smiley

Предлагането на имоти надскочи търсенето с 50%
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход