Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко ще продължи спада на НИ ?

Публикувано от Dimitrovski 
Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 09:40:21
Kolko vreme 6te prodalji spada na nedvijimite imoti y nas?
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 10:06:26
Няма да има спад ще се задържат цените на нива 1500-1700 до 2 години и после пак нагоре .



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-11-23 10:07 от kompas.
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 10:16:49
Kompasa e много забавен !
ха,ха,ха

Как бе пиле ще се задаржат на тези нива ,които пишеш ?!
Кой ще ги задържи ?

Ти ли , ха,ха,ха ?

Или :


Обедняващото население ?
Увеличеното предлагане ?
Малката доходност от наеми ?
Увеличената конкуренция между строителите ?
Илизането на необслужваните ипотеки ?
Качващите се лихви по кредитите ?
Емиграцията на млади и способни респективно умеещи да изкарват кинти навън ?
Отдръпването на чужденците ?

още да изброявам ли ?





smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 10:35:00
1.Населението не обеднява а даже доходите се качват за 6 месеца 2 пъти ми се качи заплатата а сега чувам че от нова година сме с нови заплати и то отлично заформени /аз никога не съм вярвал че това може да се случи за толкова кратко време но явно може/в момента частния сектор работи супер и супер е заплащането.
2.Предлагането не достига затова всички хубави апартаменти са изкупени още на /идеен проект /ако случайно не знаеш,след 2 години ще стане предлагане по голямо от купуване все още не сме достигнали този момент пиле.
3.Малка доходност от наеми та наема в нашия район е 350 -400 евро това ако е малко апартамент закупен 2005 год. за 32000 евро за 8 години се връща от наеми а ако го продам сега сметни ти как се връща.
4.Като гледам от недостига на апартаменти в София не виждам въобще да има голяма конкуренция между строителите/те строят а апартаментите не стигат/
5.Къде видя че не се обслужват кредити и има не обслужвани ипотеки защото аз не виждам а този момент го чакам с нетърпение но той ще дойде след 4 годинки не сега пиле/сега събирам за да съм готов за тогава като настъпи този момент/
6.Качиха лихвите с 0,05 знаеш ли колко е това за един кредит от 100000 евро 18 лв.
7.Емиграцията е на тези който не могат нищо и се чудят къде да се заврът за да избягат от собствената си неволя.
8.Къде видя това отдръпване на чужденците като в следващите 5 години в БЪЛГАРИЯ трябва да се налеят 8 милярда евро инвестиции в различни свери ./или говориш за селските къщи който ги купуваха английските пенсионери /,по добре че ги няма вече.

ОЩЕ ДА ТИ ОБЯСНЯВАМ ЛИ ПИЛЕ ААААААА



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2007-11-23 10:42 от kompas.
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 10:46:20
kompas, не си прав. 2005г купих апартамент и тази цена не е вярна. това беше цената за панелна гарсониера по кварталите. Те сега се отдават под наем за 200е. Двустаен пък беше 38000-40000е. пак по кварталите и то за тотален ремонт. Сложи оше 10000е. за много скромен ремонт и обзавеждане с най необходимото и тогава смятай колко години се изплаща. Много ми се иска да се изплаща за 8г. защото давам под наем, ама далеч не е така.
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 10:51:00
Баце апартамента е 65 кв .закупен е февруари 2005 на 500 евро на кв. ново строителство е и в момента наема е 350 евро,за района ще си замълча/но като гледам и на много други места наемите взеха да стават по 350-400 евро/
ако говорим за кварталите
23-11-2007 - 10:55:02
avatar
Септември 2006г. люлин средни цени за ПАНЕЛНИ тристайни: 37 - 40 000 евро!
Септември 2007г. люлин средни цени за ПАНЕЛНИ тристайни: 65 - 70 000 евро!

Преди една година можеше да се купи за 40 000 евро тристаен в Люлин, а сега можеш да си купиш с тези пари гарсониера! И гарсониерите трябва да ви кажа, че са най-търсенето животно и 50 000 евро да станат пак ще се намират трудно!

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 11:20:35
този въпрос или е ОТ неголемоумен или е ЗА неголемоумни
-------------
кой ще ти каже как и кога да спечелиш , аланкооолу ?????????
цените или ще качват или ще коригират - нали за това има пазар , това е място за преброяване на шарани
не усещаш ли , че форумът е пълен със шарани и спекуланти и хора без работа (въпроса е ти от кои си)
-----------------------
прочети ми вним. ПОДПИСА !!!

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-11-23 11:23 от пунди.
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 11:36:10
kompas, ново строителство по-може. Ама колко год. чака докато го получи. И тези 65м2 с общи части ли са. И колко още пари вложи за да стане за отдаване под наем. Никой не взема под наем на ш. и з. Така че не смятай върху 32000е.
Re: Колко ще продължи спада на НИ ?
23-11-2007 - 11:41:02
Прав си поуправих го много ясно но да ти кажа не съм влагал много пари в момента е на наем за офис на една фирма защото е на 1-ви етаж и това ми помогна и съм подписал с нея договор до края на 2008г.на 350 но след това ще дигна наема даже си мисля че се прецаках тогава че го драснах чак до 2008 амааааа това е да съм мислил навреме.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход