Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Село Обеля - 113 кв. м. - етаж от къща = 27 000 ЕУР - струва ли си?

Публикувано от okorosent 
Село Обеля - 113 кв. м. - етаж от къща = 27 000 ЕУР - струва ли си?
08-11-2010 - 20:39:56
Май няма топла вода - на бойлери е... Обаче на една от снимките се вижда радиатор?
Ходил съм в село Обеля - не изглежда зле, особено северната му част. Има и доста новопостроени къщи.
Какво мислите за подобна оферта? Плюсове и минуси според вас?


Оферта:..........

Цена: 54750.00
Град: кв. Обеля, ул. 5-та № 15
Описание: Първи етаж от жилищната сграда, находяща се в гр. София, общ. Столична, район Връбница, кв. Обеля, ул. „5-та” № 15, със застроена площ от 113 кв. м., състоящ се от две стаи, хол, кухня и сервизни помещения, ЗАЕДНО със съответните идеални части от общите части на сградата и от правото на строеж върху дворното място, върху което е построена сградата, цялото с площ на 1 416 кв. м., представляващо УПИ XIII – 511, от квартал 1, по плана на гр. София, местността „Обеля”.
Продажбата ще започне при първоначална цена в размер на 54 750.00 лева.
Повече информация можете да намерите в прикаченото обявление.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-08 22:16 от Продавач.
Re: Село Обеля - 113 кв. м. - етаж от къща = 27 000 ЕУР - струва ли си?
08-11-2010 - 20:47:00
Много се извинявам "колега", ама може ли да си направиш една тема, където да правиш запитванията си. И тия снимки 124352542х123423554 общо 100 меги...
Трябва ли за всяка "изгодна" оферта (разбира се на базински) намерена от теб да пускаш отделна тема... Едно време така правеше и Фалсодар - пускаше поне по 5 на ден. Мисля, че всички можем да намерим по нещо "смислено" и да го тупордосаме по найсе пъти на ден в отделна тема...
Иначе офертата е доста куца - бая над 200Е идва..
Re: Село Обеля - 113 кв. м. - етаж от къща = 27 000 ЕУР - струва ли си?
08-11-2010 - 20:52:17
Моля ви не се заяждайте в моите теми.
Аз съм купувач, а не реселър на някой ЧСИ.

Всичките ми теми са свързани с ЦЕНИТЕ на НИ, докато повечето в този раздел са нападки на единия лагер към другия.
Пускам РЕАЛНИ оферти и ми се ще да чуя РЕАЛНИ коментари по тях.

Хубаво ли е или лошо да се споделя къща с някой, каква е разликата от това да имаш съседи в къща от тази да имаш съседи в блок и т.н.

Благодаря ви за разбирането smiling smiley

P.S. Наистина стана малко гадно с големите снимки, но такива са на сайта с офертата... Не знам как да ги смаля, а е добре да се вижда направо тук за какво става въпрос.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-08 20:53 от okorosent.
Re: Село Обеля - 113 кв. м. - етаж от къща = 27 000 ЕУР - струва ли си?
08-11-2010 - 20:54:01
Ама заби ми компа бре човек. Намали тия снимки.
Не се заяждам, можеш да направиш една ГОЛЯМАААА тема с още много такива яки снимки...
Re: Село Обеля - 113 кв. м. - етаж от къща = 27 000 ЕУР - струва ли си?
08-11-2010 - 20:58:28
Quote
okorosent
Май няма топла вода - на бойлери е... Обаче на една от снимките се вижда радиатор?
Ходил съм в село Обеля - не изглежда зле, особено северната му част. Има и доста новопостроени къщи.
Какво мислите за подобна оферта? Плюсове и минуси според вас?


Оферта: [www.milenbazinski.com]

Цена: 54750.00
Град: кв. Обеля, ул. 5-та № 15
Описание: Първи етаж от жилищната сграда, находяща се в гр. София, общ. Столична, район Връбница, кв. Обеля, ул. „5-та” № 15, със застроена площ от 113 кв. м., състоящ се от две стаи, хол, кухня и сервизни помещения, ЗАЕДНО със съответните идеални части от общите части на сградата и от правото на строеж върху дворното място, върху което е построена сградата, цялото с площ на 1 416 кв. м., представляващо УПИ XIII – 511, от квартал 1, по плана на гр. София, местността „Обеля”.
Продажбата ще започне при първоначална цена в размер на 54 750.00 лева.
Повече информация можете да намерите в прикаченото обявление.

Ooooo, да - щом има бойлери, няма начин да има топла вода, бойлерите са за студена!
И освен това - имотът няма начин да не се продаде на обявената стартова цена, щом казвате......
За тези пари имотът е повече от апетитен, само дето едва ли ще сте единственият, който мисли така. Иначе офертата кефи - особено със специфичния си музикален съпровод. Напълно подходящ за къщи тип "селска прогимназия в Обеля".
Ако Ви се живее в подобна среда, барабар със специфичните комшии, обзаведени с погледи от сорта на "Те го те онйо тарекад, каде украдна етажо на братчедо, неговата мама тарекадска!" - можете да се пробвате.
Успех!
Re: Село Обеля - 113 кв. м. - етаж от къща = 27 000 ЕУР - струва ли си?
08-11-2010 - 21:00:59
Quote
ivorad
"Те го те онйо тарекад, каде украдна етажо на братчедо, неговата мама тарекадска!"

Мда, точно такова нещо ме притеснява и мен в тази обява...
Re: Село Обеля - 113 кв. м. - етаж от къща = 27 000 ЕУР - струва ли си?
08-11-2010 - 21:05:54
Толкова беше омазано, че аз сега видях всъщност, че Фалси (незнайно защо) просто е повторил поста ти. Тоест си помислих, че омазваш нарочно с тия утра големи снимки дублирайки ги
Re: Село Обеля - 113 кв. м. - етаж от къща = 27 000 ЕУР - струва ли си?
08-11-2010 - 21:20:19
avatar
Quote
ivorad
"Те го те онйо тарекад, каде украдна етажо на братчедо, неговата мама тарекадска!"
Quote
okorosent
Мда, точно такова нещо ме притеснява и мен в тази обява...

Селото е на добро място и съвсем не е глуха провинция. Напротив- хем си на село, хем си почти в София.
Re: Село Обеля - 113 кв. м. - етаж от къща = 27 000 ЕУР - струва ли си?
08-11-2010 - 21:31:25
Тука си имаме рекламен сайт на Милен Бъзински, видно столично ЧСИ? Толкова ли не вървят търговете, валсодарчета?
Re: Село Обеля - 113 кв. м. - етаж от къща = 27 000 ЕУР - струва ли си?
08-11-2010 - 21:44:36
Quote
камелия
Quote
ivorad
"Те го те онйо тарекад, каде украдна етажо на братчедо, неговата мама тарекадска!"
Quote
okorosent
Мда, точно такова нещо ме притеснява и мен в тази обява...

Селото е на добро място и съвсем не е глуха провинция. Напротив- хем си на село, хем си почти в София.

Селото въобще не е село, защото отдавна е квартал на София. Пък и село с метро......
Два проблема на въпросното място - първият е свързан с високите подпочвени води и недобрата геология, вторият - с любителите на парцуцата и сръбската музика. Няма оправия с тия, по-голямата част са автомонтьори или шофьори в "международнио", чиято съкровена мечта е да изчукат поне една фолк-певица, докато козата се квичи на сцената "Съдерииииииииии, ме, съдеееерииииии!....."!
Непоправима ситуация winking smiley
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.