Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Уроци по смятанеspinning smiley sticking its tongue out

Публикувано от valsodar 
Уроци по смятанеspinning smiley sticking its tongue out
30-06-2010 - 22:58:59
avatar
Провеждаща институция ДСИ
Изпълнително дело N 21617/2006 г.
Провеждащ търга Н. Николов
Телефон 02/ 986 21 92
Адрес гр. София, бул. Патриарх Евтимий 2 - СИС
Данни за имота
Област София
Населено място София
Quote

Предлага се за Продажба
Тип имот Двустаен апартамент
Адрес на имота ул. "Пиротска" №77, ет. 2
Описание на имота Продава се апартамент със ЗП от 54.00 кв.м., състоящ се от две стаи, вестибюл, кухня и сервизни помещения.
Данни и срокове за процедурата
Крайна дата за подаване на документи 29 Юли 2010 г.
Място за подаване на документи гр. София, бул. П. Евтимий N2, СИС
Цена на тръжната документация 0
Дата на провеждане на търга 30 Юли 2010 г.
Място на провеждане на търга гр. София, бул. "Патриарх Евтимий" №2, в сградата на СИС
Час на провеждане на търга 09:00 ч.
Вид на търга явен
Начална цена в лева 25050
Стъпка за наддаване в лева 2505
Размер на депозита в лева 2505

Та, колко били цените на жълтите павета, а?

Какво стана бре мамини гъбки отровни, позеленяхте ми нещо май?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Уроци по смятанеspinning smiley sticking its tongue out
30-06-2010 - 23:23:16
олееее....ми ако търгът завърши на около 250-300 хиляди лева ко праим бе сладур?
ами ако не се появи нито един купувач...ко праим?

Иначе за обявата...някои неща сериозно ме притесняват и имам съмнения,че се продава дупка,неструваща и половината от тия 25 хиляди лева...Пиротска започва пред ЦУМ и завършва пред пожарната в квартала до Арена...Разсадника май се казваше.Там е друг свят...особено градинката около "Св.Триоца"...не ходи там,ако не познаваш квартала...
Re: Уроци по смятанеspinning smiley sticking its tongue out
30-06-2010 - 23:29:10
Тая обява е спряна.
Re: Уроци по смятанеspinning smiley sticking its tongue out
30-06-2010 - 23:31:28
avatar
Quote
salvador
олееее....ми ако търгът завърши на около 250-300 хиляди лева ко праим бе сладур?
ами ако не се появи нито един купувач...ко праим?

Иначе за обявата...някои неща сериозно ме притесняват и имам съмнения,че се продава дупка,неструваща и половината от тия 25 хиляди лева...Пиротска започва пред ЦУМ и завършва пред пожарната в квартала до Арена...Разсадника май се казваше.Там е друг свят...особено градинката около "Св.Триоца"...не ходи там,ако не познаваш квартала...

И ако има шанс да свърши на 250-300 хиляди лева дали ще го пуснат с начална цена от 25, как мислиш?
Относно местоположението виж пак обявата - ул. "Пиротска" №77.
После напиши улицата и номера в търсачката на БГ мапс и ще видиш къде е - до пресечката с Опълченска...
Re: Уроци по смятанеspinning smiley sticking its tongue out
30-06-2010 - 23:34:11
Валси, когато "думите" нямат сила какво правим ?! smiling smiley smiling smiley Ами пишем глупости както винаги!
Първо, това ти е редовен навик да пускаш нова тема за нещо абсолютно безмислено, ама абсолютно! И винаги излизаш с номера "така показвам конкретен пример" - Глупости. Преди пускаше нон-стоп нови теми с уж ниски цени и кукуригаше ей-така, както в момента. Все едно аз или друг да почнеме да пускаме нови теми с линкове и оферти от по 2-3К и нагоре и да се киприме като госпожици с това... Рядко ми пука кой какво пише, ама ти почваш да става и леко противен. Сега обаче обърка поста пичос smiling smiley
Второ, изобщо не си запознат с търговете, само се потиш излишно. Ако си светнат трябва да знаеш, че търг за апартамент в столицата с начална под 30К няма - нормално са 40-50К най-келявите. Освен това тоя търг е игран на 21.05 - сметай сам колко е читав.
И друго - принципно знаеш ли, че тази сграда (ако може така да се каже) е строена 1918г ?? - Секи момент се чака да падне и според мен точно там още догодина няма и да я има - ти си прай сметката нали си умник.

Верно много си се излагал, ама сега явно си изпусна нервите smiling smiley
Re: Уроци по смятанеspinning smiley sticking its tongue out
30-06-2010 - 23:47:17
Относно тази обява - минавах преди седмица оттам и се сетих да погледна за кво става въпрос -отвънка.
Старо гредоредно къще, от едната му страна съседната къща изгоряла при пожар и срутена и в руините се мотаят дишащи лепило.
от другата страна пак беше нещо изоставено или неподдържано не помня.
Самата къща не прилича да се обитава , а може би да живее някой мизерник.
Иначе наоколо има и свестни кооперации
Re: Уроци по смятанеspinning smiley sticking its tongue out
01-07-2010 - 07:55:42
avatar
Примерчето е дадено за размисъл winking smiley
Добре е човек да помисли над него. Дори и за малко.
Да види, как банките оценят подобни топ-лукс-супер локейшъни и да си даде сметка, че не всичко, което хвърчи се яде. И да спре да се доверява на користни съветници, а да почне да мисли сам и да си дава сметка за какво всъщност си дава парите.
За нечия сгрешена в основите си представа, колко би струвал един имот или за реалната му цена, спрямо това което имотът ще му предостави за позлване срещу парите платени за него??!

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Уроци по смятанеspinning smiley sticking its tongue out
01-07-2010 - 08:20:41
avatar
Quote
valsodar
Примерчето е дадено за размисъл winking smiley
Добре е човек да помисли над него. Дори и за малко.
Да види, как банките оценят подобни топ-лукс-супер локейшъни и да си даде сметка, че не всичко, което хвърчи се яде. И да спре да се доверява на користни съветници, а да почне да мисли сам и да си дава сметка за какво всъщност си дава парите.
За нечия сгрешена в основите си представа, колко би струвал един имот или за реалната му цена, спрямо това което имотът ще му предостави за позлване срещу парите платени за него??!

Съжалявам ,че ще ти го кажа,макар и с по-мек израз-ти си много ....заблуден.Човекът ти обясни за какъв имот става дума.И понеже се поинтересувах,никакви банки нямат пръст в този търг...Имотът е неделим откъм наследници.!0 % ,че и повече делата дори и при ЧСИ да не говоря за ДСИ не са по кредити,а точно за неделимо наследство.
По въпроса за...размисъла...-не е зле да го практикуваш от време- навреме...
Re: Уроци по смятанеspinning smiley sticking its tongue out
01-07-2010 - 08:32:59
Изпълнителното дело е от 2006-та.Не знам дали сте забелязали...
Re: Уроци по смятанеspinning smiley sticking its tongue out
01-07-2010 - 15:42:39
в този случай е по-важен процента идеални части от земята - колко е и от колко площ.
Имаше случай на подобен по размер имот на Ломско шосе с начална цена към 70000 и нещо не помня вече, цената е стигнала 300-400 хиляди, заради големия процент от земята на главен булевард.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход