Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Зов за некупуване

Публикувано от sobstvenik 31 
Зов за некупуване
17-04-2010 - 16:40:37
avatar
Скъпи влогари /кешовици/ и сривльовци! Недейте да купувате имоти на никаква цена, при никакви условия, дори под дулото на пистолет!
Защо ви е да купувате нещо което ще се обезценява вечно? Защо ви е да купувате нещо когато то трябва да се поддържа, да му се плащат данъци и да се отнасяте с него с грижата на добър стопанин? Вие не сте научени да имате собственост и да я цените!
Ето защо мисля че дори при цени Е149 на жълтите павета, не си заслужава да се нагърбвате с горните проблеми. Който е бил цял живот чакал, не може да се превърне във вълк- единак и да вземе това самостоятелно и трудно решение! Когато нямаш нищо - спиш спокойно и можеш да си позволиш да си живееш като братята роми, днес си тук, утре там и като се обърнеш - пустош. Друго е да се закрепостиш с имот, да мислиш за него, да го облагородяваш. Не е за вас, НЕ КУПУВАЙТЕ!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Зов за некупуване
17-04-2010 - 16:43:53
За Бога, братя, не купувайте ! smiling smiley
Re: Зов за некупуване
17-04-2010 - 16:46:03
А не се притеснявай собственик, никой и не смята да купува - ти си без конкуренция, спи спокойно.
Re: Зов за некупуване
17-04-2010 - 17:36:55
avatar
Яко е изтрещял "Собственика".

Ако нямаш пари за лекарства, за успокоителни, за санаториум - кажи, ще ти съберем!
Хора сме.
Re: Зов за некупуване
17-04-2010 - 17:56:01
Започвам да се питеснявам за тоя човек...от ден на ден става по-зле.
Re: Зов за некупуване
17-04-2010 - 18:01:29
Диагнозата е ясна. Пътя на др. Иванов е поел.
Re: Зов за некупуване
17-04-2010 - 21:01:38
Quote
valio1900
Диагнозата е ясна. Пътя на др. Иванов е поел.
Toва е самия другар Иванов.Кореняк софиянец счупил шантомера
Re: Зов за некупуване
17-04-2010 - 21:03:44
avatar
Колкото ти си батко на всички циганета от "Факултета", където ти е мястото!
Re: Зов за некупуване
17-04-2010 - 21:53:11
sobstvenik 31...за да купуваш нещо,първо трябва да има с какво.За момента всички сме в кюпа-продавачи,купувачи,случайно минаващи...всички.
Re: Зов за некупуване
17-04-2010 - 22:01:20
avatar
Започвам да се питеснявам за тоя човек...от ден на ден става по-зле.
............................................................................................................
sobstvenik 31...за да купуваш нещо,първо трябва да има с какво.За момента всички сме в кюпа-продавачи,купувачи,случайно минаващи...всички.
.................................
Салвадор, преди да ти отговоря може ли да те попитам какво е общото между първия и втория ти пост по темата?
Че няма пари повсеместно, няма. Аз не казвам, че имам много за да не ми завидиш. Но ноември 2009г. извадих достатъчно суха пара за да си купя малко квартално магазинче което ми харесва повече от 5 години! За мен това беше възможност, пък за сривльовците сигурно беда!

П.П. Изясни си лично за теб, ако ме смяташ за психо, какви постове трябва да пускаш - да ме обиждаш ей така или да ми задаваш конкретни и сериозни въпроси? Ето затова съм цитирал и двата ти поста.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход