Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Зов за некупуване

Публикувано от sobstvenik 31 
Re: Зов за некупуване
18-04-2010 - 08:41:29
Quote
sobstvenik 31
Започвам да се питеснявам за тоя човек...от ден на ден става по-зле.
............................................................................................................
sobstvenik 31...за да купуваш нещо,първо трябва да има с какво.За момента всички сме в кюпа-продавачи,купувачи,случайно минаващи...всички.
.................................
Салвадор, преди да ти отговоря може ли да те попитам какво е общото между първия и втория ти пост по темата?
Че няма пари повсеместно, няма. Аз не казвам, че имам много за да не ми завидиш. Но ноември 2009г. извадих достатъчно суха пара за да си купя малко квартално магазинче което ми харесва повече от 5 години! За мен това беше възможност, пък за сривльовците сигурно беда!

П.П. Изясни си лично за теб, ако ме смяташ за психо, какви постове трябва да пускаш - да ме обиждаш ей така или да ми задаваш конкретни и сериозни въпроси? Ето затова съм цитирал и двата ти поста.

Още един идиот купил на най-високите цени! *smiley_ahh*. Ама сигурно защото си много добър в стопанската история *angel*.
Вече е ясно защо сереш масово във форума. Въпросът е дали не си и ти от брокерите гении, които се подвизават тук?!
Re: Зов за некупуване
18-04-2010 - 08:48:32
avatar
Ноември 2009г. ли бяха най-високите цени? Не знаех, благодаря, че ме осведоми!
Re: Зов за некупуване
18-04-2010 - 18:34:46
Хехе, май вече се поизнервиха продавачите. Споко нема да се поушите, ще си напазят кешовиците, като му дойде времето, затова недейте бра грижа. Пример: Отивам в мола и гледам ризка 120 лева, чудесно, прекрасно ама преценявам, че аз повече от 70 лева не давам. След месец намаление 50%, гледам ризката 60, заключвам 60 е по-малко от 70 и купувам, ако се беше свършила, здраве да е, не е единствена.

Същото е и с имотите. Манията отмина купувачите изчезнаха, ама аутлета на имоти реши да мине с 30% намаление при тройно набалончени в началото цени. Да направят сегашните оферти в лева пък да видим дъл няма да тръгне пазара. Дори и тогава имотитие ще са скъпи, но не и абсурдно скъпи както в момента.
Re: Зов за некупуване
18-04-2010 - 18:40:16
Те моловете, ако разчитаха само на такива като тебе, отдавна да са фалирали. С това мислене вечно ще си носиш ризки от миналата година. Същото важи и за продавачите на имоти......
Анонимен потребител
Re: Зов за некупуване
18-04-2010 - 19:11:29
И каква е разликата между миналогодишните и тазгодишните ризки освен гъзарията smiling smiley
Re: Зов за некупуване
18-04-2010 - 19:14:06
Quote
Imotko
Те моловете, ако разчитаха само на такива като тебе, отдавна да са фалирали. С това мислене вечно ще си носиш ризки от миналата година. Същото важи и за продавачите на имоти......

Я като си толкова осведомен, кажи на кого разчитат? А?
Re: Зов за некупуване
18-04-2010 - 19:15:08
Е, не му ли се приисква на човек нещо новичко понякога? Новите ризки по правило са по-хубави от старите.
Re: Зов за некупуване
18-04-2010 - 19:26:43
Quote
Imotko
Е, не му ли се приисква на човек нещо новичко понякога? Новите ризки по правило са по-хубави от старите.

Идея си нямаш, нали?
Re: Зов за некупуване
18-04-2010 - 19:31:26
Каун, не ти бях видял поста. За всеки влак си има пътници. Сигурно хората са продали и някоя ризка по 120, преди да ги намалят на 60. Пък и 60 си е много по принцип за някои марки. Ако моловете продаваха само евтино, щяха да бъдат аутлети.
Анонимен потребител
Re: Зов за некупуване
18-04-2010 - 19:41:51
Що смяташ, че са нещо друго smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход