Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Препоръчайте ми брокер/АНИ в Банско моля...

Публикувано от vivic 
Re: Препоръчайте ми брокер/АНИ в Банско моля...
17-10-2009 - 22:11:10
avatar
За Копривщица имаш едно рамо, ако се насочиш натам.
Ама там студио не се намира.
Re: Препоръчайте ми брокер/АНИ в Банско моля...
17-10-2009 - 22:22:23
BulCan,
много благодаря за предложението. на пампорово никога не съм бил затова не съм мислил по въпроса. за да не те ангажирам напразно първо ще се завъртя нататък и ако мястото е това което търся ще ти пиша задължително.


оптимистко,
знам че звучи абсурдно, но е така. търся град а не село. това е заради работата ми - аз съм корабен офицер, работя по 4-5 месеца изцяло насред океана - кораба ми не влиза в пристанища. на борда - 25 човека. веднага след рейс имам нужда от нека го наречем - шумно и населено място smiling smiley точно обратното на това което вие търсите... та затова - трябва ми място за 1-2-3 месеца в годината където да си почивам от работа и да се чувствам у дома си. надявам се разбираш. не че съм изтрещял тинейджър.
а и много харесвам планина, особено като е "зелено" smiling smiley благодаря за предложенията относно Копривщица, Велинград, Сандански - ше ги проверя. В Копривщица никога не съм бил, но ето повод за разходка smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход