Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЧСИ разпродава цяла сграда в Бъкстон.

Публикувано от kopan 
Re: ЧСИ разпродава цяла сграда в Бъкстон.
18-09-2009 - 21:41:05
Прости ми, *beer* вЕрно не си ти...ама все едно си ти... eye popping smiley *xxx*

Сетих се за теб, нали брокерите лоши, строителите лоши, що не вземеш да си спретнеш един групов строеж, да видиш как е... :]



valsodar Написал:
-------------------------------------------------------
> Това, което си иде зад мене е по-страшното, но
> няма да те плаша - сам ще можеш да го видиш и да
> се убедиш.

eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

Не вдянах...както винаги *xxx*
Re: ЧСИ разпродава цяла сграда в Бъкстон.
18-09-2009 - 23:05:06
avatar
Що да са ми лоши бре Оптимистко?
Това, че някой е бил прост, с какво го прави лош?

Имало прости хора, строили и купували с инвестиционни намерения, а сетне с години нямало на кого да продадат, че за какво да са ми лоши?

Напротив, аз такива хора много обичам! winking smiley
Re: ЧСИ разпродава цяла сграда в Бъкстон.
19-09-2009 - 10:43:57
камелия Написал:

> А ти видя ли какво пише за степен на завършеност?
> ГРУБ СТРОЕЖ пише. Виж първо какво значи това и
> колко остава още, за да се издаде заветния А16.


Ками, а ти видя ли колко е свършено след а14. Сега можем да седим и да спорим, дали е свършена 1/2 или 3/4 от работата до а15, но е безпредметно. Съгласен съм че от снимките не е ясно до каква степен е завършен обекта. От снимките се вижда изолация на 3 от фасадите. Който се интересува нека ходи и разглежда. Естествено на всеки трбва да е ясно че взимайки такъв обект сам трябва да го довърши. За да съм достатъчно откровен, трябва да призная, че ако не са изградени комуникациите, цената може да се промени доста. Проблема на пишман строителите е, че не знаят цената присъединяването към ток и канал. Тъй като това остават за накрая, в момента се мъдрят едни строежи, които няма да се завършат в близките 20 години....

Всъщност, драга Ками тук се опитвам да покажа, не каква е цената на даден имот. Показвам, че дадена сграда с "топ локация" се разпродава цялата от чси. Това е и заглавието на темата. С други думи никой не е искал да си купи имотче във въпросната сграда.

Между другото чси Милен Бъзински е единствения, който публикува на колко е завършил даден търг.

Хайде лек ден на всички и приятни и весели празници. Разходете се някъде и не мислете за глупости, те и без това се случват, що да си тровите живота *beer*
Re: ЧСИ разпродава цяла сграда в Бъкстон.
19-09-2009 - 13:27:23
avatar
Хубав си му е сайта на човека, прегледен и добре подреден като информация.
Дай Боже повече такива, добре направени сайтове, с коректно отношение към клиентите.

Но едно нещо ме смути в една от обявите и то е следното:

Quote

Върху описания по-горе недвижим имот е учредена и вписана договорна ипотека в Агенция по вписанията гр.София в полза на взискателя по изпълнителното дело............., рег. с решение по ф.д ............... по описа на СГС, чрез адв.
..............., със съдебен адрес: гр. София, .................[bgcolor=yellow] за сумата в размер на 65 000 лева.
Продажбата ще започне при първоначална цена на имота в размер на 103 400 /сто и три хиляди и четиристотин / лева.][/bgcolor]
Re: ЧСИ разпродава цяла сграда в Бъкстон.
19-09-2009 - 15:03:24
valsodar Написал:
-------------------------------------------------------
> Хубав си му е сайта на човека, прегледен и добре
> подреден като информация.
> Дай Боже повече такива, добре направени сайтове, с
> коректно отношение към клиентите.
>
> Но едно нещо ме смути в една от обявите и то е
> следното:
>
Цитат:Върху описания по-горе недвижим имот е
> учредена и вписана договорна ипотека в Агенция по
> вписанията гр.София в полза на взискателя по
> изпълнителното дело............., рег. с решение
> по ф.д ............... по описа на СГС, чрез адв.
> ..............., със съдебен адрес: гр. София,
> ................. за сумата в размер на 65 000
> лева.
> Продажбата ще започне при първоначална цена на
> имота в размер на 103 400 /сто и три хиляди и
> четиристотин / лева.]

Какво те е смутило
smiling smiley , имота е по - скъп от дълга. Щях да се учудя ако дълга беше 103к а началната цена 65к
Re: ЧСИ разпродава цяла сграда в Бъкстон.
19-09-2009 - 17:01:13
avatar
Аха, така се връзва. winking smiley
Re: ЧСИ разпродава цяла сграда в Бъкстон.
19-09-2009 - 21:12:58
Разберете най-после,че оценката на един актив за целите на публичната продан няма нищо общо с това защо е запориран и кой на кого какво дължи.Може да се продаде актив на стойност 500 хиляди за дълг от 50 хиляди,както и обратното.Или на части-дълг от 500 хил е бил обезпечен с N броя отделни активи,които сега поетапно влизат на публична продан.
Re: ЧСИ разпродава цяла сграда в Бъкстон.
19-09-2009 - 21:41:11
avatar
salvador Написал:
-------------------------------------------------------
> Разберете най-после,че оценката на един актив за
> целите на публичната продан няма нищо общо с това
> защо е запориран и кой на кого какво дължи.Може да
> се продаде актив на стойност 500 хиляди за дълг от
> 50 хиляди,както и обратното.Или на части-дълг от
> 500 хил е бил обезпечен с N броя отделни
> активи,които сега поетапно влизат на публична
> продан.

Салвадоре, не се мъчи да ограмотяваш.
Не става и това си е.
Форума се наводни от активни посредственици които в третия пост те обявяват за набълбукан или луд.

Re: ЧСИ разпродава цяла сграда в Бъкстон.
20-09-2009 - 10:25:53
Все още вявам,че ще им дойде акъла.Обаче тия не спират да ми подлагат вярата на огромни изпитания.
ЧСИ продавал нещо си...лелеее...ма то цяла сграда...ужас...Е какво странно има да се продава цяла сграда?
Re: ЧСИ разпродава цяла сграда в Бъкстон.
20-09-2009 - 14:14:32
salvador Написал:
-------------------------------------------------------
> Все още вявам,че ще им дойде акъла.Обаче тия не
> спират да ми подлагат вярата на огромни
> изпитания.
> ЧСИ продавал нещо си...лелеее...ма то цяла
> сграда...ужас...Е какво странно има да се продава
> цяла сграда?

Че какво странно да има да се продава цяла сграда от ЧСИ?
Означава само, че този който я е строил за продаване не е успял да направи необходимите продажби за погасяване на дълговете си. Та се е наложило да му помага ЧСИ... sad smiley
Не само, че нищо странно няма - е в известна степен закономерно при така развилата се ситуация!

Допускам също ЧСИ да е съзнателно избран канал за реализация на продажбите.
Така де! Вместо комисионни за АНИ - комисионни на ЧСИ! Направо си е нововъведение в бизнеса! :ami:

п.п.
Що се касае до вярата ти!
Не се разколебавай. На вярата главно и тук-таме на тоягата са разчитали всички успели и големи религиозни институции. Има ли някоя, дето да е по-бедна от най-мощните корпорации? Вярно, сред паствата им се срещат и достатъчно голтаци - вероятно поради оскъдие в личната им вяра.
Та... вярвай!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход