Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха

Публикувано от Znae6t 
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
21-06-2008 - 22:03:02
Че ти да не си видял пищова, че да си сигурен, че е така.
То аз мога да кажа, че и от космоса са го застреляли ама дали ще съм прав защото другото го пише в пресата.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley Huba... незнам защо, но ми напомяш за един познат който, без да го нападаш- започва да се защитава winking smiley...
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
21-06-2008 - 22:32:29
avatar
polo75 Написал:
-------------------------------------------------------

> Kaмелия, даже и да продължи...какво от това...да
> не би някой да бъде наказан? ...Те англичаните ще
> разследват и отравянето на Литвиненко след 30
> години...
>


Няма да накажат никого. При нас давността изтича, няма нищо черно на бяло, но за кеф на някои, България пак е виновна. А мерака на англичаните, поне както те са го заявили, е да си подпомогнат разследването по отравянето на Литвиненко. Как точно ще стане, те си знаят. smiling smiley
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
22-06-2008 - 01:14:27
ка го завъртяхте форума през имоти та чак до убииства -кефя се
аиде като стигнете до секса и футбола пак ще намина :}
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
22-06-2008 - 02:40:53
Няма да накажат никого. При нас давността изтича, няма нищо черно на бяло, но за кеф на някои, България пак е виновна. А мерака на англичаните, поне както те са го заявили, е да си подпомогнат разследването по отравянето на Литвиненко. Как точно ще стане, те си знаят.

ка го завъртяхте форума през имоти та чак до убииства -кефя се
аиде като стигнете до секса и футбола пак ще намина


smiling smiley smiling smiley smiling smiley Прав си дивал..по-добре да се върнем на "имотна" тема...
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
22-06-2008 - 10:24:50
polo75 Написал:
-------------------------------------------------------
> аз пък да ви кажа че хубавите имоти покраи морето
> и през комунизма са били скъпи
> Dival Спомням си 6 дом на Дружба в почивната
> станция на ЦК малката водка -30ст...

barbaron Написал:
> дето си пиеха ракията нашите мъдри вождове и
> учители ...
>
> От дума на дума, стигнахме до основния проблем за имотите ,
> ама ме е страх от българския чадър ...

dival Написал:
-------------------------------------------------------
> ка го завъртяхте форума през имоти та чак до убииства -кефя се

Аз писах относно основния проблем за имотите , те друго разбраха winking smiley
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
26-06-2008 - 14:11:07
Новоизпечени предприемачи,алчни спекуланти, малоумни брокерчета , усещат че скоро ще има упражнението със супата по класикът Любо Пенев и квичат ли квичат на умрело

smoking smiley
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
26-06-2008 - 15:21:42
Преди време писах колко пари съм изкарал от началото на годината, ще допълня информацията за Znae6t- 37920 евро до този момент, при това САМО от продажба на апартаменти ! Znae6t, пак тогава ти предложих да си смениш името на "Въобще не знаещ", добавям - може и на "Хич, ама хич не знаещ ", еднакво ти отиват. А може и по - простичко - обяснявай на всички, че при теб медицината е безсилна от главата нагоре. Поздрави от "малоумно брокерче".
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
26-06-2008 - 15:38:25
Сега това ли те тревожи ?
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
26-06-2008 - 15:43:42
Моля някой от най - злобните тук да ме светне защо е тази омраза към брокерите ? Дали това не означава, че мразите всички, които почтено си изкарват хляба с посреднически услуги ? Ако да, то май си искате комунизма ?
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
26-06-2008 - 15:52:01
Мен рядко нещо може да ме разтревожи!

Хеле пък чужди доходи... но като си тръгнал да се хвалиш - защо спря дотук - карай докрай!

Надявам се в някой друг форум не пишеш как в годишната си декларация ще спестиш данъците върху едни 37920 евро...


Не е вярно, че нищо не може да те разтревожи, я как си се загрижил дали обявявам доходите си ?! Не се притеснявай, за миналата година съм си платил данъците, ще го направя и през тази. А ако искаш да се похваля с още нещо - питай, ще ти отговоря. Ето, ще добавя още нещо за да си някак по- спокоен - всички клиенти общували с мен, искат пак да го правят. Няма да ги разочаровам. И последно, пак само за твое успокоение - всички жени ме харесват и аз ги разбирам. И тях няма да разочаровам.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход