Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха

Публикувано от Znae6t 
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
19-06-2008 - 16:24:18
аз спецялно за панелите казах отдавна-а това което ти казваш е наи точното от целия форум -виж един панел, харесва ли ти би ли живял в него..а още повече срещу скромната сума от 80к
и за кредита съм съгласен ....кои му наля в главата на баи ганя....че ще взима по 2000 евро като влезе у съюза...и нашенеца ...юрюююшшшш.........сега как връща....особенно като му вдигнаха храната дето плюска всеки ден и бензина които гори за да отиде на заветната работа у столицата срещу далаверското заплащане от 400 евро....баи ганя .....
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
19-06-2008 - 16:37:51
Тъй де за едно и също нещо говорим. Тоталния срив ще е при тоталния боклук. Нормално е двустайния панел да е около 30-40000 лева. Съгласен съм и че докторската градина ще предължава да се шитка на цени като на запад просто защото няма ново предлагане, а тук има достатъчно заможни хора. Цената на новото стрителство ще се определя от разходите за построяване +15-20 процента. Дали е крах или не не знам. Според мен сегашното положение е крах, а това което се задава е възстановяване. Извинявай ама хората се главозамаяха - тук някой беше пуснал тема че на пазара нямало място за пролетарии. На поазара има място за всички, затова ги има и кварталите като Надежда, Люлин, Модерно предградие, Обеля, Дружба и Младост. Това са си квартали за пролетарии. За справка пролетарии е човек които се прехранва от това което изкарва. А това че някой си е купил коптор с пари които не е изкарал а е взел назаем и е платил като за френски дворец въобще не го прави аристократ.
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
19-06-2008 - 16:37:55
Жалко че полезната информация в този чудесен форум е примесена с много шум.
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
19-06-2008 - 16:38:39
камелия Написал:
-------------------------------------------------------

> А мнението на брокерите го знаете- по- добре по-
> ниски цени и по- висок оборот, отколкото
> обратното.


Диър Ками

Ако беше наистина така балона щеше да е доста по-малък сега..
Няма да ти казвам колко офиса на агенции затвориха тази седмица, че ще ме изкараш "черноглед" smiling smiley
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
19-06-2008 - 16:48:48
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> Какво интересно чакаш? Сам си дал отговора-
> свършват балъците, които искат да купуват на тази
> цена. Не са свършили "по принцип" купувачите. Щом
> има две страни, ще се споразумеят. Срив и крах
> може да има само, ако въобще няма купувачи. Засега
> не е така, но всички, които се опиват от
> апокалиптичните си пророчества, нямат интерес да
> го забележат,че да направят краткосрочна и
> достатъчно валидна прогноза.
> А мнението на брокерите го знаете- по- добре по-
> ниски цени и по- висок оборот, отколкото
> обратното.


Не съм много сигурен, че ще стане точно така. Тръгнем ли на долу, няма да се разминем просто с "по-ниски цени - по-висок оборот". Много оптимистично от твоя страна. По вероятно е стагнация и замръзване на пазара, панически разпродажби с цел ликвидиране на всеки квадратен метър площ и обръщане във валута.
Аз наблюдавам този форум не защото имам някакъв интерес към имотите, а защото се надявам да предусетя началото на същинската криза, за да имам време за реакция - изтегляне на парите от банките и слагане в трезор.
Та за тези "интересни" времена говоря.
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
19-06-2008 - 16:52:36
не бе JULIUS панела е скъп за това иде реч ....и не само е скъп ами и дърт, не подържан,със смотано около блоково пространство...в смисъл такъв че хората ще гледат какво купуват , ако е младо семеиство ще гледа да има наблизо детска градина, училище...ако са възрастни хора -парк поликлиника, поща и тн , няма да го има онова истеричното скачане от оферта на оферта защото видите ли е модерно да си в играта....въпрос на приоритети....на мен и на теб панела не ни харесва но има хора които имат сантимент или необходимост от него....така че.....
за мен нелогичното е знаете че се подценяват имоти които напрактика от сега нататък ще имат бъдеще
а и къде се сравняват цени на панел с тухла ....разлика 100евро......
какво да се прави европа...знаеш -големи надежди ама вече цяла година -немски стандарт албански заплати
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
19-06-2008 - 16:53:45
avatar
Да не е излезнал някакъв закон за непоскъпването на имотите и аз да не съм разбрал :} :} :} :} :} :} :} Има имоти чийто цени ще падат има и имоти чийто цени ще растат winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
19-06-2008 - 17:02:12
продавач я кажи последната си сделка -кога беше и на колко пари ...ако искаш де ..еи така за ориентир...и пък някои брокер от присъстващите може да каже....
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
19-06-2008 - 17:03:25
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> Е, как ги виждате нещата? Първия... или втория
> вариант?
>
>

Нито в единия нито в другия. Нещата ще изглежат ето така.
4-5 месеца се говори за плато. Днес стана ясно че купувачите няма да плащат сегашните цени и навлизаме във фазата на отричането. На пркатика вече продавачите смъкват до 15%, но хората решават да го отричат.

Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
19-06-2008 - 17:05:50
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> Е, как ги виждате нещата? Първия... или втория вариант?

Аз нямам очила за бъдещето, ама като гледам в миналото ето какво виждам
[bulle-immobiliere.org]
[www.bulle-immobiliere.org]
(е, знам, че това не ми е Франция и българина не е французин).
И си пазете брокерите, пак ще потрябват smiling smiley

Легенда: Индекс на цените на жилищата към чистите доходи на домакинство



Редактиран 6 път(и).Последна редакция на 2008-07-16 17:36 от barbaron.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход