Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

аз,др. иванов ги виждам цените в софето пидисе евро на кв., аа ти какво мислиш по въпроса?

Публикувано от zloblivi_podhvurlqniq 
аз,др. иванов ги виждам цените в софето пидисе евро на кв., аа ти какво мислиш по въпроса?
07-02-2009 - 13:30:56
50 евро кв. - софето до година и половина
за лозИнец примерно може 100



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-02-07 13:32 от zloblivi_podhvurlqniq.
Re: аз,др. иванов ги виждам цените в софето пидисе евро на кв., аа ти какво мислиш по въпроса?
07-02-2009 - 13:51:13
Това е чиста проба заяждане! Не знам на какъв реален анализ почива, може би евентуално изригване на вулкан по Витошката яка. Тук доста хора правят свои анализи, дори при най-мрачни прогнози(падане на борда, деноминация на лева спрямо еврото и т.н.) ама прогноза от 50Е/м2 е в сферата на "злобливите подхвърляния"! Може би единични имоти иззети от банка за изпълнително производство и т.н. може и да се вземат на подобна цена...но няма да е това общата картинка!
окей пич,нека чуем доктор иванов
а брокерите всички ще останат без работа горките
понякога когато се събудя нощем и потъна в мисли си поплаквам за тях
казвам си "е ,може би не трябваше толкова много феодални селяни да прииждат
към софето ,за да покоряват нови хоризонти в духа на Александър велики "
оше малко и ще повторите подвига му 2300години по късно
Re: аз,др. иванов ги виждам цените в софето пидисе евро на кв., аа ти какво мислиш по въпроса?
07-02-2009 - 14:58:04
zloblivi_podhvurlqniq Написал:
-------------------------------------------------------
> а брокерите всички ще останат без работа горките
> понякога когато се събудя нощем и потъна в мисли
> си поплаквам за тях
> казвам си "е ,може би не трябваше толкова много
> феодални селяни да прииждат
> към софето ,за да покоряват нови хоризонти в духа
> на Александър велики "
> оше малко и ще повторите подвига му 2300години по
> късно

нИдей така Любезни, :g:
И ний деца храним!
събуждам се и си викам "абе какво ще прават тия хора бе"
Re: аз,др. иванов ги виждам цените в софето пидисе евро на кв., аа ти какво мислиш по въпроса?
07-02-2009 - 15:37:58
avatar
Не може апартамент за живеене да струва колкото телевизор.
Re: аз,др. иванов ги виждам цените в софето пидисе евро на кв., аа ти какво мислиш по въпроса?
07-02-2009 - 15:47:31
И защо според теб да чуем нението на др Иванов ( защото ходи и сере по темите ли )
Какъв точно е Иванов за да приемем прогнозите му за реални ?
Барбарон прави таблици в които маркира бъдещи цени , Джулиус има наистина страхотни попадения-признал съм го ....ама Иванов -какво поредният чукундур които избива комплекси в анонимен форум -строителят спекулант, баровеца с манекенките , оня които само е сънувал лускозни автомобили и телефони за по 300 хляди !
Ако е много корназ - нека си напише истинските имена , професията , телефона да му звънна и да го питам едно две неща ....ама не ....това са тикви скрити зад анонимност
Иначе за някакъв маитап и разтоварване -става
но принципно по добре Иванов да си пише в някои форум - 60+ .......за интинми запознанства - там поне ще си говори за неговите глупости и за изкуствени ченета инкрустирани с диаманти
много смешници напоследък - еиииии
Re: аз,др. иванов ги виждам цените в софето пидисе евро на кв., аа ти какво мислиш по въпроса?
07-02-2009 - 15:58:10
Какъв точно е Иванов за да приемем прогнозите му за реални ?

Очевидно народните маси знаят към кого да се обърнат в момент на криза.
Re: аз,др. иванов ги виждам цените в софето пидисе евро на кв., аа ти какво мислиш по въпроса?
07-02-2009 - 16:13:16
avatar
Дивале така е народа полудява, колят си децата, отвличат автобуси, палят се пред съда, сипват на децата си в млякото сода каустик, растрелват се просто за кеф (в Пирдоп), карат атвомобилите си пияни до козирката, премиер пише гневно писмо до CNN, местата в университетите са повече от завършващите абитюренти, нивото в същите университети много под санитарния минимум, ще се строят се 20 голф игрища (??) и какво ли още не, примери колкото искаш ... Накъде отива тази държава...

Толкова ли няма кой да се сети, че образованието е най-важното нещо, в това трябва да се инвестира всеки излишен лев, защото това е най-важния асет, днес и ще е още по-важен в бъдещето...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-07 16:18 от gekko.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход