Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

"Съмва се", имотите поевтиняват, но НАГОРЕ, скоро и във вашата лудница...

Публикувано от Pacholv 
"Съмва се", имотите поевтиняват, но НАГОРЕ, скоро и във вашата лудница...
03-02-2009 - 20:46:15
Събудих се сутринта.Дойде добрия чичко и ми даде да си изпия първата порция хапчета.Аз съм послушен и ги изпих.Седнах на компютъра, защото аз много се интересувам от пазара на имоти.Отворих форума и зачетох.Някакви заблудени хора коментират вътре как имотите били падали.Как нямало сделки и продавачите сваляли от офртните цени?!?Какви са тези безмислици и простотии.Гледам и някаква графика на първа страница как падали средните цени...та това си е чиста глупост.Няма такова нещо.Та нали се намираме в България.Тук цените е невъзможно да падат...как може дори да се говори за това?!?!Направо не проумявам...
После идва и другата ми порция хапчета...изпивам ги с усмивка...а през това време цените вече са се вдигнали поне с 50-100евро/м2...
Пиша няколко постинга и пускам 5-6 теми за неразбиращите и несхващащите, където подробно им обеснявам колко ще се набутат ако не купят сега....как цените след 5-6 месеца ще са 3000евро/м2 в люлин.Колко са непросветени всички...
Ама добре, че съм умен та си купих миналата година 3-4 апартамента в люлин и обеля за по 1500евро/м2...Теглих 300 000 лева заем, сега няма как да го връщам, ама като ме изпишат след няколко месеца и дано вече да имат акт16...и ще ги продам по 3000евро/м2 на шпакловка и замазка и ще спечеля много...
Re: "Съмва се", имотите поевтиняват, но НАГОРЕ, скоро и във вашата лудница...
03-02-2009 - 20:52:30
Ееее ама не така с лошо! За графиките се разбрахме ето ги тук [forum.imoti.net]

Не виждаш ли, че са тръгнали яко нагоре цените?!?!
Еми хайде сега по-сериозно моля, дъното както всички виждат на тези изключително достоверни графики е достигнато и сега тръгваме към нива 5000 Евро/м2! Дори 6000 Евро/м2!
Re: "Съмва се", имотите поевтиняват, но НАГОРЕ, скоро и във вашата лудница...
03-02-2009 - 21:13:09
Просто си в МАТРИЦАТА ....нищо страшно -повечето сме там ....някои дори се опитваме да мислим
Доволни сме ...дебелеем, храним се здравословно със сода каустик в киселото мляко....
Дори изборите ще ги правим вече в един ден - нищо че са за различни неща....те овцете само се стрижат....
Някои се мазнят на електората ,защото тои електората се пада и данъкоплатец - демек здрав електорат =повече работа =по ниски заплати=по високи данъци= повече за крадване
Не си играите с квадратните метри =ако кажат и 5000 евро ще е =справка -котировките на петрола и цените на БГ бензиностанциите ....
Извиняваите много обаче хлябът още е евтин - нищо че салама е скъп.....
Не се противете! Не се дърпаите!Не мислете !
ТЕ ще ни кажат какво да правим ! И така бавно и полека -няма отлепяне....сърбите ...братята ....10 години воини ...къде ще се сравняват с нашите 20 години демокрация ....и пак са по напред от нас ....очаква се да напреднат или по скоро да вземат преднина пред нас - албания , македония и др ...умишлено изписани с малки букви защото къде са те къде сме ниииииииии
Re: "Съмва се", имотите поевтиняват, но НАГОРЕ, скоро и във вашата лудница...
03-02-2009 - 22:05:45
Къде са тия бе,кви са тия та ние си имаме толко непродадени недвижими имоти ,че кой ще си сравнява с нас.Има си и дупки така наречените имоти но зелено,къде на зелено къде на червено.Докато ние наливаме милиони кубици с бетон тия ни гледат и цъкат с език.Ние сме измислили имотния пазар и цените на имоти направо трябва да ни дадат да управляваме целия европейски съюз, да им оправим цените на имотите ,да инвестираме и в други държави Булгарията ни е тясна вече за нашия размах и възможности.Трябва да командироваме другаря Иванов в щатите да ги оправи и тях в арабски смисъл демек изотзаде.
Тука някой май се опитва да ми копира темата , обаче много некадърно !

АЗ МОЯТА Я СВЪРШИХ, КУПИХ НАВРЕМЕ ПО 1300 ЕВРО В ЛЮЛИН , СЕГА ЧАКАМ ГРАФИКАТА ДА СЕ ОБЪРНЕ И ДА ВИ ДОКАЖА КОЛКО СТЕ ГЛУПАВИ ВСИЧКИ И СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ПРОПАГАНДАТА ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА !!!

Този път ше бъда кратък и с това ще приключа !

.......................................................................
Има ли НОВИ мнения за АВАТАРА ми ?
а за срива на имотите ?
--------------------------------------------------------
Re: "Съмва се", имотите поевтиняват, но НАГОРЕ, скоро и във вашата лудница...
03-02-2009 - 22:18:38
avatar
Пунди, съвсем изтрещя, пунди...
Изтрещяха ми джобовете от бали с пари , докато вие само си чешете пръстите във форума !!!!

-----------

ДНЕС ПРОДАДОХ АПАРТАМЕНТ В ЛЮЛИН НА 1500 ЕВРО М2 , КУПИХ ГО ПРЕДИ 4 МЕСЕЦА ЗА 1300 ЕВРО - 80 КВАДРАТА - 16000 ЕВРО ПЕЧАЛБА !!!!

ИМАМ ОЩЕ ТРИ ! ЗА ТЯХ ЩЕ ПОЧАКАМ ЦЕНИТЕ ДА СЕ ВДИГНАТ ОЩЕ ( ПЛАНИРАМ ДА ПРОДАМ ЕДИНИЯ 2010 ВТОРИЯ 2015 И ТРЕТИЯ 2020 ЗА ДА РАЗПРЕДЕЛЯ РИСКА )

----------

Четете сайтовете с новини (между редовете) , за да разберете истината - те я крият там така , че само майсторите да я видят !!!!

.......................................................................
Има ли НОВИ мнения за АВАТАРА ми ?
а за срива на имотите ?
--------------------------------------------------------
Re: "Съмва се", имотите поевтиняват, но НАГОРЕ, скоро и във вашата лудница...
03-02-2009 - 22:22:25
Папуасите добре са те светнали да купиш.Влезнал си на пазара в най добрия момент.Завиждам ти за мисленето.Ти си направо пророк.

Нека форума да ме извини за простотиите които пиша ,но за диспута с човек възпитан по папуаски се налага.
Re: "Съмва се", имотите поевтиняват, но НАГОРЕ, скоро и във вашата лудница...
03-02-2009 - 22:27:39
Ха...Миклухо
Защо продаде на 1500евро/м2 бе...много си се прецакал...да не са ти намалили хапчетата, че така си се объркал да продадеш.Трябваше да го пазиш, че до края на годината ще е поне 2500евро/м2...Ама ти може да имаш още 3-4 апартамента...дано е така та да не те е яд после.
Re: "Съмва се", имотите поевтиняват, но НАГОРЕ, скоро и във вашата лудница...
03-02-2009 - 22:29:12
наистина момчето е клиничен случай.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход