Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Наеми
14-06-2008 - 00:07:51
Как според вас ще се отрази на наемите на търговските обекти ,предстоящото откриване на големи молове ? Както стана във Варна например ?
Re: Наеми
14-06-2008 - 01:07:27
Какво стана след като откриха разните бизнес сгради с офис площите във Варна?
Абсолютно нищо, даже се вдигнаха цените и на останалите smiling smiley

И мен това живо ме интересува - тези стотици хиляди квадратни метри нови търговски площи какво ще направят с цените... Явно бизнеса има нужда от още и още арена smiling smiley
Re: Наеми
14-06-2008 - 01:36:24
Атанас Янев Написал:
-------------------------------------------------------
> Какво стана след като откриха разните бизнес
> сгради с офис площите във Варна?
> Абсолютно нищо, даже се вдигнаха цените и на
> останалите
>
> И мен това живо ме интересува - тези стотици
> хиляди квадратни метри нови търговски площи какво
> ще направят с цените... Явно бизнеса има нужда от
> още и още арена


Това са все глупави въпроси докато основния бизнес в България е пране на пари и рушветчийство.

Когато истинския пазар стъпи в България тогава ще може да се дават адекватни прогнози.
Re: Наеми
14-06-2008 - 17:58:11
Цените се определят от търсенето и предлагането

Ако има по-голямо предлагане и търсенето запази стойността си е нормално наемите да паднат.
Re: Наеми
14-06-2008 - 18:21:15
докато има търговци които продават оргинален адидас и плащат високи наеми , ще има и скъпи помещения
Re: Наеми
14-06-2008 - 19:35:11
Едва ли ще паднат цените на наемите заради това, че някъде са отворили МОЛ. Поне не и на тези в центъра, с добро разположение
ss7
Re: Наеми
14-06-2008 - 20:24:24
Така и така гооврим за наеми във Варна аз имам едно въпросче. Имам една маза на бул.Владислав под магазин. Между пощата и тракия -60-70 квадрата. В момента е в неугледен вид но и предстои мн стабилен ремонт. Входа е от към булеварда, но не е самостоятелен (също и за етажите нагоре). Някакви идеи какъв наем мога да й търся и като какво помещение - склад, кафене...

Re: Наеми
14-06-2008 - 20:56:29
Ами виж аналогични оферти. Поне има къде да се търси winking smiley

Растителна защита - съвети

Склад под наем - 400 кв.м.
Warehouse for rent in Bulgaria
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход