Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

цените наеми нагоре на НИ на място

Публикувано от emiliano 
цените наеми нагоре на НИ на място
09-06-2008 - 10:39:59
хай от мен след една дълга и хубава 1 месечна командировка в Лондон пак съм тук :loveu: :loveu: виждам че цените на НИ не само не падат но на някой се покачват или остават на същите нива confused smiley confused smiley наемите обаче са поели уверено нагоре не ми се мисли какви ще са нивата им наесен когато в София се увеличи търсенето на всички с къщите около София честита цена от 2 лева и 60 стотинки за литър бензин smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: цените наеми нагоре на НИ на място
09-06-2008 - 10:43:37
Тои бензина в Ангия излизал на същата цена...един приятел там живее че се чуваме по скаип и от там знам...
гледам много газови устриства има напоследък smiling smiley
Re: цените наеми нагоре на НИ на място
09-06-2008 - 10:49:56
Да де ама там цената е за концентрат. Тук го кръщават смело. Миналата седмица в Лукоил на Зап. Парк ми сипаха толкова разреден, че колата фъргаше бял дим отзад. Наложи се да долея етилов спирт че да мога да изгоря резервоара и за заредя наново. Тука всичко е менте освен цените, които са си най-реални.
Re: цените наеми нагоре на НИ на място
09-06-2008 - 10:56:24
И аз съм патил от горивата....то кои ли не е..
Re: цените наеми нагоре на НИ на място
09-06-2008 - 13:21:56
джулиус голям редактор ще излезе от теб. Държавата тръгнала да се разпада и всичко е заело най-уродлива форма - той тръгнал да се притеснява за подлога в изречението spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out ей ще умра от смях тук :loveu: :loveu:
Re: цените наеми нагоре на НИ на място
09-06-2008 - 13:35:36
има къде да се съобразявам за правопис , граматика , лексика и т.н. ...ако искаш преди да си post-ваме коментарите да ги изпращаме до МОН да ги одобрят а ?! Айде стига сте ми говорили за правопис и граматика само защото така е модерно...И все пак...от една страна си прав smiling smiley Всички се правите на много грамотни и образовани , и само това ви е в главата...Всеки като post-не някой коментар и веднага ---> правопис , граматика , лексика ...бла бла бла...нещастници...за това и държавата ни е такава лайняна - като вас повечето !
spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out
Re: цените наеми нагоре на НИ на място
09-06-2008 - 13:49:40
ок - за да четеш заглавието следва да имаш фантазия- представи цените като едни малки войничета или като големи командоси - представи си паричната маса като един планински хребет Алпите или Петрохан :} :} :} а сега тези войничета визуализиращи наемите са поели по пътя към върха и се захранват с по-голяма парична маса, и така наемите са поели нагоре а цените на НИ си маршируват на място или тръгват малко нагоре но лоши атмосферни условия - ги връщат обратно надолу и напрактика ги засържат на място !!!!сега вече сигурно напълно си ме разбрал, съжалявам , че ти създадох затруднение в началото!! spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out
Re: цените наеми нагоре на НИ на място
09-06-2008 - 13:58:08
Ти на това цък "Отиване нагоре", ли му казваш!?
Re: цените наеми нагоре на НИ на място
09-06-2008 - 14:04:46
emiliano Написал:
-------------------------------------------------------
> хай от мен след една дълга и хубава 1 месечна
> командировка в Лондон пак съм тук виждам че
> цените на НИ не само не падат но на някой се
> покачват или остават на същите нива наемите
> обаче са поели уверено нагоре не ми се мисли какви
> ще са нивата им наесен когато в София се увеличи
> търсенето на всички с къщите около София честита
> цена от 2 лева и 60 стотинки за литър бензин

-----------------------------------------------------

Ти си първия, който се сеща ПРЕДВАРИТЕЛНО за ПРЕДСТОЯЩАТА посока , в която ще се движат имотите !
останалите чакат да ги "светнат" за предстоящето а то е толкова просто -> ще поскъпва онова,което към момента е евтино и няма предлагане !!!
На закъсняващите и недосетливите - честити нови цени наесен
Re: цените наеми нагоре на НИ на място
09-06-2008 - 14:22:34
джулиус разбира се че имам фантазия и те разбрах, ти смяташ че само ще се купува защото няма байр будали това какво беше на турски - малоумник или глупав човек или все тая - които да ходят под наем а ще теглят кредити и ще плащат.
само че банкъзи йок кредит - защото вече 65% от желаещите да теглят кредити се отхвърлят от банковите институции като негодни!!! spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out вече виждам известен просперитет при заложните къщи!! spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход