Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

10.06.2008г -20% на цените.....

Публикувано от dival 
Re: 10.06.2008г -20% на цените.....
07-06-2008 - 21:35:46
ами те и двете телевизии за ТЯХ работят изобщо няма да се учудя
по скоро така като се замисля дали няма да е маниполация сИДЕАЛНА цел
сега падат....а определени хора имат инфо..и сещаш се
вчера голям маитап,сега се сетих и да ви разправям...
рекламирам си аз един мои парцел които се намира във вилната зона на Албена и съм си издеиствал 60%плътност-значи които разбира ще ме разбере за плътноста..
обявил сум го на 110 евро с опцията да сваля малко и да платя солиден комисион на агенция която намери клиент...
обажда се значи един чичко и се представя за агенция от велико търново
започва разпалено да ми обяснява как има клиенти но това не е цената и там вървяли за по 70 наи много 80 евро изапочва да вади някакви каманаци от задния си джоб...стана ми смешно , но тои продължи да разказва как там всички проекти били спрени и тн та проверих,разрових се и не щеш ли откривам че Албена започва да строи на 500дка голф...а от парцела е на 10 мин не знам дали има с кола
www.lovelyhome.co.uk сега тука в този саит тои е на мои приятел я има офертата и е в ттоп оферти още първата мисля, но го направете на бг версия.....та виждате ли някъде каманак.........
мисълта ми е дали определени кръгове нямат интерес за известен период примерно година цените да са ниски....в такава посока се замислих
Re: 10.06.2008г -20% на цените.....
07-06-2008 - 21:55:10
ами да ти кажа аз не се вълнувам дали ще продам или не....на такава панорама каква къщурка мога да спретна smiling smiley
а за борсите -там си има играчи ,те хората цял живот това правят
сега ние колкото и да се напъваме и дори някои от нас да прави къси позиции
пак няма да станем като тях...борсата горе долу управлява света .....
ама нали знаеш сега бг е уникално и трябва тук да се реагира според моментната ситуация
абе леко споделих че имам подозрения че се мъти нещо но какво и колко ако знаех еееехххх ако знаех smiling smiley
Re: 10.06.2008г -20% на цените.....
07-06-2008 - 23:57:30
Разбира се ,че определени кръгове правят така ,че да психират хората ,за да може да изкупят изгодни имоти и после цените отново ще растат,естествено първо ще гледат да създадат масова психоза,заради психозата много хора ще се втурнат да продават и цените изкуствено ще паднат,този период може да продължи 3-4 години и който може да чака никога няма да загуби,който е с лабилни нерви ще загуби.
Re: 10.06.2008г -20% на цените.....
08-06-2008 - 00:50:43
dival , v ispania na 4 km ot moreto 1200 m2 -- 22000 ev spramo standarta v BG e skapichko...
Re: 10.06.2008г -20% на цените.....
08-06-2008 - 01:09:24
¿



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-06-08 12:32 от gorje.
Re: 10.06.2008г -20% на цените.....
08-06-2008 - 01:50:35
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> андрешко, я дефинираи какво означава такива като
> мен
> и каква е разликата с такива като теб
> след като така ме нападаш във форума и аз имам
> право на отговор
> а тои е че такива като теб дори не трябва да си
> отварят устата а още по малко да изразяваш мнение
>
г> и понеже си много отворен , я сега тук пред всички
> да кажеш кои си и какъв си ...че се мислиш за по
> по наи
> наи умен наи знаещ наи можещ
> я да споделиш и какво работиш
> да не се окаже че караш накоя баничарка напред
> назад из софето
> уникално много ми падна в очите ************* и
> ако искаш да ми кажеш мъжки нещо на 4 очи,в т.ч и
> да спорим пиши на лична за да си оставя телефона
>
> ооо чакаи може би си на предплатена карта ....е аз
> ще те набера за да не набутваш ********
> тук виртуално си много отворен ..аиде да те видя
> такива като теб знаеш ли колко са ми ясни...крии
> се там в мизерната си двустаина панелка , караи си
> ******* голф , работи си *********работа и
> пропускаи форумите
> че някои ще се изнерви и ще те напердаши някъде
> *****************************
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 06/07/08
> 07:38PM от Продавач.
...........................................................................................................................
Добър вечер,приятелю млад,
добър вечер другарю spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out
-------
не се аби ,като ти пиша че си безопасен нямам предвид ,че си нещо кофти.....сигурно си нормален , но бъди по-разумен за да не ти редактират постовете

искам да ти кажа само едно нещо :прочети го внимателно,опитай да го осмислиш и ако успееш - ще разбереш че съм прав !
Ако този твой познат е "много таен майстор" -> няма да говори с теб !
Ако все пак е такъв и е говорил с теб-вероятно вече съжалява (ти изпорти всичко)
Ако това което ти е казал е истина -това е сценарий за Рей Бредбъри (знаеш ли кой е той)???
Няма пазар,който да се срива на определена дата - това и пишман-спекулантите го знаят - пазар не се срива НИКОГА (терминът срив) го ползват да активират такива като теб да говорят или да се притесняват,ако са заинтересована страна (това може да ти го каже всеки психолог на свободна практика)- дано правиш разлика между психолог от една страна и невролог и психеатър от друга !
ще поясня,за да нямаш грешка !
неврологът лекува нерви,психеатърът-лудост а Психологът лекува глупост
Всички пазари рано или късно коригират , посоките са винаги ДВЕ !
КОГА,КОЛКО и ДО КОГА знаят шепа хора - на този пазар освен това няма обект. информация (това не е финансов пазар-с графики)
Всеки инвеститор в НИ знае следното :
Купува се по време на сълзи , продава се по време на фанфари !
като си отговориш на горното ще започваш да поназнайваш за какво ти пиша , както и ще почнеш да стопляш защо опитвах да ви консолидирам срещу УСОвците - те може би не са нискоинтелигентни момчета но вършат глупости във форума - активират такива като теб а вие правите лавини !
с пазари , както и с комунизъм се занимават две категории хора-заинтересовани и наивници - определи си сам мотивацията , аз вероятно ще те обидя ако го направя ( не искам да те обидя,вЕрвай ми)
Re: 10.06.2008г -20% на цените.....
08-06-2008 - 09:08:41
правило е когато някой няма какво да каже-да не казва НИЩО
Re: 10.06.2008г -20% на цените.....
08-06-2008 - 09:09:05

Прогнозират 15% ръст на цените на имотите тази година

[www.lev.bg]

Всеки си пее какво си знае и най-вече какво му изнася. Ако ни резнат за фондовете - ще има лека корекция, но не 20 % и не веднага ама има и друг сценарий да не ни резнат. И въобще тия работи бързо не стават веднага, темата е дискутирана многократно, та таже и да гръмнат Станишев (да ме прощава за черния хумор), нищо няма да се срине или да експлоадира рязко - прекалено са ни дебели кратуните за някъкви решителни сдвигове в каквото и да било. Ние никога не решаваме бързо, мисля че това е влияние на ориантала в кръвта ни, което не е толкова лоша, само понякога пречи. Като пример за решителен народ мога да посоча северните ни съседи - там бързо вземат решения и още по-бързо ги изпълняват. smiling smiley
Re: 10.06.2008г -20% на цените.....
08-06-2008 - 09:19:02
Ivel Написал:
-------------------------------------------------------
> > Прогнозират 15% ръст на цените на имотите тази
> година
>
>
>
> Всеки си пее какво си знае и най-вече какво му
> изнася. Ако ни резнат за фондовете - ще има лека
> корекция, но не 20 % и не веднага ама има и друг
> сценарий да не ни резнат. И въобще тия работи
> бързо не стават веднага, темата е дискутирана
> многократно, та таже и да гръмнат Станишев (да ме
> прощава за черния хумор), нищо няма да се срине
> или да експлоадира рязко - прекалено са ни дебели
> кратуните за някъкви решителни сдвигове в каквото
> и да било. Ние никога не решаваме бързо, мисля че
> това е влияние на ориантала в кръвта ни, което не
> е толкова лоша, само понякога пречи.
Като пример
> за решителен народ мога да посоча северните ни
> съседи - там бързо вземат решения и още по-бързо
> ги изпълняват.
-------------------------------------------------------------------------
за подобни мисли скверни се изисква Разум - умът ни стига колкото да отрежем клона на който седим или да скочим БЕЗ парашут
колко е бил прав Ботев преди 130 год.......тъжно се живее сред глупци неразбрани..
БГ съществува в пълен дисонанс на обществените закони !
Ivel - кого от форумаджийте би убедил с подобни тези (според мен-НИКОГО) Продължавай да пишеш в подобен формат и тълпата ще те "възнагради"
Re: 10.06.2008г -20% на цените.....
08-06-2008 - 09:20:27
Познат, който се занимава с европроекти ми спомена следното:
1. Ще ни орежат по ВСИЧКИ ПРОГРАМИ БЕЗ ТЕЗИ ЗА ЕКОЛОГИЯ- алтернативна енергия, пречиствателни станции, като за тях контролът на проектите ще се извършва в Брюксел без български контролни органи. Т.е. може би ще е атрактивна земя за вятърни централи, слънчеви колектори и т.н., но като цяло няма да има досегашните преливания на пари от САПАРД към хотели примерно. А това ще бутне яко цените на имотите. Трудно ще има и надписване на суми и инвестиция в имоти, коли...
2. Има готов доклад на ОЛАФ, според който каналите за наркотици се контролират от Станишев и Доган/Сетете се какво значи пряко да се споменат имена./. На въпроса ми дали биха публикували нещо такова, ако се намесва сериозно политиката, той отговори, че няма нещо, което да не е излязло публично досега, щом е написано.
Особено първият факт може да промени много неща в икономиката, а заедно с втория/на 99% съм сигурен, че е верен/ може да ни докарат сериозна политическа криза плюс икономическата. Така че може и имотите да се повлияят. Какво ли ще се чака на 10.06? Мониторингов доклад от ЕС? Ако в такъв излезе и становище, че пазарът а НИ е надут покрай пране на пари и цените трябва да паднат в пъти? Ако дойде ясно изискване за проверка на източниците на финансиране? Това не би ли довело до психоза и падане с над 20%? А първото падане след години надуване на балон не може да спре на 20%, а продължава с години до много ниски нива.
Докладите от ЕС някои хора тук ги знаят много от рано, защото това им е работата- политици, консултанти по проекти. И няма как нещо написано да не се публикува.
Така че Дивал може да е чул наистина важна новина. А може и да е само слух, макар че при събиране на всички дребни новини относно ЕС и фондовете може да се предвиди бъдеща много сериозна криза.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход