Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените падат - първо в Англия, скоро и тук smiling smiley

Публикувано от Dundy 
Re: Цените падат - първо в Англия, скоро и тук smiling smiley
05-06-2008 - 19:07:29
100 квадрата 2006 г. струваха 58 000 евро
в момента струват 150 000 евро

спад на цената с 60% може да трогне някой може би
НО ТОВА НАЛИ СЕ СЕЩАТЕ ЧЕ НИКОГА НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПОЛУЧИ
ПОРАДИ РЕД ПРИЧИНИ.

КОЙТО НЕ МИСЛИ НАВРЕМЕ ..................!!!!!!!

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.










Re: Цените падат - първо в Англия, скоро и тук smiling smiley
05-06-2008 - 19:57:59
Най-новият бисер.

Зам.-управителят на строителната фирма “Сан Сити” - Бургас, Снежана Пашова:

"Цената на жилищата се определя не само от голямото търсене".

"Високите цени на горивата също са определящ фактор за цените на жилищата. Сега се очаква и поскъпване на тока и водата. Всичко това отново ще доведе до повишаване цените на имотите."

Не бойте се деца. Търсенето може и да намалее, но водата, тока и горивата са сигурно нагоре. Новите фактори действат - цени няма да падат.


Логика - бетон. Просто нямам думи.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-06-05 19:58 от Селяк.
Re: Цените падат - първо в Англия, скоро и тук smiling smiley
05-06-2008 - 20:15:11
Абе те и в Испания нямаше да падат smiling smiley Ако не ни крашне банковата система няма да паднат. А дали ще падне или не ще видим скоро. Тъй че пожелавам повече усмивки и успех на всички. И без нервички, щот и тях не ги произвеждат вече май spinning smiley sticking its tongue out .
Re: Цените падат - първо в Англия, скоро и тук smiling smiley
05-06-2008 - 20:17:36
За да паднат цените катастрофално, трябва да има икономическа катастрофа в страната.
Който си прави сметката да си купи като цените паднат на 20-30% от сегашните, си прави криво сметката. Ако това се случи, то и доходите му ще са по-малко и много по-несигурни. Може и да е безработен.
Re: Цените падат - първо в Англия, скоро и тук smiling smiley
05-06-2008 - 20:57:02
С форуми нищо не може да се спре, нито "пинтията" дето изчаква и не ще да дава кинти за детски балони, нито пишман спекуланта или банката дето ще иска да постигне поне малко ликвидност. А още по-малко да направиш баламурника новодомец ,защото с форуми не можеш му напълни джоба с пари, че да можеш да го накараш да ти ги даде.

Ще си говорим за катастрофата когато стане.

Цените в момента са 2 лв на квадрат щото никой не иска да купува, така че радвайте се, не само че няма да паднат ами и ще се качат - поне до 297.4 лв на квадрат :] Ама дали днес или утре - срам ме е да прогнозирам, че е възможно и на 2 лв да си останат.

А който продал продал, да му мислят тия дето са спали, сега доста ще будуват и само ще си разправят приказки за доброто старо време и за комшията дет продаде "га беше големия сняг".
smiling smiley
Re: Цените падат - първо в Англия, скоро и тук smiling smiley
05-06-2008 - 21:07:12
Днес,в 10.30 ч.,в нотариата имаше общо 20 човека.Широко,спокойно,без блъсканица!Рахатлък голям! smiling smiley Но може би защото е четвъртък?Незнам! winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-06-05 21:08 от ivelinel.
Re: Цените падат - първо в Англия, скоро и тук smiling smiley
05-06-2008 - 21:12:07
Нали и аз това разправям. Дайте да почне тая криза, пък после да си говорим кое колко е паднало или ще пада. При липса на адекватни изходни данни споровете сега са неадекватни и за двата лагера. Единия вика продажбите се качват, другия разправя че била грешна статистиката.... Единствено ме тревожат макроикономическите показатели, които зор могат да бъдат сбъркани, или дефицита и дълга че изглеждат малко твърде големи. Та по тоя въпрос някой ако каже нещо ще ми бъде безкрайно интересно. Защо големия дефицит и големия външен дълг не ни водят към криза, каквито изказвания дочувам оттук оттам. Сичко друго от сорта на "виж че цените се качват" "аз пък ти казвам че ще станат 300Е", "е да ама през 89 бяха 100, вече 300 процента печалба имам" са вафлички, или с други думи чешане на езика. Айде сполай ви че се олях с тоя пост
Re: Цените падат - първо в Англия, скоро и тук smiling smiley
05-06-2008 - 21:27:55
Джулиус нямам нищо към никого...понякога и ти ме кефиш
какво да кажа
Значи ядосвам се понякога някои като каже ама еди кое си ще струва еди колко си
добре ок продаи ми го -и започва хленченето
Гледам тук в обяви -купува...обява -купувам земя 200-250лв на декар
е мама му ...на толкова пари и аз купувам
какви 200лева бе килим за една стая струва повече а тук става дума за декар
такива работи..пишат си хората а деиствителноста е съвсем съвсем друга и всички го знаем......
иначе мога да налея и да пием по бира smoking smiley
Re: Цените падат - първо в Англия, скоро и тук smiling smiley
05-06-2008 - 21:29:50
Айде, идеята с бирата хич не е лоша :] . Само да не стане пиянско сбиване spinning smiley sticking its tongue out
Re: Цените падат - първо в Англия, скоро и тук smiling smiley
05-06-2008 - 21:33:48
ееее оспамихме форума нали за панели говорим
аааииииидееее наливамммм че е и ледена smoking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход