Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Жилищата поскъпват

Публикувано от zestate 
Жилищата поскъпват
21-01-2008 - 15:55:39
Re: Жилищата поскъпват
21-01-2008 - 16:07:05
Леле майко , ами сега ? Юруш на маслините !!
Re: Жилищата поскъпват
21-01-2008 - 16:16:26
маслините се берат най добре,когато паднат от дървото.....
Re: Жилищата поскъпват
21-01-2008 - 16:36:51
Е , има ли още някой да вярва на това? Те взеха вече да стават смешни!
Все пак инфото излиза от -"Катя Ценова, управляващ съдружник и изпълнителен директор на агенция за имоти „Адрес”".Всеки може да си направи извод .
uravnovesen
21-01-2008 - 16:41:40
avatar
Та падат ли вече цените в София според теб или? winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Жилищата поскъпват
21-01-2008 - 16:48:00
Аз за София не мога да кажа . Осланям се на графичната статистика тука. Преди традиционният новогодишен пик , а след това като гледам ............. (Абе ,защо не го обновяват поне седмично?????????????)
Re: Жилищата поскъпват
21-01-2008 - 16:52:14
Продавач,падаха ли имотите в сащ 2005 год,когато по цени на оферта продажда се бяха вдигнали с 30%?????
Продавач,падаха ли цените в сащ,когато 2006 задържаха тези цени,но нямаше сключени сделки?
реалната цена,когато един маркет е надценен,за в бъдеще време най добре може да се изчисли не с искани цени по сайтове за имоти,а с процентното увеличаване или намаляване на сключените сделки.
къде Продавач пише по бизнес всекидневниците ви развитието на броя скл. сделки с апартаменти за последните месеци?и защо никъде не пише?преди постоянно се пишеше колко много чужденци са купили и продължават да купуват.и колко много бг-товци са купили.
защо вече не се пишат такива данни???????

сещаш ли се защо?
Re: Жилищата поскъпват
21-01-2008 - 17:08:17
avatar
Ти знаеш отговора явно - аз не го знам. Иначе ако не се лъжа статистиките се правят на тримесечие, а сега сме 21 януари... Май казах някъде, че до края на март може само да се гадае както правиш ти в момента. Всяка година първото тримесечие е най-слабо в сключването на сделки та когато мине и второто тримесечие ще видим колко, кое и къде. А до тогава - всички правят прогнози.
Дали тези прогнози ще се сбъднат аз не мога да твърдя със сигурност не съм роднина на Ванга. Виждам, че ти си сигурен и не искам да ти споря защото ще си пишем до утре и пак няма да знаем докато не дойде примерно 30 юни тази година.
А най-точно ще се види за 31 декември 2008г. но до тогава ще е едно писане и прогнозиране ум да ти зайде... Аз категорични прогнози "със сигурност" не правя - ти прави няма лошо времето ще покаже дали ще познаеш, а то ще дойде.
И ако ти си бил "изцерителя" който отваря очите на всички ще те призная за такъв, но ако се окаже, че не си - незнам ти ще си прецениш сам.
Аз не "защитавам тези" защото не развивам такива - развия ли и се окаже, че греша ще ми олекнат думите за в бъдеще winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Жилищата поскъпват
21-01-2008 - 17:18:54
Продавач,ако не си забелязал отдавна избягвам да говоря за цените на имотите-според мен е безмислено.по медиите останаха само брокери и шефове на АНИ да си се убеждават сами себе си.
за мен е повече от видно и ще те изненадам-според мен в бг цените падат от началото на лятото.знам,че никой няма да се съгласи с мен.не ми и трябва.
ако не се броят пранетата и погледнеш банско и морето,както и хотелите,които първи почват да потгъват кълки ,бг е надолу от началото на лятото.
тва което го пише като оферти в сайтове за имоти-тва не е реална цена на сключена сделка.
тва е мечтана цена при липса на продажби.........
Re: Жилищата поскъпват
21-01-2008 - 17:22:27
avatar
До някъде си прав. За морето и планините аз не говоря - ваканционните имоти в някои дестинации в нашата страна са се изчерпали и според мен. Ваканционен имот можеш да си купиш в тепърва разработващ се курорт и недоразвит такъв. Слънчев бряг и Банско не са такива то се знаеsmiling smiley))
Аз имам предвид София като пазар - България не е само София, но България не е и само Банско и Слънчев бряг налиsmiling smiley?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход