Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Въпрос за цена на апартамент

Публикувано от yassen23 
Въпрос за цена на апартамент
29-05-2008 - 08:48:37
Ако изключим Куку , каква е според Вас реалната цена на този апартамент :
Люлин 9 , близо до Сливница , на 6-7 мин. пеша от метрото . Акт 16 - преди 1 година и не е закъснявал . Тристаен 86 кв.м. чиста жилищна площ , 4 кв.м. мазе и общи части - общо 102 кв.м.
2 спални - по 2 двукрилни масивни гардероба с ПДЧ покритие , легла с нови матраци , шкафчета и т.н.
Кухня и хол - изцяло вградени уреди Gorenje и то не от евтините боклуци - пример фурната е към 600 лева . Хладибник с диспансер отпреде , микровълнова , евтин телевизор , секция , дивани - всичко на по 1 година време .
Банята също е завършена изцяло , тоалетната и тя , има и мокро с пералня Electrolux - общо взето съм го обзавеждал за себе си . В коридора е на гранитогрес , честно казано не знам испански ли е , български ли е , но беше скъп smiling smileysmiling smiley
Интересува ме цена за продажба в рамките на 2-3 месеца . А да ипотекиран е , но парите ги имам по сметка , тоест за 2 дена закривам ипотеката в момента в който го пусна за продажба .
Гледах цените тука , но те се различават толкова много , че ми трябва някакво реално менние .
Благодаря предварително , най - вече на Продавач .
А да - на 1 етаж е , изложение юго запад .



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-05-29 09:20 от yassen23.
Re: Въпрос за цена на апартамент
29-05-2008 - 09:34:12
ami bih go ocenil okolo 120K ako ne beche na 1viq etaj.zavisi kakvo se razbira pod 1vi etaj ako otdolu ima obitaemi magazinivroqtno e dobre
zaradi niskiq etaj moje da se naloji malko da posvalish no ne pod 110K
Re: Въпрос за цена на апартамент
29-05-2008 - 10:00:16
Значи под мене има гаражи , но са на височина 3.50 метра , понеже толкова са високи магазините от другата страна.
Бах 110 000 не е ли много , аз се надявах на 90 000 .
Re: Въпрос за цена на апартамент
29-05-2008 - 10:07:31
Хмм много хубав апартамент по описание. Но и аз мисля че на 110 К едва ли ще е проблем да се продаде. На описание много хубаво звучи дори прекрасно, но имам един въпрос: Щом е толкова хубав и обзаведен защо искаш да го продадеш? confused smiley
Re: Въпрос за цена на апартамент
29-05-2008 - 10:34:06
Напускам България . Честно казано ще стане ясно след 1 месец , но натам вървят нещата . Иначе самото обзавеждане не е супер скъпо , пазарувано е от български производители , хубавото е че и кухнята и 2 спални са правени по поръчка и са от качествени материали , гарантирам , защото ги правиха доста добри познати .
Re: Въпрос за цена на апартамент
29-05-2008 - 10:37:37
ami ne e mnogo ama tiova sas garajite e kofti zashtot ne e se otoplqvat i izolaciqta otdolu shte da e ujasna . az sam jivqt v taka apatrament i sas 6kw radatori postoqnno vlkiucheni ne mojeh zimata da digna poveche iot 18 C. ama ako ima TEC tova do nekade podobrqvq neshtata. prosto trebeshe da si kupish 1 etaj po nagore i sega shteshe da mu vzemesh 10K poveche.
Re: Въпрос за цена на апартамент
29-05-2008 - 10:40:52
yassen23 Написал:
-------------------------------------------------------
> Напускам България . Честно казано ще стане ясно
> след 1 месец , но натам вървят нещата .




sad smiley

Все пак, желая ти успех!
Сигурна съм, че ще го имаш!
Re: Въпрос за цена на апартамент
29-05-2008 - 10:52:06
Мерси за пожеланията , но да не избързваме smiling smileysmiling smiley
Иначе няма ТЕЦ забравих да напиша , но отдолу под ламината имам веднъж 5 и после още 5 мм. изолация с ламината . А зимата с 6.5 KW радиатори при това пуснати на средата нямах проблеми - 25 подържах заради детето . Иначе отоплението е на електрическо котле и радиатори - имат още 4 години от гаранцията .
Re: Въпрос за цена на апартамент
29-05-2008 - 10:56:37
ami tova za obzavejdaneto ne se nadqvay mnogo da ti vdigne cenata az ako sma kupuvach bih go vzel neobzaveden ako ima hubava vgraden kuhnq i prilichnoo napravena banq bih plati poveche no za mebelite ne.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход