Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

"Капитал": България е пред изолация в ЕС

Публикувано от mobiman 
"Капитал": България е пред изолация в ЕС
10-05-2008 - 09:49:57
Re: "Капитал": България е пред изолация в ЕС
10-05-2008 - 10:45:28
май съм си пийнал повече от колкото ми е нужно.....аре лека ви от мен.утре ако немам мухмурлук,ще ви обезпокоявам обезпокоително



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-05-10 11:07 от acen1975.
Re: "Капитал": България е пред изолация в ЕС
10-05-2008 - 17:05:42
европата ще ни остави на мира :}
Re: "Капитал": България е пред изолация в ЕС
10-05-2008 - 17:17:29
Ако наричаш вкарването в карцера оставяне на мира, честито.
Re: "Капитал": България е пред изолация в ЕС
10-05-2008 - 17:50:48
ами какво да кажа
десет години се драпа да се влезе
сега за 10 месеца ще се излезе
Re: "Капитал": България е пред изолация в ЕС
10-05-2008 - 21:36:46

Първо да се разберем:
БЪЛГАРИЯ НИКОГА НЕ Е БИЛА ЕС!!
Да си в ЕС значи да мислиш и живееш като европеец, да уважаваш европейските ценности, да се съобразяваш с християнските норми, да приемеш че успеха освен парична страна има и морална такава, да приемеш като нормално превъзходството на другия, когато е обусловено от аргументите на личностните качества, а не от аргументите на бухалката, да се отнасяш отговорно към подарените пари от ЕС да си оправиш къщичката-земеделие, лека промишленост-това което си го можем още от Турско. Защото тези подарени милиарди са кървавите пари, изкарани от Ото, Ханс, Пиер, Фернандес и за разлика от нашите бутафорни и безотговорни правителства, техните такива (за наша неприятна изненада) държат да знаят къде отиват парите на избирателите им. И преди съм казвал-закопаването на милиарди в бетон и тухли в една тотално банкрутирала държава е лудост!!!
Какво могат да донесат те на инвеститорите-годишната рента отива към 3-4 %. при банкови лихви от порядъка на 5-6%. Продавач, имаш думата да обосновеш предимствата на инвестициите в имоти.Защото в БГ освен бизнес с имоти и амфетамини май друго няма. А, да забравих зърнопроизводителите в Северна България-живи и здрави да са ни, благодарение на тях още дишаме.
Re: "Капитал": България е пред изолация в ЕС
10-05-2008 - 21:54:40
Спиридоне много си прав но какво да правя като вси4ко ми е в бг и бизнеса и имотите и поколението
Аз ли4но наистина приемам това 4е трябва да си европеец в съзнанието си и да направиш и битието си европеиско
Не мога оба4е да си обясня защо например наложиха квоти за земеделието,животновъдството, и много много други
Какво ще стане ,ще залеем европа с евтино мляко ли -не мисля
А за АЕЦ какво да кажем ,ве4е тиквите го от4етоха като грешка , но така или ина4е има затворени блокове
Ако милеят за нас като 4ленове биха стимулирали производство а то какво става -Илиянци......
Зна4и в Румъния и другите нови може да има производство -доста 4ужди компании ве4е са там ,а в бг не може... едното олио калиакра да вземеш и то избяга в румънско
искам аз европа ама не да ме путупват и да ми казват-малък си още
ами кога тате ще ми купи дълги гащи-кат стана на 40
Re: "Капитал": България е пред изолация в ЕС
10-05-2008 - 22:17:03

Дивал, в Румъния има инвестиции и производство, защото няма организирана престъпност. Не го допуснаха. Това е факт. За сметка на какво-това е друг въпрос
2000 година , когато крещяхме като олигофрени наляво и надясно да не ни слагат с Румъния в една група за Европа , защото били назад с приватизацията бях в Букурещ . Наистина ми се наложи да походя половин-един километър в жегата , за да си намеря място за една биричка, но дори тогава не мислех че заплесканите с кафенета улици на София ме доближават повече до Европа. ЕС не го интересува с какъв цвят са правителствата. Интересува ги сигурността-затова там има инвестиции. Не знам колко квотите от Европа пречат на земеделието, но знам как мутробизнесмените съсипаха зеленчукопроизводството в Софийско и в Тракия, Първо с рекет при изкупуването на продукцията(всички тържища са техни) и след това с дъмпингов внос чрез фирмите си , които се отчитат където трябва, което не е проблем защото им се осигурява чадър за безмитен внос. Тези неща се знаят от всички, включително от ЕС, на които явно им омръзна да се правят на разсеяни..
Проблема си е в нас и си го знаем. Надявам се да не си от тези , които са повярвали че с Рибното букварче сме влезли и излезли успешно от Ренесанса.
Re: "Капитал": България е пред изолация в ЕС
11-05-2008 - 00:23:05
Помислете малко върху настоящия момент.EC зaпoчна дa атакува БГ и то с пълно право.И в същото време изчаква.И какво изчаква?Ами изчаква да види реакцията на българския народ.Аз наблюдавам БГ от страни и често я посещавам.Имам известнни наблюдения върху начина на работа на полицейски служби,отдели и министерства извън БГ.Те работят доста бавно и спокойно,но резултата е поразяващ.Има безобидни престъпления които се разcледват повече от 5 години,но странното е че престъпника винаги (95%)е наказан. Според мен, на EC e пpeдeлно ясно че групата от червени управници,които играят по нотите на мафията и СССР няма бъдеще, може би изчаква реакция на народа.А дали народа ще реагира?
Re: "Капитал": България е пред изолация в ЕС
11-05-2008 - 01:35:19
Само да имаше някаква алтернатива на червено-синьо-жълто-рязана мъгла... Ама пусто, само лайната изплуват отгоре...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход